Chytej.cz

Woblery Izumi necteno

24.8.2013 | peloš | 6.752 zobrazení | 15 odpovědí

Woblery IzumiAhoj, myslíte že jsou tyto woblery vhodné na prochytávání přehrady, nebo jsou spíš na příbřežní mělké partie? Chtěl bych ho na štiky boleny a okouny.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 29. srpna 2013 v 10:51 ® peloš reakce na …

To máš pravdu, ten duhák je ve větší hloubce určitě líp vidět než okounek, asi by byl dobrej i na candáta. Vzor okounek je především na štiky, ale ta je takovej dravec, že ti určitě skočí stejně dobře i po jiný barvě.

reagovat
Středa 28. srpna 2013 ve 21:09 ® jam reakce na …

peloš> Tak na okouna izumu 12 cm mám chyceného okouna 42 cm. A hodně kolem 35 co mě, ještě funguje je tenhle pstruh http://www.mojerybarina.cz/…bs-potapivy/

reagovat
Středa 28. srpna 2013 v 19:33 ® HaD reakce na …
HaD

peloš> větší okoun s tím problém nemá. Mám i maličkého, ale to je na opravdu pomalé prochytávání, jinak brázdí hladinu…

reagovat
Středa 28. srpna 2013 v 0:09 ® Jouricek

Přesně,jak to bylo řečeno,jakmile začneš trochu rychleji navíjet,tak ti i ten potápivej vystoupá uplně na hladinu.To mě docela štvalo,teď už leží na dně ramene :-((

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 ve 21:14 ® peloš

Jdou vám po tom 12 cm okounkovi i okouni, nebo je to moc velký sousto?

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 19:53 ® kerob reakce na …
kerob

kdyz to tahnes rychle, tak to proste hrbetem ceri hladinu a nic s tim neudelas.

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 19:45 ® skwor reakce na …
skwor

kerob> Když to vedeš rychle, nestoupá to moc k hladině? Mě tohle aspoň štve na těch vícedílných Savagearech.

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 18:53 ® kerob reakce na …
kerob

da se to vodit tak, ze i me to prijde jako zivy. Chyt jsem na to asi 10 stik nez sem to ulozil k vecnemu spanku na dno :-)

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 17:05 ® HaD reakce na …
HaD

kerob> na štiky je to ale mastička dobrá, že :-)

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 16:41 ® kerob
kerob

Na boleny jsou lepsi nastrahy. Tohle je dobrý na stiky, nez jsem o nej prisel (a dalsi ani asi kupovat nebudu), tak jsem jich na to par chytil. Je to delany na pomerne pomaly vedeni.

reagovat
Pondělí 26. srpna 2013 v 7:22 ® peloš reakce na …

Díky Davide za ujištění, na ty boleny snad bude dobrej světlej 10.6 cm

reagovat
Neděle 25. srpna 2013 ve 20:41 ® peloš

Nechají se tyto jerky porovnat co se ataků dravců týče s woblery od illexu?

reagovat
Sobota 24. srpna 2013 v 18:25 ® HaD reakce na …
HaD

peloš> rozumně velkej bolen vezme v pohodě i větší. Hlavně v noci jsem je bouchal i na 13 cm jointedy.

reagovat
Sobota 24. srpna 2013 v 17:33 ® peloš reakce na …

Na boleny jsou prý nejlepší plovoucí typy, ty se ale prodávají jen ve velikostech 10.6 a 12 cm. Ale já myslím že bolen spíše loví menší rybky tak do 8 cm, nebo ne?

reagovat
Sobota 24. srpna 2013 ve 14:42 ® HaD
HaD

Spíše na ty břehy. Do hloubky se taky dá dostat, ale trvá to. Spíše je určen na velmi svůdné prochytávání menších ploch. Pro štiky a okouny v odpovídající velikosti magnet, na bolenů nevím.

reagovat