Chytej.cz

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 127.882 příspěvků, z toho 127882 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Nafukovací člun Alfonso
novější starší
Stránky:   4.263 4.262 4.261 ...
Sobota 28. května ve 21:10® u.x.a
u.x.a

koppak> tyhle ano, nejhezčí je kapř od 40cm do 60cm samozřejmě na jídlo, větší kusy kolem 70 je lepší vyudit… ostatní hodit do kopřiv a nebo je lepší je nechat dožít pod vodou a né je neustále vytahovat z vody a tim je vlastně dodělat k smrti..

Sobota 28. května ve 20:48® koppak

u.x.a> to si říkáš rybář?když by jsi chudaky naše kapřiky odvezl to kafilerie?hamba ti kluku!

Sobota 28. května v 19:56® u.x.a
u.x.a

Nils Master> Kapraří by se měli hlavně uklidnit,kapr co si budeme nalhávat je jedna z nejošklivějších ryb,ty ryby co se převezli na Katlov se měli odvézt rovnou do kafilérky,ty ryby nemají pro mě absolutně žádnou cenu a celá kauza mě je ukradená , za lov odborných kapři bych na soukromáku nezaplatil ani korunu,je smutné jak hluboko klesla úroveň rybolovu v ČR…

Sobota 28. května v 19:31® Nils Master
Nils Master

Podle mě bude kapr celoročně hájený teda… Jinak nevim co by chtěli vymyslet ty „Vostrý kapraři“

Jako rybu kterou si snad odnesu od vody, zapíšu jí, tak si jí klidně můžu pustit jinam… a klidně do svýho rybníka… Je to legální tak čau :-D

Pátek 27. května ve 22:47® malamut
malamut

koubic> mě jmenovat nemůžeš, nejsi můj nadřízenej :-) Uvidím, zítra hodlám jet zmasit pár kaprů do udírny, neb jsem nedokázal nalovit dostatek cejnů, tak budu u vody přemýšlet :-) Nic to stát nemůže, vyjádřit názor snad ještě v týhle žumpě, co si říká civilizovanej stát, není zpoplatněný, i když…

Pátek 27. května ve 22:25® koubic

malamut> jmenuji te hlavnim akterem v tvorbe antivyzvy proti idiotum. Ja myslim, ze by to mohla byt sranda, i kdyby to melo stat nejakou korunu ;-)

Pátek 27. května ve 22:09® u.x.a
u.x.a

jsem hrdý na to že nejsem kaprař..

Pátek 27. května ve 21:52® malamut
malamut

BigMike> dřív se takovejm říkalo například idioti :-) Asi bude potřeba sepsat nějakou antivýzvu, a nazvat v ní vše pravým jménem :-)

Pátek 27. května ve 21:27® BigMike

malamut> no a nebo prostě nemají svědomí a opracdu si na 200% myslí, že dělají dobrou věc! Takové také znám a i na detektoru lži bys zjistil, že nelžou když tomu sami věří! Lidská paměť je krátká a když si to ještě přeješ, zapomeneš i vraždu, natož nějaké přehazování rybek z jednoho revíru do druhého.))

Pátek 27. května ve 21:26® BigMike

malamut> joooo, to je právě ono, chtějí v tom mít hlavní slovo, přehled co se kde šustne, vědít jak reagovat atd. Drzost se tady už nosí nějaké to desetiletí a kdyby jen drzost! Prostě to tak je, jak psal koubic!

Pátek 27. května ve 21:06® malamut
malamut

BigMike> to taky, ale neuvěřitelná je ta jejich drzost, to by soudnýho člověka nenapadlo.

Pátek 27. května ve 20:59® BigMike

Neříká se v tom případě: „S křížkem po funuse?“

Pátek 27. května v 17:42® malamut
malamut

koubic> blbý je, že by opět chtěli kázat ostatním rybářům o morálce, ač maj na palicích tolik másla, že jim teče až na prdel. K smíchu je například pozvání zástupců Jetfish, když Těšínskej si Hejlov zarybňoval stejně, jako Vágner, ale je možný, že když jsi oficiální kaprař, tak můžeš, takže tzv. Výzvou 2016 chtěji nastavit pravidla hlavně pro nekapraře.

Pátek 27. května v 15:18® koubic

malamut> zloděj křičí, chyťte zloděje. Celá ta kauza je k smíchu!

Pátek 27. května ve 12:16® malamut
malamut

Kapraři, ta chátra, která posledních dvacet let zcela nepokrytě a arogantně pohrdala jakýmikoliv pravidly, se pod záminkou průseru podvodníka Vágnera srotila a sesmolila petici. To, že soukromáky zarybnili sami kapraři je ve výzvě samozřejmě opomenuto, zkopírováno z carpfishing.cz:

Výzva 2016 Vážení kolegové rybáři, příznivci lovu kaprů. Na základě událostí posledních dnů, ohledně převozu trofejních kaprů, se vznesla obrovská vlna nevole a odporu k těmto činům. Tato situace nenechala chladným snad nikoho, kdo se věnuje lovu velkých kaprů. Drtivá většina firem podnikajících v kaprařském bussinesu i osobností české kaprařiny, toto odsuzuje a distancuje se v globálním měřítku. Je to jen a jen dobře a je potřeba, tento nešvar řešit. Na základě těchto události vyzýváme Vás, zástupce firem a osobnosti české kaprařiny k jednání na kterém se za účasti Vás, ale i zástupců Českého rybářského svazu z.s. probereme vhodná opatření jak zamezit tomuto nešvaru a celkově posunout kaprařinu vpřed. Jednání se zúčastníme jako soukromé osoby, ale i činovníci ČRS : Předseda Středočeského ÚS a člen Rady ČRS p. Dušan Hýbner, člen Severočeského ÚS Vladimír Krpeš, zároveň se pokusíme zajistit účast dalších vrcholných představitelů ČRS. Uděláme vše proto, aby se závěry tohoto jednání zakotvily do legislativy a činnosti v rámci ČRS a z kaprařiny se stal ušlechtilý styl rybolovu. Víme, že vše nejde udělat ihned, ale kdy jindy, když ne teď. Nástin o čem by se mělo jednat : Začlenění odvětví kaprařiny pod činnost Svazu, tak jako je tomu u sekcí LRU plavaná, muška, feeder Možnosti k vytvoření lepších podmínek k lovu Distancování se od převozu ryb ze Svazových vod do soukromých vod Ochrana trofejních ryb Rozvoj kaprařiny a rybářství jako celku. Přijďte jednat, nechceme se hádat, ale konstruktivně jednat a řešit. Byli bychom rádi, kdyby se tohoto jednání zúčastnili zástupci firem udávající trend české kaprařiny : Fa NIKL, MIKBATS, JETFISH, MIVARDI, LK BAITS, SPORTCARP, ale i další a další osobnosti české kaprařiny. Zároveň bychom uvítali, kdyby se zúčastnili zakladatelé myšlenky K70 p. Radek Sekera, p. Petr Havlíček a p. Ivo Sláma. Navrhovaný termín : čtvrtek 9. 6., pátek 10.6. či čtv. 16.6. nebo pá 17. 6. popř. následující týden čtv. 23.6., pá 24. 6. bude upřesněno na základě většinové dohody Čas : 15.00 hod Předběžné potvrzení účasti zasílejte na mail: vyzva2016@centrum.cz Místo : „Neutrální“ půda poblíž Prahy, bude upřesněno S úctou, nadějí a Petrův zdar Dušan Hýbner Vladimír Krpeš Jan Kopecký

Tento příspěvek byl editován 27.5.2016 12:17:16 uživatelem malamut.
Středa 25. května v 19:38® u.x.a
u.x.a

Mladý Rybář> sláma?

Středa 25. května v 18:55® Mladý Rybář
Mladý Rybář

u.x.a> to nebude Lukáš…

Neděle 22. května v 17:13® Draky
Draky

u.x.a> to se ti povedlo :-D :-D

Neděle 22. května ve 12:52® džigit
džigit

http://fishingtime.hu/…-275cm-158kg#…

Neděle 22. května v 11:44® u.x.a
u.x.a

Mladý Rybář> krása?

Neděle 22. května v 11:35® Mladý Rybář
Mladý Rybář

Nerodia> víme někdo… kdo je ten alkoholik co se pusinkuje s kapry?… :-)

zajímalo by mě to

Sobota 21. května v 10:42® u.x.a
u.x.a

Nerodia> tak určite nevěřím tomu že tan vysadil ročky…

Sobota 21. května v 10:20® Nerodia
Nerodia

Zde máte rozhovor s Vágnerem: https://www.super.cz/…-zaloby.html

Sobota 21. května v 10:16® u.x.a
u.x.a

Venca Zelenka> to je život, mám rybolov strašně rád ale né zase tak mě stačí být na rybách max 5h denně, pak už je to moc, protože všeho moc škodí, a v bivaci nesmím protože nejsem kaprař..

Sobota 21. května v 7:44® Venca Zelenka
Venca Zelenka

u.x.a> Podle toho co jsem četl, dokázal jednu zásadní věc, pokud strávíš 10 měsíců z 12 na rybách tak se ta ryba chytit dá a občas aj slušná :-) Taky když jsem týden na dovolené, toho nachytám výrazně víc, jak když po šichtě zaběhnu k vodě na 1–2 hodinky :-)

Pátek 20. května ve 23:19® u.x.a
u.x.a

regulus> co vlastně JV dokázal?kromě toho že zabil tisíce línů a jiných nástražek…

Tento příspěvek byl editován 20.5.2016 23:20:01 uživatelem u.x.a.
Pátek 20. května ve 23:13® regulus
regulus

Koukám, že téma JV dokáže rozproudit i stojaté vody tohoto webu, myslím si, že by bylo asi užitečnější se bavit o čemkoliv jiném než o Jakubu Sedmilháři, ale to asi neprojde, že?9-)

Pátek 20. května ve 22:52® u.x.a
u.x.a

Petula> jsem na tom stejně,dneska jsem ho viděl na nějaké benzíně naštěstí jen na plakátu jako reklama:-)

Pátek 20. května ve 14:32® Petula
Petula

malamut> třeba už tak početný není,třeba už i jeho vyznavači pochopili,že JV nejde o ukazování přírody a její ochranu,ale pouze o reklamu a prachy.

Pátek 20. května ve 14:25® malamut
malamut

Petula> zajímavý je, že se nevyjadřuje ani jindy dost aktivní jeho fanclub :-)

novější starší
Stránky:   4.263 4.262 4.261 ...