Chytej.cz

Zimní olympijské hry Soči 2014 necteno

8.2.2014 | HaD | 22.264 zobrazení | 331 odpovědí

Sledujete? Fandíte? Komu? Já měl tu čest vloni v Soči být a fandím hlavně hokejkám a Martině Sáblíkové! Jede zítra!!!

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   12 11 10 ...
Sobota 22. února 2014 v 9:11 ® regulus reakce na …
regulus

Nerodia> to se asi dalo čekat, ale za tejden po té petici neštěkne ani pes. :-)

reagovat
Sobota 22. února 2014 v 7:39 ® Nerodia
Nerodia

http://www.petice.biz/…i-hadamczika

reagovat
Sobota 22. února 2014 v 0:35 ® Fryw reakce na …
Fryw

regulus> Je to možný že jsem se díval špatně. Cigáro, práce atd…Asi jsem měl zrovna na ty dva štěstí. Jak říkám, nic jsem o tom nikdy nečetl. A nechám to tak, baví mě to tak jak to mám tady s tím sportem :-)

reagovat
Sobota 22. února 2014 v 0:25 ® regulus reakce na …
regulus

Fryw> asi ses blbě díval, nemyslím si, že by to hráli baby podle jinejch pravidel než chlapi, každej tým 8 kamenů (po dvou posílá každej z hráčů) v 8 nebo 10 endech http://cs.wikipedia.org/wiki/Curling

reagovat
Sobota 22. února 2014 v 0:06 ® Fryw reakce na …
Fryw

regulus> Při tom utkání co jsem viděl já posílali furt ti stejní borci a dva stejní zametali. Třeba se to střídá, ale ne automaticky ale až spíš v nějaký situaci. Nevím o tom nic. Ale to co jsem viděl prezentovali komentátoři jako duel dvou lidí (proto jsem byl překvapenej)…

reagovat
Sobota 22. února 2014 v 0:04 ® regulus reakce na …
regulus

Fryw> jestli jsem ty pravidla pochopil dobře, tak ty šutry posílají všichni hráči na střídačku, jen v předem určeným pořadí. V posílání i mydlení ledu se střídají (možná ne všichni), ale každopádně je to týmová hra.

reagovat
Sobota 22. února 2014 v 0:00 ® regulus reakce na …
regulus

kubas> slovo draft mi sice něco říká, ale popravdě netuším jak to funguje, z tohoto pohledu ti neumím odpovědět jestli ho uznávám či nikoliv. Už spoustu let jsem jen velice pasívní sledovač hokeje, více méně se omezující jen na MS a ZOH. Když to vezmu důsledně, tak mě sice některý kecy docela serou, tak se k ním sem tam vyjádřím ze svýho, možná idealistickýho pohledu, protože už to skoro není o sportu, ale o penězích. Ve svojí podstatě je mi to ale asi docela fuk i když mě mrzí, že naše repre dopaddne tak jak dopadne. Víc bych si cenil, kdyby tam hrál mančaft bez hráčů z NHL i kdyby dopadl daleko hůř. Nemyslím si, že NHL je nejlepší soutěž, alespoň z mýho pohledu.

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 23:51 ® Fryw reakce na …
Fryw

regulus> Ten sport je super, ač tomu vůbec nerozumím, fascinuje mě to. Vidím v tom takový kombo karambolu a petangu. No a taky mě zejtra čeká voskování podlahy, to je taková motivace. Celkem mě překvapilo že tam zmiňovali jen ty co posílaj kámen, jsem to měl za týmovou hru…

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 23:45 ® regulus reakce na …
regulus

Fryw> neviděl jsem, ale čučel jsem včera na Britky se Švýcarkama o bronz, je to zajímavý, ale strašně na dlouhý lokty … :-1

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 23:40 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> NHL byl jen jedním z prostředků dokumentace reality, kterou ty bohužel nevidíš a neznáš. Pokud neuznáváš draft NHL, jako jeden z prostředků, tak se podívej na např. MS juniorů. Za poslední 3 roky mají Švédi 1 x zlato a 2 x stříbro. MS U18… Za poslední 4 roky 3 x stříbro, suverénně nejúspěšnějsí národ v Evropě. Náhoda? Argumentovat klidně můžeme, ale bohužel evidentně nemáš čím.

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 23:32 ® Fryw
Fryw

Děláte jako kdyby to byl jen hokej. Co říkáte na dnešní curling duel mezi Kanadou a GB?

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 23:17 ® regulus reakce na …
regulus

kubas> musím se přiznat, že začínám být na tvoje „zanícení“ pro NHL pomalu alergickej. Nebudeme argumentovat, nemá to smysl, ber to jen jako můj názor. ;-)

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 22:48 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> Tak Švédi jsou dle mě taky favoriti. Naštěstí pro ně oni zavčasu začli pracovat s mláděží, když zjistili, že generace Sundinů, Forsbergů a Lidstromů už se pomalu blíží hokejovému důchodu. Totálně změnili systém a z toho teď těží. Názorně to třeba ukazuje draft NHL, kdy za posledních 5,6 let byli Švédi suverénně nejvíce draftovanými Evropany na předních příčkách vůbec… Kéž bychom se nějaké změny taky dočkali, bohužel už před pěti lety bylo pozdě…

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 21:26 ® regulus
regulus

No tak musím zkonstatovat, že můj typ na semifinále (v obou případech) byl úplně obráceně. Ve finále z toho vyplývá, jak moc vachrlatý je ve světové špičce (jestli se to ještě dá nazval špičkou, spíš je to množina) rozdíl mezi zdánlivě slabším a silnějším týmem. každopádně si myslím, že stěžejní roli hráli brankáři, teda ne že bych tím chtěl shazovat hráče v poli, ale ten gólman je dnes prostě stěžejní pozice (ne že by dřív nebyl, ale mám pocit, že dneska je to ještě markantnější).

Jinak na zlato typuju Švédy, tak trochu z pocitu, že ten evropskej hokej je furt ještě o kapinku lepší než ten kanadskoamerickej, s čímž někteří jedinci asi nebudou souhlasit. Necháme se překvapit. :-)

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 14:28 ® kubas reakce na …
kubas

Robur> Tak to rozhodně jo, starších a pomalejších hráčů už moc na výběr nebylo totiž :-) . Stejně si ale nemyslím, že by to dopadlo nějak odlišně. Ti mladí a rychlejší totiž ať se nám to líbí nebo ne, nemají potřebnou kvalitu, což je vidět na mládežnických výběrech na MS…

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 14:04 ® Robur reakce na …
Robur

kubas> mladší a rychlejší by se našli

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 13:37 ® kubas reakce na …
kubas

Robur> Řekl: 1) „Nám chyběla rychlost a tvrdost“ a za 2) „Hadamczik vybral (bohužel) to nejlepší co má“ … To si přece nějak neodporuje nebo jo?… Zdánlivě možná.

Nejdůležitější je ale tato věta: „Hokej se zkrátka změnil, už se nehraje technicky, je potřeba především rychlost a tvrdost, a to nám v Soči chybělo,“

reagovat
Pátek 21. února 2014 ve 13:19 ® Robur reakce na …
Robur

kubas> tak to si myslím protiřečí, řekl to tak aby nikoho neurazil. Postrádal rychlost, ale tým byl poskládaný dobře. Od koho tu rychlost čekal, od chlapů 32+? To jsem schopen přehlížet u Jágra nebo v Plzni u Horviho, ale to je 1 člověk z týmu.

reagovat
Pátek 21. února 2014 v 11:52 ® kubas
kubas

Josef Černý to zhodnotil hodně dobře…

http://www.ceskatelevize.cz/…jistu-cerny/

reagovat
Pátek 21. února 2014 v 11:22 ® rompeprop
rompeprop

Chlapi hokej je pryč ve čtvrtfinále není země co by si nezasloužil tam být. Finále a i vyhru v něm přeju finům.v českém hokeji je cosi schnilého, což dokázala včerejší debata ANTOŠE a AUGUSTY v Českém rozhlase.Slesduju extraligu a na reprezentační ůtkání jsem se vždy moc těšil poslední dva roky se podívám ,ale těším se spíš na biatlo.Dneska štafeta tak držte palce.:-D

reagovat
Pátek 21. února 2014 v 11:09 ® kubas reakce na …
kubas

jajco> To je pravda. Navíc on není ten tip hráče, kterej to má úplně v popisu práce se svýma rukama :-) .

reagovat
Pátek 21. února 2014 v 6:23 ® jajco
jajco

Ještě malá poznámka k poslednímu zápasu.Jediný hráč s tahem na bránu byl Hemský,ostatní měli tah na zadní mantinel a tam to plácat a hlavně udržet!pivo

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 22:32 ® kubas reakce na …
kubas

regulus> Jsem obhájce NHL jako nejlepší ligy na světě, tam u mě není o čem vůbec. Rozhodně ale nejsem obhájce NHL ve směru, že co je z NHL, to by mělo hrát, protože hráč co hraje 3.lajnu v NHL nemusí být lepší než hráč, který hraje klíčovou roli v nějakém evropském týmu. To bych si prosil rozlišovat :-) . Před OH jsem měl třeba názor, že brankařská jednička by měl být Kovář a stojím si za tím i teď. Měl nejlepší momentální formu ze všech brankářů, bohužel dostal blbé góly se Švédama, kdy jsme nehráli a jen čekali, až nám to tam Švédi nasází, pak ho Lojza úplně zazdil a šanci mu nedal. Lojza měl určit jedničku a té věřit a né tam točit golmany jak na Matějské, to nikdy nedělá dobrotu… Stejně tak jsem postrádal ve výběru třeba Čáslavu z KHL a naprosto nepochopil povolání Rozsívala, kterej letos víc nehrál, než hrál, takže to fakt není jen o NHL. Důvody proč je to nejlepší liga na světě jsou jasné a kdo nevěří, tak ať se podívá na pár zápasů a porovná to s ostatníma ligama na světě. Pro mě toto vůbec není téma :-) .

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 22:14 ® regulus
regulus

No kluci, já už vám do toho kecat nebudu, koukám že se tu sešli propagátor NHL Kubas a řekněme lehkej odpůrce jajco. No pravda je asi někde uprostřed, ale kazit vám to nebudu.

Jen si dovolím malou poznámku, že Frolík a ani Erat dle mýho nijak špatně nehráli, o Voráčkovi se to nedá říct vůbec a Eliáš, to je prostě pech, asi neměl jen tak nějaký nachlazení když dlabal antibiotika a popravdě vžijte se do kůže těsně po marodění, taky vám nejde všechno na 100% i kdyby jste si prst v prdeli zlomili. Každopádně zrovna Eliáš je hokejista s fištrónem, bohužel mu dneska už je 35+, takže už je zralej na starý pány a popravdě mezi těma mladšíma jsem alespoň já nenašel nikoho, co dokáže na hřišti něco nečekanýho vymyslet, ale možná je to tím, že všichni hrají v NHL.

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 20:58 ® kubas reakce na …
kubas

jajco> Jo tak každej to vidíme jinak, Frolík mně určitě nevadil a vždycky když byl na hřišti, tak to výrazně oživil tu hru. Koho bys prosímtě vzal na základě jeho posledních výkonů v repre? To by tam nemohl být skoro nikdo dle posledního MS :-) … Pro mě největší zklamání určitě Pavelec, Plekanec a i Voráček, od toho jsem čekal hodně. Od zbytku jako Nedvěd, M.Michálek, Červenka nebo Rozsíval, kterej nehraje ani v Chicagu jsem nic nečekal, takže to pro mě nebylo zklamání. Eliáše nehodnotím, nevím jak moc ovlivnila jeho výkon nemoc(nemyslím si ale, že ani tak by něco úžasného předvedl). U Gudase stejně tak… A z beků: Kaberle vyloženě nezklamal(taky se od něj moc nečekalo), Barinka jakbysmet, Židlický dopředu super, dozadu už to bylo výrazně horší. Michálek, Šmíd, Gudas, průměr. Rozsíval, Krajíček hrůza :-) … Nemyslím si, že by to bylo nějak výrazně lepší, kdyby jeli třeba Hejda, Nakládal, Němec, Čáslava nebo Kindl… Poláka (né Lojzu) bych vzal :-) .

Na MS už se taky těším, protože tam bude šance konečně porazil USA, která bude mít hráče z německé ligy, švýcarské atd. :-D . Ono vůbec MS po OH je blbost na ntou, ale zase díky tomu máme poslední medaile z MS :-) .

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 20:57 ® jajco reakce na …
jajco

Robur> Jedinou tutovku jsme proměnily,nohou protihráče!:-93;

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 20:52 ® Robur
Robur

nzapomínáte na to, že někdy 1 tým hraje to, co mu druhý dovolí. Škoda tutovek v 1. třetině. Pak už jsem šel forbalit, takže jsem se nedíval.

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 20:40 ® jajco
jajco

kubas> Proč bych měl číst rozhovor trenéra Winnipegu?O tom jak je ten hráč platnej?Bavíme se o repre a tam konkrétně Frolík neukázal ještě nic.A nemám na mysli jen Soči!:-( Rozhovor trenéra Jets můžu přirovnat k rozhovoru Hadamczika o tom že včera naši podali dobrý výkon:-P . Z útočníků by mně zajímalo proč je v reprezentaci Eliáš,Erat,Nedvěd? Z obrany krom Kaberleho a Barinky nepodal nikdo výkon na to aby byl na olympiádě!!!Ži­dlický taky nebyl špatnej,ale u mně si to posral tím co předvedl včera. Nechci jmenovat dál a konkrétně jména hráčů,kteří jsou tam a tam lepší,protože nedokážu říct jestli by to dopadlo lépe. Jen mně překvapuje nominace hráčů,kteří už v minulosti na mezinárodní scéně nic neukázali!Protože mám jméno a hraju v NHL? Proto už se těším na nominaci na MS.

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 20:04 ® Fryw reakce na …
Fryw

kubas> Byla doba kdy bylo Německo, Švýcarsko, Lotyšsko takovej srandahokej. Ta doba je pryč, ale přístupy jsou furt stejný.

reagovat
Čtvrtek 20. února 2014 ve 20:00 ® kubas
kubas

Jinak ještě add nominace: V zámoří z toho měli srandu už od počátku a většina lidí z hokejového prostředí taky. Bohužel se fakt nedá žít neustále z „Naganské generace“ hráčů a už je fakt potřeba udělat tlustou čáru a začít budovat něco nového. Atmosféra okolo reprezentace začíná připomínat tu fotbalovou, což určitě není pro nikoho dobře. Bohužel Hadamczik se bude držet korýtka jak jen to půjde, snad na svazu dostanou rozum…

„Ještě mohli vzít Dominika Haška," znějí jízlivé poznámky na adresu Hadamczikova ‚přestárlého' výběru. „Pokud dá český trenér dohromady Jágra, Nedvěda a Eliáše, tak to bude světový rekord ve stáří jedné hokejové lajny," dělají ji si legraci z tria, jemuž bude v Soči 121 let.

reagovat
novější starší
Stránky:   12 11 10 ...