Chytej.cz

Nástrahy z Číny necteno

7.10.2016 | Algec | 15.295 zobrazení | 55 odpovědí

Ahojte. Začal jsem se letos trošku zabývat přívlačí. Nicméně snad tím, že to neumím nebo snad vyšší vůlí, jsem ztratil hodně gum i třpytek. Je to poměrně zásah do peněženky. Zkoušel někdo nástrahy, třpytky, woby nebo gumy z Aliexpressu nebo jiné Číny? Stojí to za tu úsporu nebo jsou to šunty?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Středa 12. října 2016 v 19:10 ® jepice-zruseno reakce na …

Švejk> Zajímavý. Já mám nějakou 4kuličkovou verzi a možná hůř chodí, když jsou těžší.

reagovat
Středa 12. října 2016 ve 13:08 ® Švejk reakce na …
Švejk

Zdarec, tak kopie x-rapů dorazily v pořádku a hned jsem je šel zkusit. Jak píše Jepice, lítají velmi dobře, mám je teda plovoucí, ale ne nějak moc, stoupají pomalu. Uvnitř jsou 3 kuličky pro vytváření zvuku a také pro změnu těžiště při nahazování. Jeden přišel bez toho svazku na zadním háčku a tak můžu porovnat. Jeho chod je více agresivní, ty s tím peřím jsou „rozvážnější“ Způsob kterým je vodím je, že je stáhnu ke dnu (cca 1 – 1,5m) a tam poté vedu poškubáváním střídavě s pomalým navíjením. Výsledek včera byly 2 záběry od candátů cca 40cm. Hned jsem o jednoho woba přišel, ale při ceně za kus asi 20,–kč i s dopravou mě to zase tak netrápí… To když jsem přišel o origo x-rapa za 300 tak jsem byl pěkně nas..nej ;-) Takže za mě: ano určitě zkusím něco dalšího..

reagovat
Středa 12. října 2016 v 10:06 ® jepice-zruseno

Ty kopie gum typu „Magneto“ jsou natolik věrné, že se až obávám, zda nepochází z jedné formy. Dle diskuzí na zahraničních stránkách to ale vypadá přinejmenší na různé matroše – údajně jsou některé měkkší a jiné tužší. Např. CF smrděj, Keitech je více ohebný a pod. Nicméně okounům je to možná jedno. Přikládám fotky „téhož“ z aliexpress.com a z nastrahy.cz. Cena cca 2,50 kus i s poštou je celkem rozumná a ryby na to berou. Více mě pak mrzí utržená hlavička, než guma.

reagovat
foto/forum/2016/th-img120989.jpgfoto/forum/2016/th-img120990.jpg
Středa 12. října 2016 v 9:48 ® jepice-zruseno reakce na …

Klobasa> Ty slušný trojháky budou stát víc, než ten wobler :-D

reagovat
Středa 12. října 2016 v 9:46 ® jepice-zruseno

Kopie X-rapů jsou fajn a je jich plnej aliexpress. Lítá to celkem daleko a samo se to potápí. Pokud budete chtít, aby to chodilo, dejte tam lehčí trojháčky. Já to používám na štiky a okouny – nahodím, nechám vyklesat, poškubávám. Někdo, kdo tam walí Illexy, tomu možná říká twitching wole. V Budějcích pod jezem to letos fungovalo na kudly, na Veselskejch pískovnách nebo na Sadský to fungovalo předtim na kudly a na okouny. Párkrát mi do nich natekla voda. Potom jsem tam kupoval plandavky za babku. Překvapilo mě, že plandavky, který i s poštou stály míň, než u nás samotný háčky, měly docela použitelný jednoháky. No a klasikou jsou 5cm kopejtka na okouny – je to uplně stejný jako třeba vibroworm od crazy fish, akorát to má jiný barvy a míň smrdí. abych jenom nechválil, zkusil jsem „mepps made in france“ a chodí blbě. Rotačky se dle mne z Číny moc nevyplatí brát, někdy se dají sehnat celkem levně i v ČR.

reagovat
Úterý 11. října 2016 ve 23:02 ® Klobasa reakce na …
Klobasa

Rozy Brno> Ten hrkací trojdílnej wobler z druhýho odkazu šlape fakt parádně, a nebejt línej to překovat na ty dobrý a wostrý trojháky, tak na to snad něco i chytnu, jenže kdo by to čekal, už mám na tom dvoje psí zuby za jednu vycházku, což mě v říjnu na čínskej plast dost překvapuje. Dostal jsem to náhodně darem od mladého nadějného kapraře za pokec a dvě cigára a nasadil jen ze zvědavosti, ale rozhodně mě velice mile překvapil a i nemehlo jako já jsem se velice dobře a rychle s tou hračkou sladil, dá se tahat i pomalým trhavým škubem, zcela jistě je dokoupím.

reagovat
Úterý 11. října 2016 ve 20:39 @ Rozy Brno

Borci, já to valím z té číny horem spodem s ničím nebyl problém snad jen některá rotačka později přestala rotovat, ale to je detail. Ceny za hubičku, stejnak to od tam objednávají český obchody beztak.

Toto je cenově bezkonkurenční: https://www.aliexpress.com/…9634315.html?…

Tady třeba parádní wobler za 40 Kč: https://www.aliexpress.com/…6240100.html?…

Rotačky za pár kaček: https://www.aliexpress.com/…0131849.html?…

atd

reagovat
Úterý 11. října 2016 v 9:41 ® Algec

Tyto jsou celkem hezké https://www.aliexpress.com/…9561371.html?…

reagovat
Úterý 11. října 2016 v 8:42 ® Algec

Chlapi díky za reakce. Zkusím to objednat a uvidím. Aspoň mě to nebude tak líto, když je stejně někde zarvu.

reagovat
Pondělí 10. října 2016 ve 23:17 ® kubas reakce na …
kubas

Shrek> Detailisto :-) .

reagovat
Pondělí 10. října 2016 ve 13:56 ® Shrek reakce na …
Shrek

Kubasi, Kubasi, já toho woblerojerka nemám, takže jsem nic neoddělal. :-P

reagovat
Pondělí 10. října 2016 v 11:10 ® Stroft
Stroft

Tak jako vše z činy, gumy za 5ti kačku, jsou na pikaču, ale od 10kč za kus se dají koupit dobře fungující kousky.

reagovat
foto/forum/2016/th-img120960.jpg
Pondělí 10. října 2016 v 6:29 ® kubas reakce na …
kubas

Shrek> Tos nemusel kvůli fotce oddělávat ty dva trojhaky ;-) .

Taková jakási kopie Izumi, proč ne…

reagovat
Pondělí 10. října 2016 v 6:28 ® kubas reakce na …
kubas

Švejk> X rap nechytá nic pořádně ani originál, natož kopie :-) .

reagovat
Neděle 9. října 2016 ve 14:19 ® džigit reakce na …

LeoC> kdybys náhodou objednával ty sáčky,mysli na mně :-)

reagovat
Neděle 9. října 2016 ve 13:38 ® LeoC reakce na …
LeoC

Tato fungovala na štiky na Srazu v Jestřabicích… Já 75 cm, Tom 86 cm. Chodí báječně. Potvrzuji Tvůj názor

reagovat
Sobota 8. října 2016 v 18:22 ® Shrek
Shrek

Kubas>

reagovat
foto/forum/2016/th-img120940.jpg
Sobota 8. října 2016 v 16:28 ® Švejk
Švejk

takhle to vypadá

reagovat
foto/forum/2016/th-img120939.jpg
Sobota 8. října 2016 v 16:27 ® Švejk
Švejk

Zrovna po srazu jsem objednal nějaký kousky, je to taková řekl bych, kopie x-rapa No uvidím jak to bude šlapat a dám vědět

reagovat
Sobota 8. října 2016 v 10:33 ® Atik reakce na …
Atik

Shrek> Neříkám že to nechytá ryby,ale přece jen než najdeš nějakého který bude chodit,tak vyplýtváš tolik peněz že by bylo výhodnější koupit si rapalu

reagovat
Sobota 8. října 2016 v 10:11 ® džigit reakce na …

kubas> z každé strany :-))

reagovat
Sobota 8. října 2016 v 8:24 ® kubas reakce na …
kubas

Shrek> To byl ten se třema trojhákama?

reagovat
Sobota 8. října 2016 v 6:16 ® Shrek
Shrek

A třeba teď na srazu měl Leo woblera z číny, na kterého se tam laply asi 4 štiky a šlapal parádně. Já jsem kupoval rotačky (kopie Bluefox) a nechodí…

reagovat
Pátek 7. října 2016 v 15:10 ® Atik
Atik

woby určitě nebrat

reagovat
Pátek 7. října 2016 ve 13:51 ® Bigpista
Bigpista

Trhání je základ přívlače. Musíš nejdřív zakrmit, pak můžeš teprve chytat :-)

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1