Chytej.cz

Vágner zprivatizuje celý rybářský svaz? necteno

1.5.2013 | Sfinga | 14.813 zobrazení | 199 odpovědí | upravit

Zaslechl jsem, že JAKUB VÁGNER má zálusk na privatizaci svazových vod. Uvítali byste to nebo by vás to sralo? A co cena povolenky a zarybnění? Bylo by lépe nebo by to šlo od deseti k pěti?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   7 6 5 ...
Pondělí 1. července 2013 v 9:01 ® skwor reakce na …
skwor

Martin Chmelík> Tucnak11 je z Polska, takže pokud jsi to nemyslel jako ironii, pak je jeho čeština opravdu na hodně slušné úrovni.

reagovat
Neděle 30. června 2013 ve 20:43 ® Martin Chmelík reakce na …

tucnak11> Já vím kolego. To byla ironie. Jak je ta čsština krásná… :-)

reagovat
Neděle 30. června 2013 v 18:56 ® mastrof reakce na …

Mrknato> aha židovství nemá nic společného s judaismem, a s čím Teda má? blb k Bohu sedá jděte s malamutem na ryby, stejnak chytnete houno.

reagovat
Neděle 30. června 2013 v 18:42 ® malamut reakce na …
malamut

mastrof> jsi drzý spratek, ale tak bezvýznamý, že se tebou, a tvými bláboly, nadále nehodlám zabývat.

reagovat
Neděle 30. června 2013 v 18:34 ® Mrknato reakce na …

mastrof> Židobolševismus je výraz, který se používá různými skupinami společnosti v různých zemích, téměř sto let. Židovství nemá nic společného s judaismem, ale otázky a děje kolem toho, stejně jako flanďáctví a s ním spojených křesťanských mocenských uskupení s vírou v boha, může ignorovat jen blb.

reagovat
Neděle 30. června 2013 v 16:59 ® mastrof

malamut> můj věk s tím má pramálo společného,tento tvůj argument pouze dokazuje nedostatek jiných. nemám iluze o současném systému ani společnosti, ale nazvat to Židobolševizmem může jen blb, tím pravděpodobně jsi.

reagovat
Sobota 29. června 2013 ve 12:59 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

Mrknato> Čipsy by mě vice hutnaly jak on.:-D

reagovat
Sobota 29. června 2013 ve 12:20 ® Mrknato reakce na …

tucnak11> No vidíš, téma JV je jako chips. Jednou kousneš a musíš sežrat celý pytlík......)))

reagovat
Sobota 29. června 2013 v 7:31 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

Martin Chmelík> Kolego nejsem takovej prase:-> Mě je J.V.ukraden,znam jeho začatky a ot začatku mi je falešny slizoun:-> ktery jak polityk hrne se doslavy falešnym spusobem:-> Co ja jisem udělal pro ČRS za poslednih 20 let tak on udělal jen ostudu.:-))

reagovat
Sobota 29. června 2013 v 6:31 ® Martin Chmelík reakce na …

tucnak11> Máš recht kolego. Jen asi překlep. Možná má být místo C – „R“. :-) :-) :-)

reagovat
Pátek 28. června 2013 ve 23:36 ® Fryw
Fryw

Důvodu proč tam byly ryby bylo asi více a který byl největší změříme metrem

reagovat
Pátek 28. června 2013 v 19:29 ® tucnak11
tucnak11

PROČ VUBEC TADY SE DAVA DEBATA O J.V. VŽDYCKY JE S TOHO PEKLO A LIDE SE URAŽEJI VULI JAKEMU SI:-> CUCAKOVI

reagovat
Pátek 28. června 2013 ve 14:29 ® 1Mara reakce na …
1Mara

hering> :-)

reagovat
Pátek 28. června 2013 v 10:39 @ Sfinga reakce na …

1Mara: no tak jí má. Nic se tím ale nemění.

Herynk: hlavně že jsi potěšen

reagovat
Pátek 28. června 2013 v 8:02 ® Martin Chmelík reakce na …

sears.13> Nebuďte kolego ukřivděný. Já Vám váš názor neberu, jen jsem Vás slušně požádal o to, abyste mi podal důkazy, proč bych měl akceptovat, že JV udělal pro rybolov tolik záslužného a proč bych si ho měl vážit. To jste bohužel doteď neučinil stejně tak, jako další jeho příznivci. A hovoříte o nadlidech. Já se k nim nemohu řadit, oni žádní nadlidi totiž neexistují. Za nadčlověka se může považovat arogantní blb, který vidí jen sám sebe a myslí si, že mu svět leží u kolen a že si díky zkorumpovanému prostředí může dělat co chce. Možná si právě toto myslí sám „mistr“. Jinak by se v rybolovu nechoval tak, jak se chová. Víte co je vlastností lidí, co ve světě SKUTEČNĚ něco znamenají? SKROMNOST! Rádoby celebrity jsou odpadem vyspělé společnosti. Problém je, že češi vyspělou společností nejsou. Držte se, svět se zbláznil a Vás to smetlo. :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 23:00 ® hering
hering

Sfinga> Kdo je tu teď za blba a troubu? Příště uděláš lépe když budeš mlčet jak sfinga!

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 22:18 ® regulus reakce na …
regulus

1Mara> ještě abys měl … ;-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 22:14 ® 1Mara reakce na …
1Mara

regulus> Nic proti tobě nemám a tady máš toho smajlíka. :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 22:01 ® regulus reakce na …
regulus

1Mara> bylo to se smajlíkem, nemám křišťálovou kouli, takže nemůžu vědět co lidi po mě napíšou. Pokud to nechápeš jako prdel, tak je mi líto.

Pokud se týká důvodů, proč někteří lidi možná ne zrovna odešli i když i tací se asi našli, ale spíš nepíšou, tak si myslím, že ty důvody jsou úplně jiný a je jich víc, alespoň většinou než příspěvky anonymů. Já mám taky svoji teorii proč v různých obdobích různí lidé řekněme se odsud vytratili a je úplně jedno, jestli nechodí vůbec nebo jen nepíšou. Docela věřím, že některý z těch důvodů bys nečekal a třeba by se ti i některý nelíbily, myslím tím, že jedna věc může být pro někoho důvodem sem chodit a pro jinýho se tu raděj neukazovat. Ber to jen tak na okraj, nebudeme to škrábat, jen si myslím, že absence cenzury, až na úplný excesy je docela v pořádku, nestává se často, že by se to zvrtlo a to i bez toho, že by se mazalo. Rozumnej člověk je nad věcí a některý věci jako by napsány nebyly. O tý srážce to předpokládám znáš …

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 21:40 ® malamut reakce na …
malamut

1Mara> ale já to nezpochybňuju, jen píšu svoje poznatky, ze své praxe. A že kapry jím, tak jsem dost svých úlovků poznal celkem detailně :-) Navíc rybu s třecí vyrážkou bych nezmasil (na rozdíl od nablblé K-70, 65, 60 je to rozumný důvod k nesežrání), tak bych si to fakt pamatoval :-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 21:23 ® 1Mara reakce na …
1Mara

malamut> Skoro 50% kaprů co jsem viděl z těch zatopených lagun jí měli. Je to fakt nepatrný , ale má jí .

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 21:13 ® malamut reakce na …
malamut

1Mara> no, já ji nikdy u žádného z ulovených kaprů nezaznamenal, tak se asi u nás netře. Jiný vysvětlení nemám.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:49 ® 1Mara
1Mara

Něco pro všechny , kdo tady tvrdí že kapr nemá třecí vyrážku ! jen tak mimochodem !

http://www.rybareni.com/seznam/kapr.htm

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:39 ® sears.13
sears.13

Martin Chmelík> A víte co – máte pravdu, jsou neomylní nadlidi jako vy co svět rybařiny dělají z čisté nezištné lásky a pak ti všichni ostatní. Mrzí mě, že jsem se do debaty zapojil a čas který jsem tomuto věnoval umím využít jinak. Buďte zdráv. Mimochodem, nikde nepíšu, že je to machr, ale jen, že bych rád prožil to co on a aby jste byl tolerantní k názorům ostatních. Je to prostě můj svobodný názor, že pro sportovní rybolov udělal víc než spousta jiných.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:38 ® HaD reakce na …
HaD

1Mara> 1Mara> mimochodem – u nás jsme moc ryb na poli nenašli, na rybníce se nám podařily zachránit po protržení hráze všechny a pak se sbíraly i škeble. I to je živočich, který si pomoc zasloužil…

reagovat
foto/forum/2013/th-img99702.jpgfoto/forum/2013/th-img99703.jpg
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:32 ® HaD reakce na …
HaD

1Mara> Co komu konkrétně dovolím a kdo konkrétně kvůli tomu odešel? Tahle všeobecná zvolání neberu vážně ;-)

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:29 ® 1Mara
1Mara

David H.> Bohužel , menší kapři třeba o velikosti 40– tam moc nebylo , ale to je vlastně jedno , tys tam nebyl a neviděl to , co se lovilo . No a na závěr , spousty lidí odtuď Davide odešlo hlavně i kvůli tomu , co TY tady lidem dovolíš , je to smutný, ale tvá věc. No snad se uvidíme někdy na výstavě , tam můžem otom pokecat . Jestli si odemě čekal na toho magora jinej názor , to asi né . Všem slušným lidem se omlouvám .

Regulus : Kdybych to na vlastní oči neviděl , nebudu to tady tvrdit .

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:29 ® HaD
HaD

Hoši klídek.

Mara1: o web se prosím neotírej. Nic jsme nikam dojít nenechali. Absence cenzury je zde od roku 2005. Jestli Ti nevyhovuje necenzurované prostředí, tak s tím nic neudělám. Díky za pochopení.

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:23 ® 1Mara
1Mara

Sfinga> Poslouchej ty kreténe , když mě tak dobře znáš , tak se u vody přihlaš a neschovávej se za anonymitu . Za další , kapr mlíčňák má třecí vyrážku na hlavě v podobě malinké bílé krupičky , nemám foto , ale možná ti ho seženu a pak tě pošlu doprdele jako teď ! Jsi jeden z dalších namachrovaných debílků za klávesnicí ! A neboj , nejsem vytočen , jen se Davidovi dívím že nechal svůj web dojít takhle daleko , aby si tady kdejakej zapráskanej anonym mohl urážet lidi co na rozdíl od tebe pro rybu něco udělali ! Škoda je , že ti do očí nemůžu říct -Jdi doprdele a umři .......

reagovat
Čtvrtek 27. června 2013 ve 20:16 ® malamut
malamut

David H.> no jo, jak začneš u Vágnera, nikdy nevíš, kam tě diskuse zavede :-) Tak to třeba promaž, nebo jak to tu chodí, to nevím, stejně jdu na telku :-)

reagovat
novější starší
Stránky:   7 6 5 ...