Chytej.cz

Fotosoutěž selfie necteno

8.10.2014 | Téca | 2.091 zobrazení | 6 odpovědí

Zdravím všechny. Jsem poněkud rozčarován vyhlášením fotosoutěže na takovéto téma ;) Když vezmu v úvahu, že tyto prázdné snímky vídáme všichni na sociálních sítích dnes a denně, proč se jimi obtěžovat i na chytej.cz? Nehledě na to, že každé dosavadní fototéma bylo doprovázeno fotkami podobného rázu – fotky bez hlavy a paty, bez obsahu. Zatím vložené dva snímky má slova jen potvrzují, především Pozdrav z Moravy.

Vážený kolegové, máme se na co těšit. A redakci hodně štěstí při vyhlašování vítězů. S největší pravděpodobností jste si na sebe upletli bič ;) Dali jste volnou ruku i těm největším patlalům :) Tohle kolo by mohla být celkem prča :D

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 9. října 2014 v 19:30 ® HaDová
HaDová

Jak psal David, zde šlo spíše o legraci. Neočekáváme umění. To u druhu této fotky nejde. :-) Chtěli jsme pobavit a aby měl šanci soutěžit každý

reagovat
Čtvrtek 9. října 2014 v 18:20 ® sethy reakce na …
sethy

OBr> :-D a budem to tam sázet on-line :-D

reagovat
Čtvrtek 9. října 2014 ve 13:33 ® OBr
OBr

soutez bude zajimava s ohledem na probihajici sraz :-)

reagovat
Čtvrtek 9. října 2014 v 9:18 ® Téca

Je to tak, jak jsem si myslel :-D Někteří lidé neznají ani podstatu selfie i přes to, že je to v podmínkách soutěže jasně popsáno :-D Pán s nymfou na rybách má v rukách vše, jen ten mobil/kompakt ne :-D

Jo, a nazuřený ToRo s ještě nazuřenějším candošem, který sem tam vyskočí vpravo mezi reklamami, jooo, tak nějak si to představuju. Jen mám strach, že na to tady nemá nikdo koule ;-)

reagovat
Čtvrtek 9. října 2014 v 0:25 ® Mysak1

Ale uznejte Fšeci, „Toro“ s candidátem je neodiskutovatel­nej,já myslím,že vítěz je jasnej.

reagovat
Středa 8. října 2014 ve 22:13 ® HaD
HaD

Tak o zábavu jde tentokrát především :-) Umění se neočekává :-)

reagovat