Chytej.cz

brigády necteno

15.11.2017 | slanny | 2.636 zobrazení | 4 odpovědi

Prosím o váš názor jestli by se ženy RYBÁŘKY měly zúčastňovat brigád pořádaných MO.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Neděle 19. listopadu 2017 ve 14:16 ® patast

také nevidím důvod proč by ženy měli být zproštěny povinosti brigád . Pozbírat papíry kolem revíru zvládnou i děti . Naaopak si myslím že odpacováním brigády na revíru si člověk bude více vážit že je na revíru uklizeno a sám k tomu bude přizpívat svým chováním

reagovat
Pátek 17. listopadu 2017 v 8:34 ® cujo
cujo

Nevidím důvod, proč by se brigád účastnit neměly. . . .

reagovat
Středa 15. listopadu 2017 ve 20:17 ® hraji
hraji

Vše záleží na přístupu výboru spolku. Pokud rozhodne, že ženy nezprostí povinnosti odpracovat nebo uhradit brigádu, pak není o čem debatovat. Předpokládám, že žádný spolek na tom není tak špatně, a nemá tolik žen v řadách členů, že by jejich brigády zásadním způsobem ovlivnily ekonomiku spolku. Na druhou stranu, je třeba brát v úvahu sílící tlaky na zrušení pozitivní diskriminace žen ve vztahu k manuální práci v rámci výkonu svého koníčka a pokud na tom žena trvá, práci bych jí rozhodně dovolil.

reagovat
Středa 15. listopadu 2017 v 18:27 ® vezirek

Povinně ne, pokud mají zájem tak pracují.

reagovat