Chytej.cz

prut necteno

10.6.2017 | tuzinek | 1.486 zobrazení | 7 odpovědí

prosim o radu je prut o delce 3.3m a 2.25lb vhodny na lov na polozenou lov spis na kapra na vodach mensich rozmeru spis slepaa ramena nejaky rybnik jde o to ze prut mi pripadne moc jemny

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Středa 19. prosince 2018 v 7:16 ® Hanzy51 reakce na …

Děkuji za reakci,aspoň nějakou…Reklamu nikomu nedělám, jsem jen programator CNC a rybaření nerozumím,proto jsem napsal tady… Na alze nakupuji elektroniku to je pravda a přirozeně jsem se díval na i jejich stránky. Chěl jsem jen poradit s typem prutu,ne s obchodem. Ještě jednou Děkuji

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2018 ve 12:04 ® hraji reakce na …
hraji

Hanzy51> jakýkoliv jiný odhozový prut bude lepší, než tento. Jinak trapný pokus o reklamu.

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2018 v 8:47 ® Hanzy51

dobrý den,ahoj, Chtěl bych Vás zkušené tady poprosit o radu, otec si chce koupit prut Delphin Legia Match 3,9m 30g. Prut má si vybral v obchodě s rybářskými potřebami,s tím že si ho koupí po svátcích,že prý budou slevy…Chtěl bych mu ho koupit na vánoce a našel jsem ho tady https://www.alza.cz/…16-v9048.htm, chtěl bych prosím poradit jestli by byl nějaký třeba lepší než Delphin Legia Match 3,9m 30g ? Děkuji za rady

reagovat
Pátek 16. června 2017 v 7:26 ® tuzinek reakce na …

tak koupil jsem si pruty spro Governor City 3,3m 2,25lb tak uvidim mam to na takovou lehci kaprarinu jak psal kolega

reagovat
Neděle 11. června 2017 ve 14:22 ® hraji reakce na …
hraji

Shrek> stane se, to jsou ty automatické úpravy textu. Žádný problém, snad kolega pochopí i s tou chybou

reagovat
Neděle 11. června 2017 ve 13:26 ® Shrek
Shrek

Prut na kapradinu? No hlavně bacha na jitrocel.. Někteří by mohli vyprávět..

Hraji, promiň, musel jsem si do CePa rýpnout, nic proti Tobě, příteli… ;-)

reagovat
Neděle 11. června 2017 v 6:48 ® hraji
hraji

Při volbě prutu je třeba zohlednit několik různých hledisek. Především si musíš říct, co od toho prutu očekáváš. Kde jej budeš používat. Jakou technikou na něj budeš lovit, jaké ryby na něj budeš lovit. Prut 2,25 libry je na dnešní poměry a zvyklosti opravdu poměrně jemný. Já bych viděl jeho použití opravdu na menších vodách, při lovu na odhoz, na položenou. Nepůjde s ním asi nahazovat žádná těžká olova, vzhledem k testovací křivce. Prostě prut na takovou lehkou kapradinu, na které si vychutnáš i zdolání malých ryb.

reagovat