Chytej.cz
Zavrtávací hlavy REDBASS

Rybaření Polsko - ne z moře necteno

12.2.2017 | David15 | 6.358 zobrazení | 9 odpovědí

Ahoj, má někdo zkušenosti s lovem, ale z pobřeží, ne na moři z lodě, případně nějaká jezera u pobřeží? Hlavně oblast, atd. Ocením každý postřeh, děkuji.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Pondělí 2. července ve 14:59 ® superweb
superweb

To je skoro prostor pro byznys :-) Co vim, tak firemni ucet v Polsku u ING stoji asi 10PLN mesicne a platby v ramci PL jsou zdarma. Udelat web a nabizet za 100 Kc zahranicnim rybarum zprostredkovani platby.. :-) Treba se toho nekdo chytne

reagovat
Středa 30. května v 15:11 @ Vlasta30

Zdravim, v sobotu jedu do polska a resim uz týden jak zaplatit tu povolenku na to chytani a nasel jsem jen tohle cislo 02 1010 1599 0­518 4222 3100 0000 kde cena ma mesic je 11zl, ale v internet bance mi to nejak nejde použít. Tak uvitam nějakou radu jak jste to nakonec platili zda jste sli ma českou postu a použili složenku z/a nebo jak. Dekuji

reagovat
Čtvrtek 8. března v 7:07 @ wwwmys

No asi nejlevneji vyjde u nas ceska posta. Berou 100Kc za sloyenku. Banka chce okolo 250Kc.

reagovat
Středa 7. března v 11:41 ® superweb
superweb

asi bych volil tu polskou Postu. Nebo to slozit hotove na pobocce jejich banky, ale mam trochu podezreni ze NBP bude jejich narodni banka a pobocky tedy mit nebude

reagovat
Úterý 6. března v 8:58 @ wwwmys

Ahoj, jak jste to nakonec platili? Ja se kouknul na podminky v bance a chteji 250Kc za platbu 11 zlotych na mesicni povolenku pro rok 2018. Kde to zaplatil nejlevneji? Ondra

reagovat
Středa 15. února 2017 ve 23:28 ® FInnnp reakce na …

David15> Můžeš to zaplatit tak i tak…u sebe pak máš výpis z účtu.....a nebo jsi to vytiskneš a zaplatíš na poště.

reagovat
Úterý 14. února 2017 v 18:52 ® David15 reakce na …

Ale nechápu z toho, zda to jde zaplatit až tam v hotovosti, nebo jen přes ten účet?

reagovat
Úterý 14. února 2017 v 16:52 ® Look

Povolenka se při lovu ze břehu na polském Baltu nevydává. Oprávnění se zakládá za zaplacení poplatku. U sebe pak musíš mít občanku + doklad o úhradě. viz.

http://www.pzw.org.pl/…owe_przepisy

Loni to bylo 30 zlotých na týden.

reagovat
Neděle 12. února 2017 v 7:48 ® patast

mám za to že na pobřeží Baltuse dá chytat bez povolenky ale nejsem si jist

reagovat