Chytej.cz

airbrush necteno

30.6.2013 | Martin Mošna | 5.529 zobrazení | 12 odpovědí

airbrushMám celou sadu ke kompresoru.Je tam i stříkací pistole,ale nechce se mi toto špinit kuli nějaké prkotině.Chci začít s výrobou woblerů.Tak bych si chtěl udělat nějakou airbrush pistoli.Má někdo návrh nebo nápad jak to vytvořit? Předem děkuji.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 17. března 2022 v 19:43 ® Mathess
Mathess

Ahoj. Získal jsem pistoli AZTEK 220. Neporadí náhodou někdo, kde sehnat míchací lahvičky? Pan Google moc neví. Dík

reagovat
Neděle 14. července 2013 v 18:26 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Prichy> Jde o to že mě zaměstnává více lidí. a já dělám jako brigádník několikrát tolik za měně peněz.. teď sme dělaly venkovní dlažbu cca 30m čtverečních a oni každej na tom vydělaly 12 tis. a já proti nim nemam skoro nic a dělam víc jak oni.. o to jde.. že jako brigadník to mam horší ..

reagovat
Pátek 12. července 2013 ve 13:28 @ Palivec reakce na …

Martin Mošna> Jak píše Přichystal, mnozí tak makají celý život. Já si vydělával manuálně jen jako študák, ale v profi jsem dlohodobě dělal cca 12 hodin denně, přičemž jsem nemusel a nebyl jsem placený od hodiny.Hrozné je, že jsem chodil na ryby víc, jako teď, kdy už nepracuji za účelem výdělku.

reagovat
Středa 10. července 2013 v 19:26 ® Prichy reakce na …
Prichy

Vynásob si to cca 50-ti lety a vyjde Ti jak to bude celý život :-D .

reagovat
Úterý 9. července 2013 ve 22:34 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

David H.> Jo teď chodím na brígádu ráno od sedmi do večera tak nemam čas na woblery ani na rybaření :/

reagovat
Pondělí 8. července 2013 ve 20:56 ® kuna

ahoj! Mám jednu taky jsem vyráběl woblery a musím říct že tím se to dělá jedna radost.Když budeš mít zájem ozvi se!

reagovat
Pondělí 8. července 2013 ve 12:33 ® HaD reakce na …
HaD

džigit> :-D DD Předpokládal jsem, že jde o woblery, ne o betonové zdi :-D

reagovat
Pondělí 8. července 2013 v 11:06 ® džigit reakce na …

David H.> už si viděl, aby se nějaky grafiti prezentoval veřejně? :-))

reagovat
Pondělí 8. července 2013 v 10:53 ® HaD reakce na …
HaD

Nějaká fotka výsledku stříkání? :-)

reagovat
Pondělí 8. července 2013 v 6:35 ® Martin Mošna
Martin Mošna

No já to vyřešil levnějším airbrusem.

reagovat
Sobota 6. července 2013 ve 20:07 ® javasaki

to je klasická fixírka. Dvě spojené trubičky kloubem . Dala se koupit v papírnictví. jeden se dal do tuše a do druhé se fouká.

reagovat
Neděle 30. června 2013 ve 22:41 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Dodatek:Mělo by to bát něco co se dá nasadit na pistoli která pouze fouká vzduch.. netuším jak se jí říká.

reagovat