Chytej.cz
Vybráno na Norskou přívlač
smartCHYTEJ

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 127.011 příspěvků, z toho 127011 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   4.234 4.233 4.232 ...
Sobota 21. února ve 14:53® lovecsumcu
lovecsumcu

David H.> ahoj nemáš skušnosti nebo nějaké info o tyto prutech ahoj má někdo zkušenosti s pruty sportex carboflex NG 310cm jaký jsou vlastní někdo tento prut se sumcem vyskoušený napište dík do vzkazu

Čtvrtek 12. února ve 23:21® David H.
David H.

vokana> :-)

Úterý 10. února ve 12:04® BigMike

Myslím, že Lužnice se to nedotkne! Také si myslím, že spíš půjde hodně písku odtěžit ze dna, břehy jsou asi podružné. A rybkám to bude jen svědčit, pokud to tam nějakým únikem něčeho nevytráví. Já přesně v těch místech za závorou byl 25.12. a divil se, kdo odtěžuje les:) Tam bude ta velká zátočinka – potom.

Já osobně jsem Vlkovu poslední roky moc nedal – pár vycházek, jedna paní štika profesorka na popy a víc jsem o rybu pomalu nezavadil. Asi to tam od povodní 2002 neumím.)

Úterý 10. února v 10:28® vokana

David H.> tak musím říct, že tenhle projekt se tedy vydařil. určitě jsem za podobné revitalizace jako u Jordánu.

Pondělí 9. února v 17:48® Nils Master

BigMike> nebude pak tři roky kalná Lužnice z toho?

Pondělí 9. února v 17:12® David H.
David H.

BigMike> A ryby by mezitím mohly povyrůst :-)

Pondělí 9. února v 16:17® BigMike

Nyní a snad potom.

foto/diskuze/vseobecna/2015/th-img112071.jpg
Pondělí 9. února ve 14:49® Nils Master
Pondělí 9. února ve 12:14® BigMike

http://taborsky.denik.cz/…0150209.html

Neděle 8. února v 15:43® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

denyg>nahrada skody by se mela vztahovat na kazdeho chraneneho zivocicha jenz ti zpusobuje movitou skodu ,jelikoz neni mozno ho kuly ochrane majetku zlikvidovat ,musi skody vznikle jeho vyskytem uhradit stat !

Neděle 8. února ve 14:26® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Vlastní (respektive ve správě) lesní jezírko jsem měl a vím, co to obnáší. Dokonce i vím, jak je to nepříjemné, když Tvoje vlastní ryby někdo odlovuje nebo Ti třeba zničí hráz. Bohužel, každá aktivita má svá rizika. Co jsem ale netušil je, že existují nějaký fondy na náhradu škody vzniklé zvířectvem. Proto jsem použil jako paralelu (snad to paralela je) vrabce, jejichž škodu Ti vážně asi nikdo neproplatí. Zajímalo by mě, jak je to financovaný – v rámci zakoupení povolenky samozřejmě přispívám na obnovu obsádky ve svazovejch revírech, ale co na soukromých? Pokud je to financovaný z veřejnejch peněz (rozpočty atd.), tak by tam měla být i rezerva třeba na škodu vzniklou ptactvem na soukromejch subjektech. Když to řeknu hodně nadneseně – je mi u prdele, když někde někomu vydra vyžírá soukromák, kde kterýmu nemám žádnej vztah, když mi vrabci, za který musí bejt někdo zodpovědnej, stejně jako za vydry, vyzobávají fasádu.

Jinak, povchrní žvásty typu „seš ještě mladej, nech si to do kantýny někde do školy“ nehodlám komentovat, je to pod moji úroveň. Jediný, co k tomu můžu napsat je, že dle pravopisných hrubek by Ti občasná návštěva školy neuškodila:) Ač je ta situace sebevíc nepříjemná, vylíváním zlosti na internetu opravdu nic nevyřešíš.

Neděle 8. února v 8:56® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

CeP> jo to je vono super diky moc uz sem panovi volal a jsme domluvený ;-)

Sobota 7. února ve 23:01® CeP
CeP

Mr.Štikáč> Ano. To souhlasí. Český nadační fond pro vydru (Jižní Čechy) je nevládní nezisková organizace a nejsou jediní kdo to dělá. Tebe na Vysočinu bude zajímat spíš tohle asi: http://www.alkawildlife.eu/page.php?… Jak píše BigMike, dělá se to dvakrát do roka.

Sobota 7. února v 18:39® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

denyg> hrozne vtipny stema vrabcema ,ale ses jeste hosik mladej ,vono kdybys mel rybnik a tvoje ryby ti tam chodila vyzirat vydra ,ktera sezere 1kg ryb dene a spoustu jich porani a vystresuje ,mluvil bys jinak !!!!Vo kapry me nejde ty at si klidne dovizere je jich tam jen par ,ale mam tam candaty stiky jesetery vokouny ,uhore, veslonose ameryckyho atd ,vesmes sou to trofejni ryby ,a nejsou zrovna levny a lehce sehnatelny ,takze naky narazky na vrabce si nech vod cesty nebo pro kamarady v kantyne nekde ve skole ;-) Neprovozuju to za ucelem videlku jako soukromej revir ale podadamtam rybarske zavody pro deti ,a vsechno delam za svi nikdo me nic neda ,az na nakou tu pomoc zapivo a flasku !!!!Rybnik sem si poridil pro to ze si chci zachytat krasny ryby ,ktery sou na svazovkach vytluceny ,nemyslim klasiku kaprodromy!!!! A jednak je to koje oaza klidu kde mam fakt klid

Tento příspěvek byl editován 7.2.2015 18:47:30 uživatelem Mr.Štikáč.
Sobota 7. února v 17:59® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Určitě informuj, fakt by mě zajímalo, jak se řeší tyhle situace, myslíš, že na tohle je běžná pojistka krátká.....

Sobota 7. února v 17:58® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Takže když mi vrabec vyzobe fasádu, mám to uplatňovat jo?:D

Sobota 7. února v 17:44® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

Nebo vydri fond ????? V pondeli to du resit na urad ,tak budu prubezne informovat jak to de a nejde ,kdyby to v budoucnu nekdo taky resil

Sobota 7. února v 17:40® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

denyg> tak nekdo za ne je zodpovednej ne ???? Ja taky platim dane jako kazdej normalni clovek ,tak holt za tuhle potvoru musi taky nekdo platit zeby treba odbor zivotniho prostredi ????Kraj vysocina????

Sobota 7. února v 17:38® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

http://www.krajskelisty.cz/…nu-korun.htm

Sobota 7. února v 17:24® denyg
denyg

Mr.Štikáč> Od koho chceš uplatňovat škodu?

Sobota 7. února ve 14:48® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

BigMike> dik za info co bylo na fotkach ,predpokladam vohryzany ryby a vydri trus?????Jen se bojim ze sem za mnou prijede nekdo vobejde rybnik za zaplatim 3000 za posudek ,mrak casu v pr..ly a pak abych nedostal nakej dobnej a vydra chodila hodovat dal ,rybnik ma cca hektar

Sobota 7. února ve 13:40® BigMike

Mr.Štikáč> Je to za MO ČRS, nevím jak u soukromníků. Neznám podrobnosti, jen vím, že je s tím milion papírů, vše dělal předseda, pak přijela paní z toho fondu z Třeboně, obešli všechny revíry, dodali jsme hodně fotek… Ale je fakt, že jsme letos dostali 59.000,–! Myslím, že se to uplatňuje 1× za půl roku.

Tento příspěvek byl editován 7.2.2015 13:42:29 uživatelem BigMike.
Sobota 7. února ve 13:36® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

CeP> Ok ,nekde sem cetl ze posudek uz neprovadi takzvane stat ale znalci ze ,,,soukromeho sektoru ,,,

Sobota 7. února ve 12:25® CeP
CeP

Mr.Štikáč> No nejsem o tom přesvědčenej. Musel bych se zeptat našeho hospodáře.

Sobota 7. února ve 12:14® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

CeP> diky diky ,zaplaceny posudek se zapocita do skody kdyz se prokaze ze je rybnik plenen vydrou ??

Sobota 7. února ve 12:06® CeP
CeP

Mr.Štikáč> Výši škody si nepočítáš sám. Musí být stanovena znaleckým posudkem Českého nadačního fondu pro vydru na základě místního šetření. Za posudek se platí cca 3000,–. Brnkni na váš KÚ odbor ŽP a oni ti dají kontakty.

Sobota 7. února v 11:52® Mr.Štikáč
Mr.Štikáč

Cau kluci ,chci se zeptat neni tu nekdo kdo uplatnoval skody na rybach v rybnice zpusobene Vydrou ricni!?????postup znam.Foto dokumentaci i video lovici vydry z rybnika mam taky ,ale co me zajima jak zpocitam skodu ,vytahla me tam peknyho jesetera a casto pri obchuzkach nachazim torza kapru ,stik ,okounu a tolstolobiku rybnik vypoustet nehodlam abych prepocital ryby ,dekuji za info kluci .

Pátek 6. února ve 23:43® denyg
denyg

BigMike> Ano šefe:))

Pátek 6. února v 15:57® BigMike

denyg> tak to jo, to se dá pochopit i když to levopravou středovou reakční, lehce bucharinovsky trockistickou kaprařskou úchylkou zavání:)

Hlavně si pořiď pípáky, ať nepropásneš žádný záběr! Ale k Dráchovu mi s nima nelez, na ten zvuk jsem alergický.))))

Pátek 6. února v 7:56® denyg
denyg

CeP> Nestraš pane:))

novější starší
Stránky:   4.234 4.233 4.232 ...