Chytej.cz

boilies od chytiljsem.cz necteno

27.1.2014 | pytlak | 2.472 zobrazení | 7 odpovědí

Jaké máte zkušenosti s boilisem od Chytila – Master Carp.Jak ho kapři berou popřípadě jaká příchuť boduje nejvíce.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 7. února 2014 v 16:06 ® pytlak reakce na …

díky moc

reagovat
Úterý 4. února 2014 ve 21:12 ® vonďa
vonďa

ajo vlastne ! promin ! ja si neuvedomil ze se ptas na chytila . omlouvam se ti . v tom pripade nemam zadny zkusenosti . promin . blbe jsem si to precetl !!

reagovat
Úterý 4. února 2014 ve 20:05 ® timbab reakce na …
timbab

vonďa> Boss je ale od Václavíka.

reagovat
Úterý 4. února 2014 v 17:40 ® vonďa
vonďa

cau ! na boilie od chytila chytam a musim rict ze jsem drive myslel ze na to nic nechytim. rikam levny boilie to asi nebude moc kvalitni a ono ejhle.. chytam prevazne na boilie BOSS2 a muzu ti ho doporucit ackoliv jsem na nej nachytal mnoho krasnych kapru. ale nemuzu zarucit no vsude na ne plati neco jinyho ! tak at slouzi !

reagovat
Pátek 31. ledna 2014 ve 13:58 ® pytlak reakce na …

No nevím jen jsem se slušně zeptal někoho kdo na ně už třeba chytal. Od toho snad tady i ta fóra slouží!!!Samoz­řejmně až ho vyzkouším nebudu mít problém se rozdělit o zkušenosti s jiným rybářem,který bude shánět informace stejně jako já teď!!! Taková rakce by mě opravdu nenapadla!!Dám si pozor až budu kupovat auto!!!

reagovat
Čtvrtek 30. ledna 2014 ve 21:41 ® 00Inferno00

Zkus a uvidíš, nedávno se kolega na fóru o autech rozčiloval, že by lidi na všechno chtěli návod s přesným postupem. Jak vidím, měl pravdu…

reagovat
Čtvrtek 30. ledna 2014 ve 20:47 ® pytlak

nikdo nic??

reagovat