Chytej.cz

Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz? necteno

1.5.2013 | Sfinga | 14.813 zobrazení | 199 odpovědí | upravit

Zaslechl jsem, že JAKUB VÁGNER má zálusk na privatizaci svazových vod. Uvítali byste to nebo by vás to sralo? A co cena povolenky a zarybnění? Bylo by lépe nebo by to šlo od deseti k pěti?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 27. června 2013 v 19:54 ® HaD reakce na …
HaD

malamut> Smutné. Ale zde jsme již mimo téma. Přešoupl bych se třeba sem: http://www.chytej.cz/…e/vseobecna/

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 19:51 ® malamut reakce na …
malamut

David H.> no to není prdel, pípák pípnul, tak čučím na špici a ta se klepe, se stodesítkou olovem jsem ani moc nevěřil, že tam mám rybu, pak vykoukl parádní tloušť, a kámoš, tehdy čerstvý a zakládající člen Carpclubu ČR, dokonce i tenkrát to jejich triko měl, prohlásil: „vidíš, už máš amura“ :-) To se mnou málem seklo :-) Pak se divěj :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 19:21 ® HaD reakce na …
HaD

malamut> Malí tloušti :-D

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 19:00 ® malamut reakce na …
malamut

David H.> no jo, to je fakt. V krásným filmu „Teče tudy řeka“ padla krásná hláška v tom smyslu, že nikdo by neměl urazit rybu tím, že ji uloví, aniž by o ní něco věděl, doslova si to nepamatuju a pouštět to kvůli tomu nebudu, nicméně si myslím, že myšlenka je zřejmá :-) Kdysi mě kamarádi kapraři zvali na Labe s tím, že jdou amuři, ale zatím malí, tak jsem zajel a opravdu jsem polapal pár tloušťů přes pade :-) Pak si z nich nedělej neustále prdel :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 18:36 ® HaD reakce na …
HaD

malamut> Když on fakt, že někdo kapry chytá, ještě neznamená, že rozumí jejich životu.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 17:22 ® malamut reakce na …
malamut

mastrof> s ohledem na tvůj věk to tu řešit s tebou nehodlám, jednou snad prozříš, ale nemyslím, že by bylo vhodné na tomto vebu rozebírat můj názor na současný Systém, prostě je to můj názor a tak to je.

P.S. kapra nepovažuji za mor, alespoň ne v uzavřených lokalitách, naopak, je to celkem chutná krmě, a to ty bys měl vědět především.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 17:19 ® malamut reakce na …
malamut

David H.> je to možné, snad nějaký kaprolog by k tomu mohl sdělit více, je jich tu dost.. :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 12:50 ® Martin Chmelík

Já už z těch kaprů mám také třecí vyrážku. Není tu nějaká baba, která by mi od té třecí vyrážky pomohla? :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 12:45 ® HaD
HaD

Pro upřesnění – kapr by měl mít jemňoučkou třecí vyrážku. V umělém výtěru být ale myslím nemusí, zvlášť když se používá k nastartování hypofýza.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 12:11 ® mastrof reakce na …

malamut> s tvými názory se dá celkem souhlasit, Jakub = lhář, kapr = mor, krajina potřebuje zásadní úpravy a to především navrátit do stavu přírodě blízkému. jen mi trochu vadí ty antisemitické kecy níže, to by sis mohl jako jistě chytrej a vzdělanej člověk odpustit.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 12:04 ® troutkiller reakce na …

Sfinga>Hele a co Uhoř:-)) ))

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 10:25 @ Sfinga reakce na …

1Mara> hle, tlusťoch promluvil. Že si trouba, kterej si hraje na chytráka, se ví dlouho. Ale že si blb, kterej „viděl“ kapra s třecí vyrážkou, tím si to teda vylepšil:) jen jestli to nebyly bradavky na mléčných kapřích žlázách :-O hele a třeba sumci a štiky mají taky třecí vyrážku? :-O

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 7:50 ® malamut reakce na …
malamut

1Mara> já jsem kapra s třecí vyrážkou ještě neviděl, ani uloveného, ani když jsem se, v rámci plnění brigádní povinnosti, před lety podílel na umělém výtěru kapra.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 7:47 ® malamut reakce na …
malamut

Mrknato> no jo, to je zajímavej právní problém :-) Ale jaksi mi připadá normální, že rybáři by je měli slovit a vrátit do revíru. Dokonce mi to připadá tak přirozené, že je snad zbytečné to rozmazávat zrovna v Blesku :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 7:41 ® malamut reakce na …
malamut

Martin Chmelík> protože se zmínka o starém Vágnerovi týká mě, odpovím ti. Nešlo o žádnou kritiku, jen o drobné rýpnutí a řečnickou otázku, v souvislosti s předchozím textem. Rozhodně jsem v té zmínce nekritizoval Jakuba Lháře skrze jeho otce, ono je toho na Jakuba samého tolik, že by to bylo zbytečné :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 7:17 ® Martin Chmelík reakce na …

sears.13> A ještě jedna poznámka. Nikdo JV neupírá to, že určitou rybolovnou techniku ovládá mistrně, nějakou zase neumí vůbec. Tedy dá se říct, že je dobrý rybář. Ale bohužel tou svou teatrálností a chtivostí senzace za každou cenu se zcela dobrovolně zařadil tam, kde je, Je to „BULVÁRNÍ RYBÁŘ“. A jak všichni víme, 2/3 bulvárních informací jsou lži, senzace, a vykonstruované příběhy, které zvyšují prodejnost daného titulu. Přesně tak je to s jeho tvorbou DVD, psaním knih. Bulvár a brak. Jinam se to zařadit nedá. Jsou desítky skvělých rybářů, kteří neplundrují přírodu při dosahování svých úspěchů a hlavně: nepotřebují se zviditelňovat, nepotřebují sebe uvádět v omyl, nepotřebují pochybné světové rekordy, nepotřebují si myslet – jsem nejlepší. Možná, kdybyste byl někdy u jeho fiktivního úlovku, měl byste jiný názor. A jsem si jistý, že kdyby náhodou došlo k přímé konfrontaci např. pri ligovém závodě v plavané, feederu či přívlači, mistr by odešel poražen. Neb by nebyla možná ta zmiňovaná fixe alias David Coperfield. :-))

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 7:01 ® Martin Chmelík reakce na …

sus1> jistě, možná i 9× za večer. :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 7:00 ® Martin Chmelík reakce na …

sears.13> To jste mne rozesmál. Dám tvrdé přirovnání. Hitlerá zná celý svět, a co to bylo za člověka. :-) Rozhodně ne člověk, který by byl lidstvu příkladem. Zrovna tak není onen „mistr“ příkladem rozumným rybářům, co o rybolovu něco vědí. Ano, má své fanoušky a já jim ho neberu. Jinak pokud někomu něco závidíte, zamyslete se nad sebou. Jedna z nejhorších lidských vlastností je právě závist. Proto je tento stát tak trochu v prdeli.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 6:53 ® troutkiller reakce na …

sears.13>Až začnu závidět lidem jako je Vágner tak si přestanu vážit sám sebe!!!!

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 6:40 ® sus1 reakce na …

Martin Chmelík> Myslíš, že ji za tu dobu ,,udělal" jen 9× ?? :-))

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 6:26 ® Mrknato

malamut> Ahoj, no já si myslím, že když se tu psalo, že JV lže, povádí a „pytlačí“, tak není vůbec vyloučený, že rybářský svaz rovnou ukradne, jako krade ryby spolu s dalšími milovníky velkých ryb a jejich lovu..... Tak ony ty privatizace jsou vlastně krádeže, to se dozvídáme až nyní. Nikde jsem nezaznamenal v oslavných článcích o údajných „zachráncích ryb“, že by se s jejich současnými vlastníky nějak vypořádali..... Nebo má ten kluk hroznou smůlu, že se vždycky nachomejtne k nějaký „černotě“ a odnese to za všechny, díky své profláklé image.....

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 2:08 ® regulus reakce na …
regulus

1Mara> seš si jistej že to byla třecí vyrážka??? Nebyla to kopřivka … :-))

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 v 1:48 ® HaD reakce na …
HaD

1Mara> a menší kapři nebyli? Ti by měli být také. Třou se víceméně stejně .

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 23:26 ® sears.13
sears.13

Martin Chmelík> Já se rozhodně nestydím pod něco se podepsat – v osobním menu pokud budete chtít naleznete celé mé jméno. Já vám rozhodně neberu váš vlastní názor, jak se toto snažíte upírat vy ostatním. Nicméně pokud nevidíte přínos JV pro sportovní rybolov, tak je to smutné. Jen propagací učinil daleko více než někdo kdo uspořádal sice překrásné výstavy, ale v daleko menší míře než on. Buďme upřímní, ale výstavu neděláte jen pro rybářovy krásné oči. Znáte hodně rybářů, kteří neznají jeho jméno? Já žádného. Mimochodem JV není mým idolem a nikdy asi nebude pro jeho – řekněme zvláštní povahu, ale rozhodně je se od něho co učit. A pojďme ještě dál – kdo by si nechtěl zažít to co on. Závist je nepěkná věc, ale i já mu závidím když shlédnu jeho prožitky.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 23:11 ® 1Mara
1Mara

David H.> Tvůj názor je si myslím Davide špatný , kdyby se ryba před velkou vodou chtěla schovávat , bylo by tam spousty jiné ryb , candát, štika, okoun , lín, cejn , sumec,bolen a atd. Jak jsem psal , především tam bylo hodně kaprů průměrem od 8 kg do 15kg s třecí vyrážkou, takže tvá teorije není na svém místě. Ten kapr měl na sobě už třecí vyrážku , jak jsme udělali první záchranou akci. A to nebylo zas tak dlouho po povodních. Už se k tomu nebudu vyjadřovat , každej máme to své.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 23:09 ® Martin Chmelík

Tak jsem před chvilkou na ČT2 omylem shlédl nějaký dokumet z Mongolska s blonďákem. To bylo haloooo. Napřed řval jak propíchnutej tygr, když vylezl na vrchol písečné duny (je zajímavé, že kameraman, co táhl kameru a vše točil, na vrcholu ani nehlesl), ve finále mne dorazil komentář: člověk přírodu zdevastoval i tam, kde po tisíciletí bylo ryb spousty. No jestli k té devastaci nepřispívá sám mistr. Třeba tím, že chytá tajmeny na lipany. Chápu, že to jinak možná nejde, ale pak si odpustím bláboly o devastaci přírody. On sám se snaží z přírody „vytřískat“ co nejvíce, tedy to, co je pro přiblblého diváka jeho pořadů a DVD chytlavé. Tedy blonďák = ochránce přírody je asi stejně nesmyslnou rovnicí, jako cikán = pracovitý člověk. :-) Sakra, to mu tu zase dělám promo. :-((

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:42 ® regulus reakce na …
regulus

Martin Chmelík> :-D

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:42 ® Martin Chmelík

Jinak někde níže jsem četl kritiku i na otce blonďáka. Osobně tvrdím, že je nekorektní se pouštět do jeho otce. Ať dělá muziku jakou dělá, své příznivce má a osobně tvrdím, že umí. Byť jeho styl se někomu nelíbí. Ale Zagorka byla 9× slavicí a Vágner ji udělal. Prostě rodiče si nevybíráme.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:37 ® Martin Chmelík reakce na …

regulus> :-) detailisto.

reagovat
Středa 26. června 2013 ve 21:34 ® regulus
regulus

Martin Chmelík> no bylo to trochu jinak formulované ;-)

reagovat