Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 127.457 příspěvků, z toho 127457 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   4.249 4.248 4.247 ...
Pondělí 3. srpna ve 23:06® vac6

nějaký typ na dobrý rybaření s chatkama?

Pondělí 3. srpna ve 20:45® David H.
David H.

jepice> Uvidíme…

Pondělí 3. srpna ve 20:40® jepice
jepice

David H.> Já běhám jenom třeba kolem Labe, když vypiju v kempu Aljaška ve Staré Olešce příliš Březňáků. Takže nevím jak jinde, ale v současné nejlepší tuzemské přívlačové lize se občas skutečně sportuje. Rekord v běhu mám ale z benešovského Ferdinanda. Co nás čeká u Berounky? Bakalář? Jsem zvědav, jestli to tam zase celý pose… Doslova.

Pondělí 3. srpna ve 20:38® David H.
David H.

Nils Master> Taky si myslim, ze byly pěkný… Kolikrát je to trápení…

Pondělí 3. srpna v 19:19® Nils Master
Nils Master

No byli to pekny zavody, ryby brali… ale taky to celkem bylo o miste, prvni den ani tak moc ne, to slo snad vsude krom snad toho posledniho mista v odpoledni casti… Bylo to fakt o sikovnosti… Ale druhy den, to byli fakt na prvni pohled rozdili v mistech… kdo chytnul obe spatny byl v pr… Ja osobne sem byl spokojenej, ale zatracenej Vlazňák to misto na ktery sem sel po nem totalne vykostil :-D … Ale 4.misto bylo nadocekavani :-D

Tento příspěvek byl editován 3.8.2015 19:20:02 uživatelem Nils Master.
Pondělí 3. srpna v 17:12® David H.
David H.

skwor> Proto nezávodíš :-) Ten kdo závodí, tak chce vyhrát. Někdo si jde jen tak zaběhat, někdo jede na olympiádu. Někdo provozuje obojí a někdo naopak neběhá vůbec. Tak to ve společnosti chodí…

Pondělí 3. srpna v 16:29® skwor
skwor

David H.> A to je právě asi ono. Mě bych popíchání desítek okounků jenom kvůli umístění netěšilo. Nechci to nijak rozebírat, jenom jsem se nad tím pozastavil.

Pondělí 3. srpna v 16:02® David H.
David H.

skwor> tak chytáš, co v té vodě je a nikdo nikoho závodit nenutí. Je to zcela dobrovolné :-) Btw. druhý den se chytili tloušti 48 cm, 49 cm a 58 cm a mraky 40+. Jak říkám – chytá se co je…

Pondělí 3. srpna v 16:01® David H.
David H.

jepice> jojo, u nás 3 lidi na body. Vím, že je to pěkné, ale chtěl jsem prostě vyhrát :-)

Pondělí 3. srpna ve 14:05® jepice
jepice

skwor> To je náhodou skvělej zážitek, já jsem třeba vloni na MČR chytil na třpytku za celý odpoledne jednu ouklej. To byl teprve zážitek! :-))

Pondělí 3. srpna ve 13:23® skwor
skwor

mvincik> Tak jo. Naštěstí tohle je můj nezaujatý pohled, protože letos se za vláčkaře moc označovat nemůžu :-)

Pondělí 3. srpna ve 13:16® mvincik
mvincik

skwor> Dostaneš po tlamě! A bude to.

Pondělí 3. srpna ve 13:07® skwor
skwor

mvincik> A souběžně s tím je tu známý argument, že závodění není jenom o malých rybách :-)

Dneska mám rejpavou, no :-D

Pondělí 3. srpna ve 12:49® BigMike

David H.> a to se chytalo v Krakonošovu:)) Já vždy navečer koukal co je to za vyšlapané fleky na 2. straně. Takže pro mě dobré zprávy, okounů dost – velcí candáti mají co žrát:))

Pondělí 3. srpna ve 12:45® mvincik
mvincik

skwor> Lukáši, souhlasím s tebou, ale ono to závodění prostě na našich vodách o ničem jiném není. Až na výjimky.

Pondělí 3. srpna ve 12:17® skwor
skwor

To musí být požitek chytat desítky 12,8cm okounků… Nic ve zlým, můj názor na závodničení asi znáte. Mám UL hodně vláčku rád, ale všechno s rozumem.

Pondělí 3. srpna ve 12:13® jepice
jepice

David H.> Snad se uvidíme, když se nic vážného nestane. To je pěkné umístění přece! To od vás jezdí tři lidi na body? V Praze je to opačně a ještě rok předem. Doufám, že letos nebudeme poslední jako vloni :-))

Pondělí 3. srpna v 11:58® David H.
David H.

jepice> bohužel až 2. V sobotu jsem dal 140 okounů a s 18 metry jsem byl dost jednoznačně 1.. V neděli jsem musel ale porazit Honzíka Novýho, kterej měl jasnej jedničkovej flek (jak před rotací tak po rotaci). Já mě takovej průměrnej. Porval sem se o to, ale nedal jsem ho. Možná by to někdo jinej dal, ale spíš myslím, že to fakt nešlo. Např. tam, co jsem rotoval, dal předchozí závodník 3+1 ryby, já po něm 10+6. Fakt sem se snažil :-) Jedu tedy z 2. místa jako náhradník. Uvidíme se? :-)

Pondělí 3. srpna v 10:55® jepice
jepice

David H.> A jak si dopadl? Pojedeš na MČR?

Pondělí 3. srpna v 10:11® David H.
David H.

mvincik> já vím, moje chyba – byl jsem na závodech a měl jsem tam chybně datum zveřejnění a všiml jsem si až dnes ráno :-((

Pondělí 3. srpna v 9:01® nutrip
nutrip

Zdravím všechny, slyšel jsem, že v Pouzdřanech se na řece dá pěkně zachytat a že se tam dá autem až k vodě. Má někdo zkušenosti s touto vodou a s tím jak je to přístupné – od kud a nebo kde? Děkuji

Neděle 2. srpna v 8:04® mvincik
mvincik

David H.> Davide, LaMovo nový článek – díl III. se mi nějak nechce zobrazit. asi je někde chyba, mrkněte na to. :-)

Čtvrtek 30. července ve 22:20® Nils Master
Nils Master

dobrej díl…

Čtvrtek 30. července v 18:42® Klobasa
Klobasa

Romlinson> Moje sedmiletá školačka to hraje a líbí se jí to tak, že se dokonce registrovala, čtyřletej mlaďas nám do toho kibicuje. Teď je ale mou prioritou číslo jedna naučit jí šachy. Viděla v Harry Potterovi partii a docela jí to zatím chytá, obojí je na dlouhé zimní večery velmi vhodné.

Čtvrtek 30. července v 17:10® Romlinson

čus, zkoušeli jste tuhle hru. je to docela povedené. nejen pro děti :-)

vyzkoušejte a kdo chce může se regnout přes odkaz, mě to pomůže a vám neuškodí :-) a třeba ja někdy pomůžu ve hře vám. dík

https://www.fishao.com/?…

Čtvrtek 30. července ve 14:30® David H.
David H.

Klobasa> Jo, to je fakt :-)

Čtvrtek 30. července v 11:17® Klobasa
Klobasa

David H.> Davide, tyhle starosti přenecháme jinejm, lidí je na světě jako sr…k:-D A teď vážně – co se má stát se stane a ani Ty ani já ani nikdo jinej to neovlivní.

Čtvrtek 30. července v 9:53® David H.
David H.

skwor> povodně prosím nééé. Příroda si s tímhle nějak poradí. Při povodních ovšem dostávají na prdel i lidi, jejich majetek, někdy lidské životy. To fakt ne!

Středa 29. července v 17:24® BigMike

Neříkám nějaké brutální povodně, ale kdyby byl tak 14 dní I. povodňový, jen by se ryby pěkně vzpamatovaly, přeskupily, chytily by žravou a hned by bylo veseleji.)))

Jenže ono za týden přijde mrak, bude tady viset 3–4 dny a brečet a bude 3. povodňový jen to fikne! A nebo pořádně nezaprší do září a řeka vyschne do mrtva!

Tento příspěvek byl editován 29.7.2015 17:26:44 uživatelem BigMike.
Středa 29. července v 16:48® skwor
skwor

Padis> Teď sice sem tam pár kapek padne, ale to je jak nic. Přesně jak píše BigMike. Radši povodně než tohle, fakt.

novější starší
Stránky:   4.249 4.248 4.247 ...