Chytej.cz
NOVINKY 2016 - NASTRAHY

Všeobecná diskuze

V diskuzi je 127.923 příspěvků, z toho 127923 jste ještě nečetlinejstarší z nich.

Chci vložit příspěvek.

Přidání zápisu do diskuze
Pravidla pro přispění do diskuze

Redakce si vyhrazuje právo mazat či editovat příspěvky porušující tato pravidla:

  • Příspěvek nesmí obsahovat vulgarismy.
  • Každý příspěvek by se měl týkat tématu konkrétní diskuze.
  • Chcete-li se s kamarádem domluvit na ryby, použijte osobní zprávy.
  • Nepište do diskuze zprávy typu: "Máš osobku", "jak jdou", "je tu nějak mrtvo" apod. Chcete-li rozproudit diskuzi, buďte věcní.
  • Nenapadejte ostatní návštěvníky, každý má právo na názor.
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně

Text příspěvku
Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy. Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony.

Pokud již k příspěvku nechcete vložit fotografie, můžete jej rovnou odeslat.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Nafukovací člun Alfonso
novější starší
Stránky:   4.265 4.264 4.263 ...
dnes v 10:12® jarysek
jarysek

Sleduj… https://www.facebook.com/…outhbohemia/

Tento příspěvek byl editován 24.7.2016 10:32:26 administrátorem regulus.
Důvod editace: Příspěvek tématicky patří do jiné diskuze.
Pátek 22. července ve 13:22® Nils Master
Nils Master

http://dokumenty.tv/…ek-dokument/

Parádní dokument o sumcích… je tam i to se sumci a holubi (případně se to dá stáhnout na uloz.to i hellspy)

Pondělí 18. července ve 13:18® malamut
malamut

KOLIBŘÍK> to se tam schováváš před věřiteli? Asi jo, ale na každý prase se vaří voda, na to pamatuj.

Pondělí 18. července ve 12:32® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

regulus> Kdyby bylo vyhověno mé prosbě a ten ocas MALAMUT zůstal dál v mé ignoraci v které u mě byl spoustu let mohli jste si ušetřit těhle zápisů.Já žiju venku v Rakousku a jen jsem se chtěl podívat co je v Česku nového.A hle hned narazím na dementa MALAMUTA který se ani za léta nezměnil a je to pořád stejný ocas.

Tento příspěvek byl editován 18.7.2016 12:32:48 uživatelem KOLIBŘÍK.
Pondělí 18. července v 9:43® malamut
malamut

KOLIBŘÍK> pravděpodobně největší zmrd jsi tu ty, co si pamatuju, měl jsi nějaký problémy s financema, asi by se to u sousedů dalo dohledat ty machýrku, nejspíš tě Maťák vyexpedoval tak to zkusíš tady. A nemusíš mě psát velkými pismeny, jsem skromný a i sám sebe píšu malými, to jen ty si tím kompenzuješ malý péro a absenci mozku.

Pondělí 18. července v 1:02® regulus
regulus

Chlapci, jen aby jste se nám tady samou láskou nesežrali … :-))

Neděle 17. července ve 23:48® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

regulus> Mám v té ignoraci právě tohodle dementa MALAMUTA.To je zmrd všech zmrdů.Proto nemám ani chut a ani zájem číst od něj cokoli.Psal jsem Davidovi ale odepsal mi že to neumí.

Neděle 17. července v 8:02® malamut
malamut

KOLIBŘÍK> co pamatuju, tak tebe měla v ignoraci půlka MRKu, tady to asi nebude jiný, možná byste si s Palivcem stačili sami, pokud to není tvoje alter ego, na což jsem měl podezření.

Neděle 17. července ve 2:02® regulus
regulus

KOLIBŘÍK> zkus reset, vypni a pak zase zapni ignoraci, když to nepomůže tak Revoke.

Sobota 16. července ve 22:57® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

regulus> Zdravím.Vysvě­tlim.Já mám dva adepty v ignoraci již několik let ale až nedávno jsem si všiml že se mi opět ukázují jejich vložené příspěvky ač je neustále držím v ignoraci a nic jsem já osobně ve své kartě nezměnil.Tot vše.

Sobota 16. července v 10:38® regulus
regulus

KOLIBŘÍK> Vpravo Osobní menu, poslední položka v prvním řádku

http://www.chytej.cz/…il/ignorace/

Jestli to funguje nevím, nepoužívám to i když adepti by byli. Jak moc to používají ostatní netuším.

Popravdě nejsem moc moudrej z toho co jsi se chtěl dozvědět, otázka je položená poněkud rozporuplně.

Pátek 15. července ve 22:34® KOLIBŘÍK
KOLIBŘÍK

Chtěl jsem se zde někoho z vás slušně zeptat jestli ještě funguje na svých profilech služba ignorace.

Čtvrtek 14. července v 15:52@ Palivec

dam> To mne na to před pár lety „nahuckali“ kamarádi slovenští. Seděli jsme na Dechtároch od pondělí, jeden velký stan jako ložnice, menší jako kuchyně a jídelma, třetí jako sklad boilies, vyvezených 10 nástrah (5 rybářů po 2), skrmených 150 kilo boilies, první záběry v pátek okolo 22. hodiny. V průběhu 30 minut všechny pípáky pískaly. Vytažené bez problémů, ale velké zklamání, všichni kapři okolo 50 cm a kámoši čekali ty dvojnásobně velké. Potom spor kdo bude o půlnoci šaškovat a vyvážet nástrahy 700 metrů daleko (hádali se, na kom je řada. Já jsem to zbalil a odjel sem. Pro mne to není. I když jsem byl mladý, tak jsem strávil kvůli candátům u vody maximálně jednu noc. Radši chodím po řece s muškařským prutem, nebo vláčím. Je to aktivní, člověk si moc neposedí (LOL) a baví mne hledat místa (nebo navštívit známá)kde můžou být ryby a potom je zkoušet oklamat a chytit. Jak dlouho mi to vydrží netuším. Jaksi se mi v posledních dvou letech nechce…Únava životní, kterou těžko překonávám, k tomu povinnost starat se o domácnost, pokud se u manželky vyskytnou akutní zdravotní problémy, co není zřídkavé. Všechny tituly, kterých mám plnou prdel, jsou mi k hovnu. Ani cestovat dál jaksi nemůžu. No co, zcepením a bude to. Jen si často opakuji valašké „po fšeckém je hovno, enem po fčelách je med“.

Čtvrtek 14. července ve 14:20® dam
dam

Palivec> ne, nemám, ale libí se mi to…natočím ročně dost špulí:-) většinu cívek mám už podmotanou, takže mi to většinou vychází na ty 150m náviny, ale většinou už těch posledních 50m stejně člověk vyhodí, jakmile vidí podlepení… Nějak si to neumím ani představit takto vyvážet…já to občas sleduji, jak chlapi vozí 200–300m a to už mi přijde taky strašný, navíc ani nesekají, kapr už se sekne sám…naštěstí kaprům zase tolik nerozumím, ale rád je poslouchám…nikdy by mě nenapadlo, co je za tím dřiny a bláznění:-)

Čtvrtek 14. července ve 13:27@ Palivec

dam> Já se ptak, Davide, zda to někdo má. Už jsem si to i tak objednal. Něco takového jsem si chtěl udělat sám. * Často si kladu otázku, proč mastíme na navijáky ty kilometry vlasců, když užíváme kousek. Existovaly a existují vložky na naviják, aby stačilo namotat max. 100 metrů, ale není vzájmu ani výrobců, ani obchodníků, to šířit.

Nikdy jsem nechytal na větší vzdálenost, jako 600–700 metrů (vyvezeno od Dechtárů na hranu původního koryta Váhu). Ale jen jednou, považuji to za idiocii. Na Dechtárech je lépe dát si „kotlík“ (kotlíkový guláš) s liptovským „klobůkom“, nebo haluše s brynzou a slaninou. Ale když jsem v Mikuláši, nejraději jdu do „Route 66“ (http://www.r66.sk/) a hrádku do Guinesse¨v centru, kousek od banky, dnes „Irish Pub“ (http://www.pub12.sk/napojovy-listok),
Děvčata tam mají pěkné kozy a i nabídka jídla a pití ujde.

Čtvrtek 14. července v 11:51® dam
dam

Palivec> nápad dobrý…nemusel bych to furt házet do kýble nebo honit po trávě :-)

Čtvrtek 14. července v 11:48® dam
dam

Palivec> nápad dobrý…nemusel bych to furt házet do kýble nebo honit po trávě :-)

Úterý 12. července ve 21:42@ Palivec

Máte to někdo a pokud ano, jste s tím spokojeni? http://www.cabelas.com/…/1432827.uts

Pondělí 11. července ve 21:33® Cudla
Cudla

Veliké poděkování Týmu Vláčej.cz (BoBo,Příchy a spol)od dětí z rybářského tábora na Zásadě

foto/diskuze/vseobecna/2016/th-img120119.jpg
Neděle 10. července v 16:52® Carp-Tom
Carp-Tom

Zdravím kolegové. Napadl mě dotaz. Asi mnoha z vás se již stalo ze jste nahodili na řece člun (loď) vám chytl vlasec. Zajímá mě jak se k tomu stavět? Já osobně prut stahuji když si plavidla všimnu. Ale tento týden jsem to nedal (tichý elektromotor lodi a vysoký porost ve směru odkud se blížila). Myslím že nejen rybář ale i „kapitán“ plavidla by měl brát ohledy. A nemůže mi říct ze neviděl rudý fluo monofil táhnouci se z vysoko postavené špičky mého feederu. Nehledě na to že řeka v tom místě není zrovna úzká.

Neděle 3. července ve 23:46® regulus
regulus

andris> co ti na tvoji otázku odpovědět …

Kup si tohle http://www.proficarp.cz/…elena-11047/ a tref neposlušného lodičkáře co je za bojkami, třeba mu to dojde a nebo taky ne, možná se uhážeš, ale alespoň natrénuješ trefu … :-D

Neděle 3. července ve 14:50@ andris

Hoj rybáři. Minulý týden jsem byl stejně jako každý rok na Luhačovické přehradě rybařit. Letos jsem ovšem telefonicky kontaktoval hospodáře a paprosil ho,zda by nemohl něco udělat s tím aby lidé na plavidlech respektovali bojky za které nemají jezdit. Ten mi však s výsměchem sprostě položil telefón s tím,že to by tedy nemohl a zjevně se dobře bavil u piva. Domnívám se,že člověk této funkce by alespoň měl zvednou zadek a zdělit vydavateli plavidel aby lidi upozornil na tuto skutečnost. Tohle považuji za vrchol sprostoty a neochoty! Zajímavosti však je,že bojky u hráze si uhlídat dokážou. Patrně jim bez pochyb vyhovuje plašení ryb na druhé straně předrady. Co k tomu dodat?? Myslím,že každý pochopil. Petrův zdar.To jen pro upozornění,kteří se tam chystají.A pán si mě bloknul i na facebooku po upozornění.

Úterý 28. června v 10:29® malamut
malamut

CeP> Pokud je možný sem tohle nacpat, je to známka značného úpadku, asi je to majiteli dost u prdele, hlavně že se prodávaj gumky, další důkaz je ten „inzerent“, tuším že Marek z Brandejsa, co sem sere tak osm inzerátů denně, asi nějakej rybářskej bazar či kýho šlaka provozuje, ale co, není to má polívka. Jo a ty holky jsou fakt strašný, tam nelze dát hlas ani kdyby z toho byl nějakej zisk.

Pondělí 27. června ve 22:36® regulus
regulus

CeP> co to proboha je, nějakej web zombie … :-O

Pondělí 27. června v 11:40® CeP
CeP

Já vím že se to takhle nemá, ale nemohu si zkrátka pomoci. Takže, pokud se někomu bude líbit, podpořte prosím v soutěži Karla Skalová > http://www.nyxcosmetics-faceawards.cz/soutez Díky za Váš hlas.. :-)

Středa 22. června ve 23:03® Erik
Erik

Zdravím, potřeboval bych poradit s výběrem signalizátorů záběru. Potřebuju na dva pruty nejlépe s příposlechem za nějákou rozumnou cenu.. předem díky a lovu zdar! :-)

Sobota 18. června v 9:36® bruny

Ahoj, sháním přední matici k navijáku okuma longbow lb 40, kdyby jste jí někdo měl napište, odkoupím.

Čtvrtek 16. června ve 14:03® bruny

imrich vydra> Můžeš

Čtvrtek 16. června v 8:09® imrich vydra

Zdravim mohu chytat na dva pruty a zaroven tretim zakrmovat raketou???V řadu o tom neni ani zminka mate někdo skušenost?

Úterý 14. června v 17:41® bubu
bubu

MOL> https://www.chytapust.cz/…lack-stredni

novější starší
Stránky:   4.265 4.264 4.263 ...