Chytej.cz
NOVINKA 2018/2019 RedBass KICKER

Dalešická přehrada necteno

7.9.2015 | toro-toro | 3.449 zobrazení | 2 odpovědi

Ahoj přátelé rybáři, Zajímaly by mě vaše názory na chytání na Dalešické přehradě v rámusu a vlnobití od milionářských jachet.Dříve jsme chytali po celý rok maximálně v hloubce 3 m.Když byla upuštěná voda,tak na břehu zůstal 1 až 2 m široký pás chrostíků,kterými se kapři živili.Nyní,co je z Dalasu rekreační voda/díky starostce Koněšína/kapři ke břehu nepřijedou,protože tam není co žrát.Je tam taková eroze břehů,že od původního dna u břehu je schod více jak metr. Tak nevím,jak dále dopadne jeden z nejkrásnějších rybářských revírů u nás.S pozdravem petrův zdar Jirka

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 22. září 2016 v 8:11 @ Strejda001

Máš pravdu, jako poslední nedotčený kousek přírody masivním turismem to skončilo. Na březích řev z cyklotras, na vodě řev motorů zbohatlických lodí, které všechny porušují plavební předpisy a policie mezi nimi jezdí na člunu a nekontroluje nic, protože snad ani předpisy nezná, nebo kontrolovat nesmí. V lesích okolo slavných cyklotras tuny odpadků, po lesních cestách na procházku nemůžeš, protože proti tobě v zatáčce vyletí plnou rychlostí magor na kole po prostředku a ještě tě seřve, jak si můžeš dovolit tam chodit. A ryby ..... kdekoli jinde, ale na Dalasu jsou z toho všeho v takovém stresu, že jsou permanentně staženy na hloubce a hlavně – nevytírají se, takže přirozená reprodukce nám zmizela a pro zachování života ve vodě musíme spoléhat na to, co nasadí MRS. Děkujeme, paní Žáková!!!!

reagovat
Středa 16. září 2015 ve 14:07 ® Sasa
Sasa

Jak myslíš že to dopadne? Bude to prostě země nikoho, což už je teď a ryby tam nebudou už vůbec. Přes léto lufťáci jaro podzim pytláci a zima kormoráni takže Dalas je v pánu. Voda tam (teda ten zbytek co tam letos zůstal) je horší jak na mušově.

reagovat