Chytej.cz
REDBASS MAGNETO

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 127.580 příspěvků, z toho 127580 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Novinky CORMORAN
novější starší
Stránky:   4.253 4.252 4.251 ...
Pondělí 23. listopadu v 16:39® David H.
David H.

hraji> :-)

Pondělí 23. listopadu v 16:10® hraji
hraji

Petrunie03> váš požadavek je příliš obecný. Rybaření zahrnuje několik naprosto odlišných technik lovu (plavaná, položená, přívlač, muška), každá z těch technik vyžaduje jiné vybavení. A to navíc nevíme nic o tom, na jakém revíru bude váš manžel převážně rybařit, zda na rybníce nebo na řece. I to má vliv na volbu vybavení.

Pondělí 23. listopadu v 16:08® David H.
David H.

Petrunie03> no, asi budete muset koukat po bazarech. Navíc tenhle požadavek je takový „chtěli bychom nějaké sportovní zboží“. To ale mohou být plavky i lyže. Rybařina je nesmírně rozmanitá a na takovou poptávku nikdo nemůže nijak reagovat.

Pondělí 23. listopadu ve 12:35® Petrunie03

Dobry den, chtela bych manzelovi koupit rybarske vybaveni. Po dohodě s nim jsme se usnesli, ze neni treba z financnich duvodu nove. Chtěla bych Vas moc poprosit o radu, co vse poridit. Pokud byste i nekdo prodáva..at nemusim hledat zde v bazaru. Vubec tomu nerozumim, takze budu za kazdou radu vdecna. Moc dekuji Petra

Pátek 20. listopadu ve 21:31® David H.
David H.

Kazan> :-)

Pátek 20. listopadu v 19:41® Kazan

David H.> tak to je skvělý, díkec

Pátek 20. listopadu v 16:50® David H.
David H.

Kazan> jasný, no problém. Chodí k nám hodně rybářů. Jen brnkni nebo napiš, kdy.

Pátek 20. listopadu v 16:01® Kazan

David H.> trochu jiné a lepší téma, mám v úmyslu u tebe utratit nějakou tu kachli. Je možný si to vyzvednout u vás, tak nějak mi připadne divný aby jsi to posílal a na stránkách Nástrahy.cz jsem to nenašel v obch. podm. (je možný že jsem nekoukal dost pečlivě)

Pátek 20. listopadu v 9:55® David H.
David H.

Kazan> Já bych tipl, že ho někdo ukradl, zjistil, že tam není nic „hodnotného“ a zahodil.

Pátek 20. listopadu v 9:50® Kazan

David H.> Si to osobně myslím taky a ani nemyslím že by se ho podařilo najít policii. Je to jen takový pokus co kdyby.

Čtvrtek 19. listopadu ve 21:44® David H.
David H.

Kazan> Tipl bych, že skončil v popelnici :-((

Čtvrtek 19. listopadu ve 20:31® BigMike

Kazan> tak to je mazec! Třeba se někdo proflákne, zas to není řidičák či zbroják skoro zadara, aby to někdo uvědoměle neohlásil nebo tak nějak!:)

Čtvrtek 19. listopadu v 19:06® Kazan

BigMike> No právě že 2016 :-((

Čtvrtek 19. listopadu v 19:00® BigMike

Kazan> předpokládám, že na rok 2015! Na 2016 by to byl průser na entou:((

Jinak o kufříku nic nevím:(

Čtvrtek 19. listopadu v 18:29® Kazan

Dne 10.11.2015 byl patrně na Budějovicku nebo Písecku odcizen béžový kufřík s číslicovým zámkem obsahující materiály pro výdej povolenek. Členské známky, kolky na povolenky, razítko a nějaké členské legitimace. Je možné, že se někdo bude snažit uvedené známky nebo kolky prodávat za nižší ceny, případně nabízet zhotovení celé povolenky. Prosím všechny slušné rybáře a poctivé lidičky, pokud se dostanou k nějakým informacím ohledně kufříku aby dali vědět do SZ. Děkuji

Úterý 17. listopadu v 18:41® swift111
swift111

Zdravím všechny kolegy rybáře. Občas sem zavítám a rád si přečtu zajímavé články, příspěvky i rady. Dle příspěvků zde jsou téměř všichni rybáři super- tím se nechci dotknout nikoho jistě je spousta slušných,je to jen úvaha- ale přijdu k vodě a realita je trošku jiná. Rybáři popíjejícípivo z pet lahví, které potom zahodí za sebe do křoví, různé krabičky od nástrah se válejí téměř všude, a někteří zacouvají s autem skoro až do vody. Ve vezírku kapřík, který má míru jen pokud se řádně natáhne a dodržování ostatního- zejména šetrného zacházení s rybou- také není samozřejmostí. Asi chodím na špatné revíry, ale o solidního kolegu rybáře dnes zavadit je téměř umění . Ale jak říkám, asi jezdím na nesprávné revíry. A porybného znám jen z vyprávění, tak se asi není čemu divit. Snad budu mít v příští sezoně více štěstí na opravdové rybáře, kteří se ještě dokáží k přírodě chovat trošku slušně.

Sobota 31. října ve 21:08® Cudla
Cudla

Shrek> je to ještě daleko ale konec května děláme Zlatou udici a hned začátek prázdnin tábor jste zváni kdyby někdo měl zájem…

Pátek 30. října v 11:34® Shrek
Shrek

Cudla> Děkuji Ti, příteli, za povzbuzující slova. Nebude to lehké, to jsem měl možnost poznat osobně na několika pohovorech a při návštěvách jiných kroužků. Přesto je to můj jediný koníček, který lze při současném zaměstnání provozovat a proto se mu chci věnovat naplno.

David H.> Děkuju, Pavle určitě napíšu.

Čtvrtek 29. října ve 21:32@ cry.wolf

SURF> Právě nechápu jakým rybářům moje chytání může vydit. Chytám podle rybářského řádu, neberu okounů 7 kilo za vycházku(to bych neoškrabal do druhýho dne). A že mi někdo bude závidět pár dvaceticentime­trových okounů, to nechápu. Ani ty úvahy o 2500kg ročně, to nenachytá nikdo(kromě profesionálních rybářů kteří vypustijou celej rybník). Jednotlivě odpovídat nebudu, nemá to smysl se bavit s těma extrémistama co by chtěli současný rybářský řád zrušit. Řád je v pořádku a jestli ho chcou měnit tak doporučuji si najít jiné rybářské sdružení, které pravidla má přísnější(vystoupit z ČRS a založit si vlastní rybářský svaz Chyť pusť pro rybo-omatlávače). Včil sem byl dvakrát na kapra a chytnul sem jenom pár plotic(né vždycky ty ryby berou).

Čtvrtek 29. října v 9:29® Cudla
Cudla

Shrek> Dal ses na cestu z který když tě to začne bavit není návratu.Vím co říkám sám to dělám naplno víc než čtvrt století.Co si neseženeš sám nebo od známých nemáš.Bude tě to stát plno času nervů a pro samý ryby nebudeš mít čas na ryby :P .Ale za ten dětskej úsměv to stojí,pak když se s tebou dá někdo do řeči a řekne vychovalo jste mě udělejte z mýho děcka taky rybáře to zahřeje.Jinak koukni se do fotoalba Ddm Chomutov Zlatá udice a tábor Zásada.Výzdobu ta se ti časem nahromadí škoda vloni jsem daroval plno věcí dál…VYDRŽ A NEDEJ SE

Středa 28. října v 19:24® David H.
David H.

Shrek> napiš Pavle, určitě něco najde :-)

Středa 28. října ve 13:00® Shrek
Shrek

hraji> Děkuji Ti, příteli, za tip. Tyto metodické pokyny a příručky již máme připravené a jsme plně zabráni do jejich studování, nicméně nejde mi ani tak o věci pro vedoucího, jako spíš o vybavení učebny prckům. Aby neseděli mezi 4 holýma stěnama. Kroužek dostane volnou učebnu ve škole a vybavení či výzdoba bude jen na vedoucím. Proto bych chtěl pomoct a oslovil jsem zde přítomné, jestli někdo nemá něco nepotřebného. Ale za Tvůj příspěvek děkuji.

Středa 28. října ve 12:31® hraji
hraji

Shrek> otevři si tento odkaz http://www.rybsvaz.cz/?…

a sjeď na sekci Vzdělávací pomůcky … tam si můžeš stáhnout materiály pro práci v kroužku.

Středa 28. října ve 12:28® Shrek
Shrek

Přátelé a kamarádi, obracím se na vás s prosbou. Naše organizace bude po pár letech znovu otevírat rybářský kroužek pro prcky. Prosím každého z vás, kdo by měl nějaké nepotřebné materiály k výuce, dejte mi, prosím vědět. Jakékoliv plakáty, pexesa, kartičky, knížky… co já vím co ještě. Předem děkuji za ochotu. Buď jsem na mobilu, mailu nebo zde skrze soukromé zprávy. Ještě jednou díky…

Tento příspěvek byl editován 28.10.2015 12:28:47 uživatelem Shrek.
Pátek 23. října v 18:01® pete2
pete2

Onanek> Good job :-)

Tento příspěvek byl editován 23.10.2015 23:29:00 administrátorem David H..
Úterý 20. října v 17:07® hraji
hraji

Jakub Biel> ano, samozřejmě může. Ale nebude to moc účinné. Na lov nástražních rybek (pokud tím nemyslíš kilové ryby na sumce) používáme splávky spíš jemnější, řekněme od 0,5 gramu do 1 gramu. Samozřejmě záleží na jaké vodě budeš chytat. Na Labi by měl opodstatnění i ten 3 gramový splávek.

Úterý 20. října v 16:50@ Jakub Biel

Ahoj, jsem uplny začátečník a chtěl jsem se zeptat jestli můžu chytat nástražní rybyčky na 3g splávek?? předem dík

Úterý 20. října v 7:08® ladamaj
ladamaj

SURF>Naprosto souhlasím znám takových také dost :-((

Pondělí 19. října v 8:44® David H.
David H.

SURF> bohužel

Pátek 16. října v 18:19® mvincik
mvincik

SURF> Pravda, pravda…

novější starší
Stránky:   4.253 4.252 4.251 ...