Chytej.cz

kukuřice vlasovou metodou z fluocarbonu necteno

8.5.2014 | Frysi | 4.665 zobrazení | 29 odpovědí

Zajímá mě jakou používáte kuku,když máte návazec z fluocarbonu,o­byčejná bonduelka,mě věčinou po náhozu hned spadne,takže to bude chtít nějakou tvrdší,ale jakou a jakou příchuť

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 7. června 2014 ve 12:43 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

džigit>Jsem na stranka u Englanu a tam okoukavam.Hačka použivam na Feedr jen je jak Prestony a Korum jedna se hački ot 10 do 14 jsou s pevneho dratu a sylnějšiho.Troj­nožku take mam ot nich a hrazdy vidličky.Vidlički vnitřni dil maji plohy tak se neotači:->

reagovat
foto/forum/2014/th-img107385.jpgfoto/forum/2014/th-img107386.jpgfoto/forum/2014/th-img107387.jpgfoto/forum/2014/th-img107388.jpg
Sobota 7. června 2014 ve 12:28 ® džigit reakce na …

tucnak11> ten muj kolega už je v Rožnově na trvalo,tak se musim zastavit :-) Ty maš furt nove figle ;-)

reagovat
Sobota 7. června 2014 ve 12:21 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

džigit> Dinosaury vymřeli tak jedyně kitu ot kravy:-D Posledno chytam na umělou kuku plovouci a dary se dost,jen jak idu na Kapry.Mam v malyh škleničkach s uzavěrem dip a v něm kuky, je duležite kuky ihlou propihhnout kolemdokola a ščavička tam vleze:-> vuně drřy 2–3 hod. potom vyměnim za druhou tak usetřym no ještě použivam uměle pelety take super věc.:->

reagovat
Sobota 7. června 2014 v 11:54 ® džigit reakce na …

tucnak11> ja na směně a on chudak doma.Měnil zuby,tak sem mu přilepšil pulku lososa ať to doma neobudi a než sem dojel do roboty,už volala roba,že robi kraval :-D
Budu muset hledat jakesik větši sousto :-))

reagovat
Sobota 7. června 2014 v 11:45 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

džigit>20 kilo tak to maš doma male prasatko ,ja jsem 20 zhodil,tak žradlo budes musel vařyt levně ti vyjde a pes nebude žrat jakej si sajrait no tak žict to te psi konservy lepe vypadaji jak pro lidi.:-D

reagovat
Sobota 7. června 2014 v 11:34 ® džigit reakce na …

tucnak11> no já zas letos stagnuju.Koupil sem si noveho psa,tak ho musim nejprv naučit a pak až ryby.Ale už to snad půjde.Chybí mi procházky kole vody.Sice krz dojebaneho kolena spíš projížďky na kole a na to pes musi znat.Zatim ma 5 měsicu,je to take 20kilove neposedne mimino.

reagovat
foto/forum/2014/th-img107377.jpg
Sobota 7. června 2014 v 11:24 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

džigit> Je tam dost malych Kapru, kamoši maji uš chycene i Amury do 60 cm ja letos jsem se dostal 1 krat na Feedr tak s 100 kousku Jelcu,Cejnu a Plotic o Kapřyka ani jsem nezavadil jen zaběr ot něho jsem měl.Jedu na zahajko na Candoše tak 2–3 dny s Feedrama naně, dělam systemki zaběr a sedi za krajiček.A že ti nic nebralo, tak musiš trohu znat vodu:-> , ty zase boduješ u sebe kamarade:-> .Ja posledno jsem valčil s nemocou tak rybařyna visela, bo nevěděl jsem jak mi dlouho zustal na tymto světě muj Polski kxyht:-( .Dostal jsem se s nejhoršiho, tak věnuji se rybam a dohanim ten čas co jsem zmeškal:-) .

reagovat
Sobota 7. června 2014 v 11:11 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

petrikveprik> Ja mam Polski pot tak hmyz sedne zatoči se a zdehne:-D ještě jak se mi odevže svěrak tak scypa všehno žyve do 7 m proto jezdim sam na ryby.:-D

reagovat
Pátek 6. června 2014 v 15:13 ® džigit reakce na …

tucnak11> jj,pamatuju.Byl sem tam i sám,když sem jel okolo.Nic moc úspěch :-)

reagovat
Pátek 6. června 2014 ve 12:13 ®  reakce na …

tucnak11> no tak to feeder nechej doma a vem sebou 5 repelentů :-)) )

reagovat
Pátek 6. června 2014 v 10:32 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

džigit> nazdar kamo,je to Bystřyčka,bylisme tam jednou spolu,chystam se na Odru s kamošem ještě nevime kde na Feedr

reagovat
Pátek 6. června 2014 v 8:29 ®  reakce na …

džigit> takova nam nejblizsi kaluz kde cely zivot verim ze tam muze byt i vetsi ryba a kde jsem doposud chytil prd :-))

reagovat
Pátek 6. června 2014 v 8:12 ® džigit reakce na …

tucnak11> Bindia :-O a to je co?

reagovat
Čtvrtek 5. června 2014 v 19:24 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

petrikveprik> Kde mastiš na Dravce ja valim na 2 dny na Bindiu rybka na Feedr Candoše.

reagovat
Čtvrtek 5. června 2014 v 10:15 ®  reakce na …

tucnak11> Maro, jasně že Ti rozumíme (minimálně my, co Tě známe již z dob co jsme mrskali vodu laminátovými lipnami s rexem..), na gramatiky ser.

reagovat
Čtvrtek 5. června 2014 v 9:57 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

Palivec> Kamarade je problem Polski miham s Češtinou duležite je že rozumite aspon je sranda a nebo ne?=-| :-D

reagovat
Středa 4. června 2014 ve 21:34 ® nnnap
nnnap

douč se kolego lidskému jazyku. Pak pochopíš.

reagovat
Středa 4. června 2014 ve 21:13 @ Palivec reakce na …

tucnak11> Můžeš vysvětlit, proč jsi několikrát použil i písmeno „i“?, když jsi si pravopis tak krásně zjednodušil mrskání „y“ i po „ř“? Na tvém místě bych se na „i“ vysral absolutně.

reagovat
Středa 4. června 2014 ve 20:27 ® tucnak11
tucnak11

No i takovy system mam na kuku umělou jen přydavam 2 červiky a nebo hnojaka, vypada to jak by se hrobak vrtal ve svačince a kapřyka to nasere.:-D

reagovat
foto/forum/2014/th-img107311.jpg
Pondělí 2. června 2014 ve 20:11 ® tucnak11
tucnak11

Ja chytam na kuku většinou umělou krmim přyrodni a funguje to.Nekdy to kombinuji s mini Boile do 10 mm

reagovat
foto/forum/2014/th-img107263.jpgfoto/forum/2014/th-img107264.jpgfoto/forum/2014/th-img107265.jpg
Středa 28. května 2014 ve 22:48 ® lubo OV reakce na …
lubo OV

Palivec> Nóó, to jsi mu teda poradil. Nevnucuj se tady s MRKem. A vůbec, když jsi zbabělý anonym, tak se radši tady nevnucuj vůbec :-P

reagovat
Pondělí 19. května 2014 v 9:03 ® pepanek reakce na …

Frysi> nebyl blb,jen ty jsi lenoch.:-D

reagovat
Pátek 9. května 2014 v 8:43 ® Frysi
Frysi

To byl,ale blb

reagovat
Čtvrtek 8. května 2014 ve 20:19 ® malamut reakce na …
malamut

Palivec> ty jsi tak vtipnej, že bys sám mohl založit komický duo a objíždět svět.

reagovat
Čtvrtek 8. května 2014 v 19:53 ® malamut reakce na …
malamut

Frysi> klidně kup neobyčejnou, ale mě funguje obyčejná za cca 5 – 6Kč/kg.

reagovat
Čtvrtek 8. května 2014 v 16:43 @ Palivec reakce na …

Frysi> Podívej se nešťastníku:

http://www.chytej.cz/vyhledavani/?…

reagovat
Čtvrtek 8. května 2014 v 16:41 @ Palivec reakce na …

Frysi> Ušetřil by jsi si řadu posměšných poznámek, kdyby jsi se méně ptal a víc četl. Na všechny otázky ohledně chytání na boilies či na kukuřici, které tady emituješ, tady a na www.mrk.cz bylo v minulosti diskutováno. A stále je. Tvůj často naivní dotaz velkou diskusi nespustí. Není dobré na každou elementární blbost, co nevíš, založit diskusi. Oni jsou k tobě místní pánové shovívaví, protože jsi greenhorn, ale nikoho to nebaví, číst co nevíš. Jsou tady otevřené diskuse o lovu kaprů a pod. a tam můžeš svůj dotaz předestřít lidstvu. Tady i na MRKu jsou už dávno návody na přípravu vařené kukuřice, fermentované kukuřice, tibetské kukuřice, flámské kukuřice, kukuřice a la New York Rangers (na každém zrnu je Jágrova fotka)… Těžko čekat, že to tu bude někdo opakovat, když ty jsi lenoch, co se mu nechce hledat. Ono je jednoduše se zeptat a čekat, že? Na každém infoserveru máš kdesi na titulní straně nahoře okno pro dotaz, pro hledání.

I tady je tomu tak.

Udělal jsem ti toto školení v dobré víře, že ti pomůžu. Neodpovídej mi, nebudu se sem vracet.

reagovat
Čtvrtek 8. května 2014 v 15:56 ® Frysi
Frysi

Takže mám koupit obyč krmnou kuku a tu vařit?

reagovat
Čtvrtek 8. května 2014 v 15:15 ® malamut
malamut

Kuku sama má příchuť, kterou má ryba ráda, takže prznění dalšími příchutěmi je zcela mimo mísu. A vhodnou tvrdost dosáhneš vhodným vařením, tam je to o praxi.

reagovat