Chytej.cz

prut na přívlač necteno

5.8.2017 | medvídek | 4.734 zobrazení | 6 odpovědí | upravit

Zdravím, chtěl bych vás poprosit o radu. Rád bych si koupil prut na přívlač do 50–60g, délka 2,4 m, cenou bych se rád vešel do 1 500 Kč, Děkuji za vaše rady.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Úterý 16. ledna 2018 v 9:47 ® chosebaits
chosebaits

Zdravím.Má někdo Daiwa Spin Rod Infinity-Q ? Zvažuji tento proutek na gumy a nemám možnost vzít ho do rukou.Zvažuji gramáž 10–30 a nebo 15–45g.

reagovat
Středa 13. prosince 2017 ve 12:50 ® kerob reakce na …
kerob

patast> …nebo málo. Záleží co chceš vláčet a jaká je cílová ryba.

reagovat
Pátek 8. prosince 2017 ve 20:03 ® patast

50–60 g je docela dost na vláčení

reagovat
Středa 22. listopadu 2017 ve 12:40 ® kakadril

nebo na heuréce se koukněte, pokud se rozhoduje dle ceny. A taky jestli neni 50 – 60 g špička už docela tuhá, ale nepíšete co chcete na přívlač chytat.

reagovat
Pátek 11. srpna 2017 v 15:06 ® jepice-zruseno

Souhlasím s kerobem s připomínkou, že i ty pruty, které nejsou „zázrak“ jsou v cenové hladině 1500 Kč bývají dnes již velmi slušné. Navštívil bych jeden až čtyři obchody a něco koupil, druhej den bych nahazoval.

reagovat
Úterý 8. srpna 2017 v 15:48 ® kerob
kerob

V této cenové hladině žadnej zázrak nenajdeš. Běž do krámu a kup si, co se ti bude líbit a budeš ochoten to zaplatit. Případně sleduj netový bazary.

reagovat