Chytej.cz

Maďarsko necteno

26.3.2013 | romy01 | 6.545 zobrazení | 11 odpovědí

Zdravim všechny. 1. května odjíždim do Maďarska na kapry a amury na soukromý revír.Je to asi 30km pod Budapeští. Je to moje první výprava. Poraďte, jaké příchuti boile jsou v tuto dobu nej. Nějaké sladší, nebo masové příchutě? Díky za radu.

Roman

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Středa 1. září 2021 ve 13:39 ® FishermansFriend

Dobrý den Nedávno jsem si koupil hlasový překladač a chci jet do Maďarska chytat kapry. Stojí to za to? Doporučil byste jiná místa? Dík!

reagovat
Pátek 17. května 2013 v 11:45 ® vlnac reakce na …
vlnac

romy01> Ahoj kamoši jsou na Merenye od 13.5. mají nachytáno ve třech 46 kaprů v rozmezí 60–90cm. Zkus to tam , ale objednávka min. 6měsíců dopředu.

reagovat
Neděle 12. května 2013 v 5:26 ® romy01 reakce na …
romy01

Tak jsme se vrátili už o den dříve.Bohužel, ve čtyřech lidech ( 12 prutů) jsme chytili 4 cejny.To zamrzí.Už jenom z důvodu ,že jsme tam v tu dobu byli sami,svědčí o tom ,že to moc dobrý revír asi není. Ani s echolotem jsem moc ryb nenašel.Tak příště určitě někam jinam…

reagovat
Úterý 30. dubna 2013 ve 4:57 ® romy01 reakce na …
romy01

MajklM> Jedem tam autem.Je to z Plzně 650 km.Jinak to zařizoval kámoš.Tady je odkaz na stránky. www.jurskykapor.sk

reagovat
Úterý 30. dubna 2013 ve 4:55 ® romy01 reakce na …
romy01

lunimus> Díky moc za radu, tak nějak jsem si to myslel.Uvidíme­.Určitě dám vědet.

reagovat
Pondělí 22. dubna 2013 v 11:28 ® lunimus

skusim odpovedat na tvoju otazku a nepytat sa teba :-)
v madarsku som este chytat nebol, ale par info mam. Je to ako klasicky sukromny rybnik, len trochu viac zahusteny velkymi rybami … viac ako je zvykom v nasich krajoch.
Co sa tyka krmenia … funguje velmi podobne ako na nasich sukromakoch. Cokolvek tam nasypes a v akomkolvek mnozstve, tak je tam tak prerybnena voda, ze sa ryby pobiju o kazde susto bez ohladu na prichut. Snad len amur nebude brat cisto mäsove boilies :-)

takze s krmenim nestresuj, pouzi akekolvek, ktoremu veris.

reagovat
Pondělí 22. dubna 2013 v 9:38 ® MajklM reakce na …
MajklM

Dost dobrá otázka. Přes jakou cestovku, popřípadě kde si kupoval letenky jestli teda letíš :-) ? Kamarád mi dopořučil CK Condor – www.condor.cz Letenky mají levné, ale rybářské zájezdy jsou tam málo kdy. Díky

reagovat
Neděle 31. března 2013 v 9:16 ® romy01 reakce na …
romy01

Taky si to užij! Doufám že jsem dáš nějaké foto.Já určitě!

reagovat
Neděle 31. března 2013 v 9:02 ® romy01 reakce na …
romy01

Kámoš to zařídil, jedem tam čtyři. Mrkni na www.jurskykapor.sk .Tam jedem.

reagovat
Čtvrtek 28. března 2013 ve 22:20 ® jafo

Zdravím Tě, 21.4. odjíždíme na Merenye. Už se nemůžu dočkat :-) Beru hromady žrádla, ale jak jsem slyšel nikdo tam moc krmení nesype. Stačí PVA s cca 6 koulí a šmytec. Tak jsem sám zvědav jak to dopadne.. Držím Ti palce a užij si to !!

reagovat
Středa 27. března 2013 ve 23:27 ® Pepachyta

Přes jakou cestovku jedeš do madarska? Na kolik vyjde povolenka?

reagovat