Chytej.cz

Kamera na natáčení rybaření necteno

8.6.2017 | Phantom | 1.562 zobrazení | 3 odpovědi | upravit

Ahoj, mám jet rybařit do Norska za kamarádem a rád bych si z toho zachoval nějakou památku. Takže nemáte někdo kameru, kterou by jste mi doporučili k tomuto účelu? Měla by být co nejmenší a vodotěsnost bych taky uvítal, abych se nemusel bát přiblížit k vodě.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Úterý 12. února v 15:25 ® Krypto7

Ahoj všichni, chci se vás zeptat, jaký telefon nosíte na ryby? Mně se rozbila moje stará dobrá Nokia a přemýšlím co si za ni pořídím. Líbí se mi jak tady doporučují Xiaomi Redmi Note 6 (https://www.testado.cz/…ony-5000-kc/) – Co si o tom telefonu myslíte vy? Nemáte jej někdo náhodou? Píší dlouhá výdrž a pěkný fotky, což je pro mě na úlovky suprový. Děkuji všem. A.L.

PS: Nejde mi založit nové téma, tak píši sem.

reagovat
Úterý 22. srpna 2017 ve 13:32 @ Phantom reakce na …

Díky za reakci. Dříve jsme si toho nevšimnul a přesně tu x10 mi potom doporučili i jinde, takže jsme jí nakonec i koupil. Ale rozhodně díky za pomoc. :-)

reagovat
Pátek 30. června 2017 ve 12:32 ® superweb
superweb

Zalezi na rozpoctu. Pokud neresis penize tak asi Gopro5. Pokud penize trochu resis, ale chces kvalitu, tak Lamax X10 toci prakticky ve stejne kvalite za mensi penize. No a v jeste nizs kategorii uz je toho na vyber pomerne hodne od hdone znacek..vzhledem ke sve spokojenosti s x10 bych sahnul asi po levnejsim Lamaxu (x8), dobre hodnocena je treba sjcam(ale nemam osobni zkusenost).

reagovat