Chytej.cz

Brněnská přehrada necteno

31.10.2015 | tulák po hvězdách | 2.460 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím, poprosím o radu.Jak je to s loďkou na Brněnské přehradě?Jsou tam nějáká omezení,musí být loďka někde hlášená kde kotvit, co kradení loděk?Díky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Neděle 20. ledna v 10:17 ® hraji reakce na …
hraji

Petr Nemec> ano, celá přehrada je revír Svratka 5, od hráze až do Veverské Bítýšky. Co se týče zákazu lovu, je třeba si řádně prostudovat popis revíru. Dostupnost od parkovišť je v řádu minut chůze. Pozor, smí se parkovat jen na skutečných parkovištích, stát jinde zavání jistou pokutou. Velká část přehrady je ale autem nedostupná, myslím zejména pravý břeh v horní polovině nádrže.

reagovat
Sobota 19. ledna ve 20:38 @ Petr Nemec reakce na …

Zdravim prosimte to je svratka 5 cela prehrada??a chxi se zeptat nekde se chytat nemuze ale kde se muze chytat a jaka je dostupnost co se tyce od parkovani k vode.

reagovat
Pátek 6. listopadu 2015 v 10:42 ® Julča84

jj chytat se může všude. Ale úpřímně budeš dobrej jestli něco chytneš. Já chodívám s přítelem a přehrada je úplně mrtvá.

reagovat
Středa 4. listopadu 2015 v 19:55 ® smejkyn reakce na …

tulák po hvězdách> Tak to mě taky zajímá.Chtěl bych kotvit někde u Sinice.

reagovat
Sobota 31. října 2015 ve 21:26 ® tulák po hvězdách reakce na …

Děkuju.Asi se ptám blbě, ale oficiální kotviště jsou na přehradě kde?

reagovat
Sobota 31. října 2015 v 18:19 ® hraji
hraji

Na brněnské přehradě je lov z loděk povolen, musíte ale dodržovat plavební řád, to znamená, že nemůžete jet všude. Doporučuji nastudovat předem. Co se týče loďky, hlásit ji netřeba, pokud nechcete kotvit na přehradě. A loďky se kradou všude, tedy přehrada není výjimkou. Zvlášť pokud loďku necháte někde mimo oficiální kotviště.

reagovat