Chytej.cz

Vhodný dárek pro rybáře necteno

19.10.2015 | Žena Rybáře | 2.470 zobrazení | 12 odpovědí | upravit

Ahoj rybáři,

po zběžném shlédnutí eshopů s potřebami pro rybáře za účelem vyhledání dárku pro mého manžela jsem se rozhodla raději navštívit rybářské fórum a nechat si poradit od zkušených lidí. Muž je z důvodu nedostatku času pouze občasným rybářem ( max 10 x do roka)a chytá pouze naprosto průměrné ryby. Základní vybavení má, ráda bych mu však udělala radost a něco málo dokoupila. Vybrala jsem rybářskou tašku a chci ji něčím vyplnit (žádné speciality, ale univerzální kousky). Co mám tedy nakoupit? Nějaké háčky, obaly, návnady …? Předem velmi děkuji za odpověd.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Neděle 4. listopadu v 19:53 ® ivana665

Ahoj, přítel je taky rybář a našel obchod s potřebami pro rybáře, kde mají velký výběr pěkných věcí. https://armik.cz/…a-myslivost/ vyberu mu tam vždy několik věcí. Dá se tam sehnat i něco jiného, ne jenom pro rybáře.

reagovat
Středa 11. listopadu 2015 v 7:56 ® MERCA
MERCA

Ahoj,myslím,že rybařina je tak mnohotvárná,že bez domluvy se nikdy nejde trefit do toho co rybář právě potřebuje, nebo co se mu právě teď hodí, proto se přikláním buď k dárkovému poukazu, který jde koupit v každé slušné rybářské prodejně , nebo já si nechávám každý rok koupit pod stromeček celosvazovou povolenku(res­pektive vlastoručně vyrobený šek na částku odpovídající aktuální ceně povolenky,který po novém roce hned jak to jde uplatním) – jsem vždy „překvapen“, ale velmi spokojen. Další možností, kterou používám je ,že si před vánoci nakoupím co potřebuji na internetu ,pak to předám manželce a ta to rozdělí po příbuzenstvu a zkasíruje si je dle toho kolik kdo chce investovat do dárku. Vypadá to divně, ale nechci dostávat pod stromeček rybařinu, kterou nepotřebuji a které se pak zbavuji na netu.

reagovat
Úterý 10. listopadu 2015 ve 22:49 ® DJ
DJ

Doporučuju www.nastrahy.cz/novinky nebo jen www.nastrahy.cz

Zboží kvalitní a za super cenu. Navíc darem jsem dostal spoustu věcí pro děti do kroužku a to se cení. Další možnost na kvalitní vybavení je Japonsko, nebo Německo.

reagovat
Pátek 6. listopadu 2015 v 11:07 ® Draky reakce na …
Draky

Julča84> Čoveče málo času a boilie nebo tygřák nejdou moc dohromady, navíc nejde ani o lov nějakých větších ryb…

reagovat
Pátek 6. listopadu 2015 v 10:58 ® malamut reakce na …
malamut

Julča84> že by reklama?

reagovat
Pátek 6. listopadu 2015 v 10:47 ® Julča84

Dárkový poukaz je super. Ale když píše , že manžel nemá moc času, tak asi nebude moc chtít extra času nakupováním někde. No neřekla jste co chytá za ryby. Kdyby dravce tak by šel nějaký wobler (ty se ztrácejí jak na běžícím pásu), nebo nějaký jemný prut https://www.raven-fishing.cz/…cs/page/754/ něco tak 1 – 10 g na špičku. Pokud chodí na řeky je to ok. A nebo pokud chytá kapry tak nějaké bolies nebo tygří ořechy.

reagovat
Sobota 31. října 2015 ve 12:39 ® Sintrix
Sintrix

Každý dárek od rodiny, nebo přítele potěší. I kdyby se nehodil. Mám radost i z věcí, které se mi válí nepotřebné ve skříni.

reagovat
Středa 21. října 2015 ve 13:36 ® dvorak

Pokud žádnou kloudnou tašku nemá,tak klíďo. A co do ní? 2 šišky dobrého salámu,asi tak 10 lahvičkovejch. Do postranní kapsy placatici,anebo dvě. Rybářské věci bych vynechal,beztak má různejch krámů dost a dost.

reagovat
Pondělí 19. října 2015 v 18:15 ® Draky
Draky

Já souhlasím s malamutem. Každý rybář má jiné zvyklosti, preferuje jiné věci a i jiné věci mu vyhovují, takže pro rybáře, kterého vůbec neznám bych si nedovolil koupit ani háčky.

reagovat
Pondělí 19. října 2015 v 17:57 ® Robur
Robur

jaké ryby chytá? a jakým stylem?

reagovat
Pondělí 19. října 2015 v 17:57 ® Robur
Robur

já chytám na rohlík, tak plnou tašku rohlíků:-)

reagovat
Pondělí 19. října 2015 v 15:03 ® malamut
malamut

Ideální by byl dárkový poukaz a manžel si vybere, co uzná za vhodný :-)

reagovat