Chytej.cz

Parťák na kaprařinu!! necteno

13.12.2013 | papiksk12 | 3.065 zobrazení | 27 odpovědí

Ahoj hledám parťáka na výpravy. Najde se tu nějaký kolem Milevska nebo Tábora?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pátek 3. ledna 2014 v 9:40 ® malamut reakce na …
malamut

troutkiller> co je to „Korda“? Výrobce věder? Já myslel, že jediný správný carpvědro je LK vědro, co ho používají LK boys a jejich kluci :-)

reagovat
Čtvrtek 2. ledna 2014 v 19:09 ® Petula reakce na …
Petula

troutkiller> reklama nesmí chybět,vždyť pouze o tom to je

reagovat
Čtvrtek 2. ledna 2014 ve 12:46 ® troutkiller reakce na …

Petula>Když jí fotíš na podložce od FOXe a poléváš jí kýblem od Kordy tak jí to určitě nevadí:-(

reagovat
Čtvrtek 2. ledna 2014 ve 12:44 ® troutkiller reakce na …

Rico>Neboj uctu rybě projevím kvalitní kuchynskou upravou za použití těch nejlepších surovin:-)) )

reagovat
Čtvrtek 2. ledna 2014 v 11:11 ® Rico reakce na …
Rico

Nejde jen o „zmasení“ ale o trochu úcty ;-)

reagovat
Čtvrtek 2. ledna 2014 v 9:54 ® troutkiller reakce na …

Rico>To si mně asi blbě pochopil,včera sem vyplnoval ulovkáč a zmasil sem jedno Céčko na fídr a jednoho Kapře.Při představě těch smradlavejch a umatlanejch rukou tu rybu radši hodim zpátky:-((

reagovat
Čtvrtek 2. ledna 2014 ve 2:16 ® Petula reakce na …
Petula

troutkiller> Zapoměl jsi na půl hodinové focení,kdy se jim ryba mele po břehu a né a né zapozovat na podložce.

reagovat
Středa 1. ledna 2014 v 19:25 ® Rico
Rico

Jen valím oči na to, co se tu píše. Vždycky jsem více tíhnul ke kaprům, ale neznamená to, že má pro mě nějak jinou hodnotu. I když jsem teď déle nechytal, tak můžu říct, že jsem rybář srdcem. Rabařinu dělám pro ty zážitky, adrenalin, přírodu, se kterou aspoň na chvíli můžu splynout. Další věcí, které mě fascinuje je porozumění rybám, jak se chovají, kde se zrovna nachází a proč. Je to jedno obrovské dobrodružství, které stojí za to „ŽÍT“. A když si vezmu domu rybu na talíř k obědu či večeři je to součást života. Ale proč bychom mi lidé měli schválně likvidovat ryby za účelem naplnit mrazák co nejvíce fakt nechápu. Musíme si uvědomit, že naše civilizace se žene kupředu ale ve smyslu pohodlnosti, ‚vyčůranosti‘, uspěchanosti se zaměřením na člověka. Na přírodu zapomínáme, příroda pod našima rukama umírá pravě proto, abychom mi měli větší pohodlí, a je třeba si to uvědomit a alespoň trošku se chovat právě jako ten myslitelsky nejvíce vyvinutý druh na Zemi. Když to řeknu s nadsázkou, tak ryby si nezajde k doktorovi, že ji něco trápí. Musí žít v podmínkách jaké má k dispozici a ty v ČR nejsou zrovna nejsvětlejší. Tak se alespoň k samotným rybám chovejme s rozumem a ne tím způsobem: „Sem za to zaplatil, tak se pořádně nažeru“. S přáním jen toho nejlepšího do roku 2014…

reagovat
Středa 1. ledna 2014 v 16:02 ® troutkiller reakce na …

jouda.net>Přečti si to ještě jednou a třeba pochopíš.Závodníci ve stanech uznávaji jen jednu rybu,které se nesmí ublížit:-((

reagovat
Středa 1. ledna 2014 v 16:00 ® troutkiller reakce na …

hraji>Jde jen o to že pro tyhle závodníky je kapr buch a vše ostatní povl k sežrání.Nic víc.

reagovat
Středa 1. ledna 2014 ve 14:42 ® jouda.net reakce na …

troutkiller> S tím, že kapr je v podstatě konzumní ryba s tebou souhlasím. Ale odsuzovat někoho, že si odnese candáta, je podle mě blbost. Prostě pokud mám možnost si chytit candáta, nebo pstruha, nebo jinou méně četnější rybu než je kapr a jednám podle rybářského řádu, tak v tom nevidím nic špatného. Mimochodem candát je jedna z nejchutnějších ryb.

reagovat
Středa 1. ledna 2014 ve 12:02 ® hraji reakce na …
hraji

troutkiller> proč ta skoro neuvěřitelné dávka arogance a nepochopení toho, že někdo jiný má jiný názor na rybaření a ryby? Uctívá někdo kapra? Někdo jiný candáta a někdo jiný sumce? Dobře, je to přece jejich svobodná volba a mají na ni nárok. Nikdo není lepší jen proto, že jí kapry a pouští candáty, nikdo není horší jen proto, že pouští kapry a sní candáta. Hezký Nový rok Ti přeji.

reagovat
Středa 1. ledna 2014 v 9:27 ® troutkiller reakce na …

jouda.net>Protože pro wostrý kapraře je kapř posvátná ryba!Pro mně je to ryba kterou klidně slupnu páč se do vody pere v obrovském množství za účelem sežrání nic víc:-)) )Je celkem prdel pozorovat jak jim nevadí sejmout Céčko ale kapře vopusinkujou,vy­fotí,zváží a pak ho obřadně celej team vypustí do vody.K smíchu.

reagovat
Středa 1. ledna 2014 ve 2:41 ® jouda.net

Nechápu, proč jsou všichni proti ponechání si ryby. Ročně si odnesu tak 50 kusů kapra a nevidim v tom žádný problém. Nevím proč to všichni „moderní“ rybáři odsuzují.

reagovat
Úterý 24. prosince 2013 ve 20:28 ® nnnap reakce na …
nnnap

papiksk12> tak já ti přeji k vánočním svátkům hodně pohody, štědrou nadílku a radost s nejbližšími. Příjemné svátky a šťastný nový rok.

reagovat
Úterý 24. prosince 2013 v 19:22 ® papiksk12 reakce na …
papiksk12

Příspěvek byl smazán z důvodů použití vulgarismů

reagovat
Sobota 21. prosince 2013 v 5:23 ® malamut reakce na …
malamut

Golfic> to je jasný, protože kdo sežere rybu je gauner a vyvrhel a nemá mezi rybářema co dělat.

reagovat
Pátek 20. prosince 2013 v 18:54 ® nnnap
nnnap

tipnul bych si, že máš něco mezi 8–11 roky. Víc ani ránu!!!!!

reagovat
Pátek 20. prosince 2013 ve 14:18 ® Golfic reakce na …

ahoj ja jen ti chci rict že jsem rad že poustis vsechny ryby a pochvalit te za to,takhle by se meli chovat vsichni rybari a nejen chodit na ryby za ucelem ulovit maso!!!!!

reagovat
Sobota 14. prosince 2013 ve 12:33 ® malamut reakce na …
malamut

papiksk12> automaticky jsem tě považoval za kapraře, tak jsem neodolal :-)

reagovat
Sobota 14. prosince 2013 v 11:35 ® papiksk12 reakce na …
papiksk12

tak ale nevim co tady rozjíždíš tou první odpovědí..

reagovat
Sobota 14. prosince 2013 v 9:15 ® malamut reakce na …
malamut

papiksk12> to ti asi nikdo vymlouvat nebude a je to tvoje rozhodnutí, blbý by bylo, kdybys to někomu vnucoval, klidně pouštěj dál. A slušně se můžeš chovat i k rybě kterou sníš, a nejen pro to, že chodíš do třeťáku na rybářský škole :-)

reagovat
Sobota 14. prosince 2013 ve 2:22 ® papiksk12
papiksk12

Já pouštim všechny ryby. Nevím co proti mě máte když mě ani neznáte..Chodim do třeťáku na rybářský škole tak asi se budu k rybám chovat ohleduplně a ne jak většina rybářů.

reagovat
Sobota 14. prosince 2013 v 0:09 ® noba
noba

koukám že tu máme nový mor od M. jen tomu poslednímu bylo myslím 14 let tak se to dalo pochopit

reagovat
Pátek 13. prosince 2013 ve 22:29 ® malamut reakce na …
malamut

David H.> no to víš, že bych si je nevzal, umím si nalovit svý :-)

reagovat
Pátek 13. prosince 2013 ve 21:57 ® HaD reakce na …
HaD

Malamut: Vše má své hranice. Děkuji.

reagovat
Pátek 13. prosince 2013 ve 21:28 ® malamut
malamut

Já bych chtěl, a jestli kapry nežereš, bral bych si i tvý :-)

reagovat