Chytej.cz

Jaký dárek necteno

20.4.2005 | jiris | 2.878 zobrazení | 15 odpovědí

Zajímalo by mne, jaký dárek byste koupili rybari, ktery chyta kapry s teleskopy a krmitky. Cokoliv co se tyka rybariny a vyuzil by to do 3000,–

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 21. dubna 2005 ve 22:10 ® BigMike

Prďte na holky, ty ať si schání sám. Já bych koupil lehátko!!!!!! Na každou akci se hodí, u vody je k nezaplacení!!! A nebo hóódně krmení.

Jiris: navážeš něco? Ozvi se, 16.6. se blíží:-))

reagovat
Čtvrtek 21. dubna 2005 ve 21:00 ® jaryn

Tomucha takhle tě neznám

reagovat
Středa 20. dubna 2005 v 17:10 ® CeP
CeP

>Tomucha: BINGO!!!

reagovat
Středa 20. dubna 2005 v 16:41 ® Tomucha
Tomucha

no a nebo mu zaplať na noc nějákou sociální pracovnici, třeba když nebudou brát.. to udělá radost každýmu chalpovi

reagovat
Středa 20. dubna 2005 v 16:06 ® Tomucha
Tomucha

Přesně tak – jestli není zarputilej do teleskopu, tak kup feeder s navijáčkem a nějáký drobnosti + sáček krmení. Udělá to radost a jak říká Jake – teleskopy nevytáhne jako já !!! už sem je ze stojanu nevyndal 2 roky

reagovat
Středa 20. dubna 2005 v 15:44 ® CeP
CeP

Ultraviolet 360/420 jsem koupil TADY . je to vyhradni dovozce a mam to 17km, takze jsem si ho byl prevzit osobne. zatim jsem s nim spokojenej nadmiru. dvoji delka a moznost nasazeni coby matchka mne uvadi do prijemne lechtajiciho blaha. ted mne napadla silena myslenka, objednal jsem jeste jeden vkladany dil, orvu z nej ocka a zkusim z toho vykouzlit rukojet → kratky spodni dil. pak bych ziskal jeste delku 320 a to uz by rovnou byla extaze… navijak zatim starsi zajeta Okuma 030; novej planuju nejdriv v lete. ted jsou jine priority mimo rybarinu.

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 14:53 ® jake
jake

Teď vážně. Kup mu feederový prut. Až si zkusí toho kapra na feeder, možná už ten teleskop ani nevytáhne. Nebál bych se toho.

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 14:50 ® jake
jake

6 láhví Jima Beama

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 14:14 ® hraji
hraji

Máš milion a jednu možností. Například slušné sedátko (křesílko), pípáky, kvalitní stojánky na pruty, krásná pouzdra na rybářskou bižuterii, nový obal na pruty, kvalitní silony, deštník se zástěnou.

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 14:09 ® pikos
pikos

co takhle nějakou prímovou podložku a klinik

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 13:20 ® jiris
jiris

knizku od Petra Ace ma taky

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 13:19 ® jiris
jiris

destnik, kreslo ma, maskace taky Nejvic sem uvazoval o feederu, rad chyta na spicku na rece. Ale nevim jakej zvolit, urcite medium, ale nejak moc se v tom neorientuji.

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 13:16 ® jiris
jiris

Stojan ma, ma i delicky na kapry, ale nejvic chyta s krmitkama. Uvazuji o tom ultravioletu + nejakej navijacek na to. (mel by z toho fééder + trochu plavacku)

CePe – kde jsi ho koupil? A jakej na nem mas navijak?

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 13:15 ® waccl
waccl

Stojan není špatný nápad, k tomu ještě hlásiče a máš to. Nebo mu kupte třeba maskáče, dešník, rybářské křesílko.

reagovat
Středa 20. dubna 2005 ve 13:10 ® Kyslik
Kyslik

kup mu stojan.

reagovat