Chytej.cz

Revír 441 120 – Malhostický rybník necteno

18.8.2017 | vita97 | 1.326 zobrazení | 5 odpovědí | upravit

Dobrý den. Chtěl bych si jen zachytat na 441 120 – Malhostický rybník, ale nikdy jsem tam nebyl a zmínky dostupné na internetu jsou většinou dost staré. Má někdo zkušenosti z poslední doby? Není to moc zarostlé, nebo tak něco? Díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pondělí 28. srpna 2017 ve 23:22 ® superweb
superweb

Zlaty predinternetovy casy. Clovek se musel zvednout ze zidle a dojit s prutem k nezname vode aby zjistil jestli to „není moc zarostlé, nebo tak něco“ a jestli jsou tam ryby.
Na druhou stranu, byt to dotaz na moji oblibenou zapadlou vodu se spoustou velkych linu(piste PM pro presne GPS souradnice), taky bych online odpovedel, ze „nic co by stalo za zminku a spousta strevlicek“ :-)

reagovat
Pondělí 28. srpna 2017 ve 22:11 ® patast

střevlička východní je tam ve velkých hejnech

reagovat
Pondělí 28. srpna 2017 ve 22:08 ® patast reakce na …

pár ryb pochytal ale nic co by stálo za zmínku

reagovat
Pátek 18. srpna 2017 ve 12:12 @ vita97 reakce na …

Děkuji za reakci, a chytá tam něco? :-D

reagovat
Pátek 18. srpna 2017 v 11:26 ® patast

kamarád tam chodí ale prý je to hodně mělký

reagovat