Chytej.cz

Neprořezné rukavice necteno

5.11.2014 | BigMike | 5.268 zobrazení | 8 odpovědí

Používáte při kuchání neprořezné rukavice? Máte nějaké zkušenosti, dobrý typ, dobrou radu?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 24. října 2020 ve 12:07 ® Kamča

Kdo potřebuje drátěné Řeznicke rukavice tak ať písne. Mám jich víc. Na e-mail:kamcap@centrum.cz cena 1500 Kč. Dlouhé.

reagovat
Pátek 7. listopadu 2014 v 11:46 ® džigit reakce na …

BigMike> navíc Ti odpadá hledání hadru na přidržení a dá se to oprat ;-)

reagovat
Pátek 7. listopadu 2014 v 8:25 ® BigMike reakce na …

džigit> vypadá dobře a je laciná! Jak píšeš, hodí se na cokoliv co porcuješ – krůty, kachny, zvěřina a občas i nějaká ta rybka a nemá člověk škrábnuto!

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2014 ve 22:15 ® džigit reakce na …

BigMike> já tu svou koupil po vzpomínkách,jak mi dovezli hromadu tolstojů a nebo pár krůt a starej se. Nemám s ní problém

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2014 ve 21:43 ® BigMike reakce na …

Palivec> jen jsem se optal, ještě jsou snad lidi, co rybu i berou a kuchají sami, manželka jim k tomu nepůjde:)

A radši se ptám ještě nyní, protože za pár let se optám na používaný nůž, škrabku při kuchání a hned tu bude IŽP, RS, URNA, SWAT a polovina Greenpeace, že kuchám libišky a snad je i papám.)

Ono taková štika, candátek v holých, „šikovných“ rukách nadělají své a nůž také. Pak se to špatně hojí, další den kucháš znova, ruce ve vodě, měsíčková indulona vše nezvládá, přibudou další šrámy, další den znova…:))))))

Kupuji už asi 3 roky nějaké „neprořezné“ v ochranných pomůckách u nás, ale nic moc – něco jak píše Venca Z.

Tak se tak ptám jaké má kdo zkušenosti. Tu linku bych asi časem koupil!:))))

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2014 v 10:54 @ Palivec

Já používám, kdy jdu pitvat rybu, zásadně brnění. Abych nespáchal seppuku. Kurva, ty budeš dobrej masař, když tě trápí takové věci. Chytím lipana zbroděný po prsa ve Váhu a pokud ho chci vzít, zapíšu ho, vytáhnu kudlu, oškrábu ho v ruce, otevřu, vyvrhnu, vyškrábnu ledvinu a šup s ním do košíka. Kurva, ještě drátěné rukavice nosit… Měl by jsi možná uvažovat o lince na čištění ryb. Kámoš to má a jsou k tomu potřeba jen 3 lidé a ryby frčí jedna za druhou. Ale stojí to pár melounů, i s udírnou. Mrazící boxy jsou jiná káva…

reagovat
Čtvrtek 6. listopadu 2014 v 9:53 ® džigit

mam a už jsem aj použil.Drátěne su fajn,ale stojí ranec,ja mam latkovu za lacno.Pokud ide o rybu,nekluže z pazury :-) http://masoprofit.cz/…kavice-bivoj Možna su k sehnani lacnejši,ale ja mam ten kram kusek od baraku ;-)

reagovat
Středa 5. listopadu 2014 ve 23:14 ® Venca Zelenka
Venca Zelenka

Mrkni do obchodu pracovních a ochraných pomůcek. Nebo jestli máš známého řezníka ať ti vezme s práce. Dělají se v několika provedeních, buď něco na způsob drátěné košile, nebo takové vystužené látkové, vtom vláknu je vpletená taková výstuha, ale když se trochu snažíš provalíš aj to.

reagovat