Chytej.cz

Rybářské křeslo necteno

7.4.2016 | LenkaFlidrova | 5.600 zobrazení | 8 odpovědí | upravit

Dobry den, tatkovi uz dosluhuje rybarske kreslo, tak jsem se rozhodla, ze mu k narozeninam koupim nove. Ale kdyz koukam na ty ceny, tak je to hruza:( tak jsem se chtela zeptat, jestli staci treba takoveto levnejsi? http://www.wildcarp.cz/…w-chair.html . je to dobra koupe? Diky za rady. Lenka

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Neděle 11. února v 7:16 ® LeoC reakce na …
LeoC

Po té, co jsem ho viděl u Myšáka na srazu, neexistovala pro mě jiná volba. Je prostě báječné !!! A když se trefíš při nákupu do akční ceny, pak není co řešit…

reagovat
Sobota 10. února v 19:11 ® superweb
superweb

Pusobi to tu na me spis jako spam, uz od zakladajiciho prispevku(od anonyma) pres prispevek pana anonyma Kunskeho..
Nicmene kdyz uz to tu je, po vyzkouseni vseho mzoneho jsem skoncil u http://www.mivardi.cz/…ort-quattro/ a uz nekolik let jsem spokojenym uzivatelem (patrim do vyssi vahove kategorie a kreslo drzi a drzi)

reagovat
Čtvrtek 1. února v 8:06 ® Milan.K

Má někdo toho skládací křeslo (FOX FX) už delší dobu? Vypadá perfektně a zvažuju koupi, ale mám trochu obavu, jak to s ním bude za nějakých pár let. Pokud budu vědět, že vydrží, tak jdu do něj…pokud by to nemělo být s životností nic moc, tak bych vzal asi nějaké levnější křeslo.

reagovat
Pondělí 14. srpna 2017 ve 22:30 ® patast reakce na …

pokud ho koupíš neuděláš chybu

reagovat
Sobota 12. srpna 2017 ve 12:38 @ Jan Kunský

Máte někdo zkušenost s FOX deluxe. Po přečtení recenze https://na-ryby.eu/…uper-deluxe/ ho chci.. Má někdo zkušenost? Sice dost peněz, ale držák.. to už budu mít napořád.

reagovat
Pátek 8. dubna 2016 v 17:39 ® lubo OV
lubo OV

Úplně souhlasím s doporučením, co psal arisco. Když mi dosloužilo mé první křeslo, koupil jsem to mivarďácké a nemá chybu. Celý název je Mivardi Comfort Quattro. Dá se polohovat, proti ostatním křeslům se dá rychle rozložit a složit, polohování opěradla jde bez nutnosti vstávání z křesla, je lehčí a i při zasunutých teleskopických nožkách je dost vysoko od země. Polohování opěradla nefunguje na bázi dvou kloubových šroubovacích hlav jako u většiny jiných křesel (což mi u předchozího křesla připadalo složité, zdlouhavé a strašně mi lezlo na nervy), ale ovládá se přes opěrky rukou. Toto křeslo mám druhý rok a neměnil bych.

reagovat
Čtvrtek 7. dubna 2016 v 17:45 ® Horalcz
Horalcz

Toto křeslo bych nekupoval,není polohovatelné a je dost nízké.Já osobně mámvelice dobrou zkušenost s českým výrobkem Sona.Mám křeslo už pár let a koupil jsem jedno i manželce.Další výhodou je že si u firmy můžete zakoupit i náhradni díly,když se něco pokazí.Doporučil bych toto http://www.sona.cz/…3-1-3-3.html .A nebo se podívat na http://www.sona.cz/…3-1-3-3.html?…

reagovat
Čtvrtek 7. dubna 2016 v 16:46 ® arisco

Z vlastní zkušenosti doporučuji Mivardi Comfort. Za rozumné peníze spousta muziky.

reagovat