Chytej.cz

Nástrahy z Číny necteno

7.10.2016 | Algec | 15.295 zobrazení | 55 odpovědí

Ahojte. Začal jsem se letos trošku zabývat přívlačí. Nicméně snad tím, že to neumím nebo snad vyšší vůlí, jsem ztratil hodně gum i třpytek. Je to poměrně zásah do peněženky. Zkoušel někdo nástrahy, třpytky, woby nebo gumy z Aliexpressu nebo jiné Číny? Stojí to za tu úsporu nebo jsou to šunty?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Středa 5. dubna 2017 v 19:15 ® patast

dnes mi přišli docela slušný twistry jsem zvědav jak budou fungovat

reagovat
Úterý 4. dubna 2017 ve 20:52 ® jepice-zruseno reakce na …
Rorýs> Neřekl bych, že v Čechách jsou jenom zloději. Jsou (byli) zde i výrobci plandavek, jejichž cena nebyla o mnoho vyšší, pak jsou zde prodejci celkem kvalitních, někdy dokonce odlívaných plandavek, které jsou drahé a jejich cena je ralativně vysoká, a pak jsou zde prodejci levných Čínských plandavek. Já jsem měl plandavky z číny, který měly i celkem slušný jednoháčky. Teď jsem koupil o něco dražší woblery, kopie dražších výrobků (DUO a Smith), tak jsem na ně zvědavej. a reagovat
Pondělí 3. dubna 2017 v 18:23 ® patast reakce na …

taky mám pár plandavek od této firmy

reagovat
Pondělí 3. dubna 2017 ve 14:09 @ Rorýs

Proveden test plandavek s poetickým názvem Yapada a to 2,5 a 3,5g. Výsledek chyceno cca 40 ks duháků největší cca 48 cm. Plandy jsem dozdobil glitry a lakem na nehty od manželky. S výrobou se zabavila celá rodina. Cena za kus cca 20 Kč a chodí skvěle. Seru na český zloděje. Pouze háčky bych doporučil pro trofejní ryby vyměnit.Jeden se natáhl.

reagovat
Neděle 19. března 2017 v 19:59 ® patast reakce na …

já nakupuju přes vratné peníze

reagovat
Neděle 19. března 2017 v 19:49 @ cvancarka.k reakce na …

Musím souhlasit :-) dělám to úplně stejně – sice si připlatím, ale pak použiju cashback a je to hned levnější :-)

reagovat
Neděle 15. ledna 2017 ve 12:53 ® patast

no nevím tyhle rotačky moc nefungujou

reagovat
Neděle 15. ledna 2017 ve 12:50 ® patast

jj rotačky z Číny mi moc nefunhujou

reagovat
Neděle 15. ledna 2017 ve 12:45 ® patast reakce na …

jj musíš zkoušet a zkoušet úspěchy se časem dostaví

reagovat
Pátek 13. ledna 2017 v 17:17 ® jepice-zruseno reakce na …

lukyn1> Bere ti to na to? Já pár podobných nástrah dostal, né že by to ryba nevzala, ale moc mi to nebralo a tak je moc často nenasazuji.

reagovat
Pátek 13. ledna 2017 v 11:07 @ lukyn1

do vyhledávače zadejte: Lixada 5" 12.5cm 20g Fishing Lures jsou teda poměrně drahý, ale stojí za to :-)

Cenu jsem si kompenzoval tak, že jsem použil cashback přes www.tipli.cz , kde mi vrátili 8% z nákupu zpět, takže nakonec vyšly na nějakých 70 Kč. Určitě zkuste nakoupit přes to Tipli, protože se to dost vyplatí, dávají nevjvíc zpět ze všech podobných portálů :-)

reagovat
Čtvrtek 24. listopadu 2016 v 17:25 ® kerob reakce na …
kerob

Algec> njn, přívlač není jako sezení v křesílku a čekání na kapra

reagovat
Středa 23. listopadu 2016 ve 21:28 ® Algec

V jedné knížce se decka ptají, strýcu kolikrát se musí trefit do zajíca aby zdechl. A já se ptám kolikrát musím k vodě aby mě to aspoň brnklo do udice. Asi je něco špatně. Asi mám olšové ruky nebo co. Když kolem mě lidi chytají a já celou dobu nic. Ani záběr, utrhanych nástrah plný pytel a zlomená udica. Mám to radši zabalit a vrátit se ke kaprom?

reagovat
Pátek 18. listopadu 2016 v 11:04 ® superweb
superweb

Kdyz se zaregistrujete na https://www.plnapenezenka.cz/…-zpet/74097/ a na aliexpress se prokliknete pres tento portal, dostanete jeste 5% cashback z nakupu. (link je muj referal, pokud se to adminum nebude libit, at referal umaznou, me prijde skoda nevyuzit, kdyz postuju nekam kde to podle me neni offtopic :-) )

reagovat
Pátek 18. listopadu 2016 v 7:34 ® jepice-zruseno reakce na …

marw84> dej si aliexpress.com a napiš do vyhledávání soft lure a máš tam všechny možné.

reagovat
Pátek 18. listopadu 2016 v 6:58 ® marw_84

Ahoj, nemáš prosím odkaz na ty gumy. Já je kupuju od Mikada asi za 25,– za kus

reagovat
Středa 16. listopadu 2016 ve 13:09 ® Arcane89

Ahoj,

jak chcete koupit z Ciny, tak musite určit všechny detaily: (material, barva, rozmery). VSECHNY! Pokud se něco vypadá stejně, to ne musi byt stejne – divat na to.

reagovat
Pátek 11. listopadu 2016 ve 22:53 ® Rogi reakce na …

Rogi>

reagovat
foto/forum/2016/th-img121299.jpg
Pátek 11. listopadu 2016 ve 22:52 ® Rogi

Nástrahy z Číny fungujú, len si treba vedieť dobre vybrať. Kecálkovia o čínskom shite si môžu tvrdiť čo chcú,lapajú, cena čínskych wobov diametrálne odlišná od Rapaliek, Salmačov a pod, dovolíš si riskovať aj tam kde by si s drahým wobom nešiel. Na ilustráciu jeden z 5 víkendových …

reagovat
Středa 26. října 2016 v 11:34 @ Mang

Zkoušel jsem poprvé před týdnem. Plave pěkně ale nic jsem na ní nevytáhl..

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 19:18 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

džigit> ty mně taky ..... ;-)

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 19:18 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Algec> měl jsem ho z Aliexpresu. Nevím, jestli to bylo vlascem, nebo jsem ho špatně navinul na cívku, ale po čtyřech vycházkách k vodě ztratil pevnost a trhal se jako nit. Taky průtažnost je na můj vkus o dost větší, než mám rád, ale to záleží, jak to komu vyhovuje.

reagovat
Pátek 14. října 2016 ve 21:27 ® džigit reakce na …

Algec> mužeš

reagovat
Pátek 14. října 2016 v 8:07 ® Algec reakce na …

Já to koupil na na kaprovky, průhledný 0,22 mm. Můžu to namotat na vláčecí?

reagovat
Čtvrtek 13. října 2016 ve 23:36 ® noba reakce na …
noba

Algec> mam a zadny problem, mozna je ho na te civce min nez se udava ale za ty prachy:-)

reagovat
Čtvrtek 13. října 2016 ve 21:00 ® jepice-zruseno reakce na …

Klobasa> Já mám Illexíky dva a už jenom to, že je mám několik let, znamená, že na ně skoro nechytám. Buďto jsem vybral špatně, nebo to neumím. Né že by to na ně vůbec nebralo, ale zázrak se nekonal. Třpytky za dvacku mi fungujou asi lépe, i když při posledních závodech mě v jednom kole zachránila relativně drahá meppska beruška č. 1. Dokonce už se opravdu stalo, že jsem před závodem na něco potřeboval dát lepší háček a jeden z Illexů se stal dárcem orgánů. Na těch Illexech je fajn, že je ta zátěž nejen posuvná, ale v některých případech magnetická a tak se po nahození vrátí zpět dopředu. Ale už jsem našel na aliexpressu woblery, který to umí taky. Jenomže nestojí dvacku, ale cca 8 pětek a jsou větší. Budu to muset nakoupit a vyzkoušet.

reagovat
Čtvrtek 13. října 2016 v 7:49 ® Algec

A co říkáte na vlasec Daiwa Justron?

reagovat
Čtvrtek 13. října 2016 v 7:24 ® cormoran
cormoran

Švejk> V Číně tři pětky za kus, na bazaru je borec prodává za devadesát. Dobrej byznys:-)

reagovat
Středa 12. října 2016 ve 23:51 ® Klobasa
Klobasa

jepice> To máš samozřejmě pravdu, ale já jsem chytrá česká podnikavá hlavička a přendám je z nechytacích drahých Illexíků:-))

reagovat
Středa 12. října 2016 v 19:26 ® Švejk
Švejk

LOL tak vidím že už nějakej podnikavec na bazaru prodává ty woby co jsem si koupil cca po 20kč za 90kč/kus. :-D

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1