Chytej.cz

Jak účinně zlikvidovat myši, než mi zlikvidují cajk? necteno

2.12.2012 | HaD | 56.262 zobrazení | 104 odpovědí

Potýkám se s takovým nepříjemným problémem. Rybářský cajk a spoustu harampádí mám v garáži a ať chci nebo nechci, na zimu se mi tam cpou myši. Už to odnesly korkové rukojeti na sumcových prutech, nějaké tašky, gumový člun. Máte nějaký figl, jak ty bestie účinně vyhubit? Potýkal jste se někdo s podobným problémem? Vloni jsem zkoušel nějaké jedovaté granule a výsledkem byl prokousaný člun ZICO za 20 tis. :-(

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Neděle 2. prosince 2012 ve 21:19 ® Martin Mošna
Martin Mošna

Sežen si kočičí tlupu

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 21:15 ® Stroft reakce na …
Stroft

David Havlíček> Také jsem si myslel, ale ten hrozný pach mě donutil(o škodách nemluvě)Pokus se najít hnízdo a nemusíš vyklízet. Mě se usadily ve starém nepoužívaném batohu.

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 21:10 ® toro reakce na …
toro

Mohly by fungovat akustický plašiče, zkus ji pouštět hip-hop. Myši se odstěhují i se sousedy:-D

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 21:08 ® HaD reakce na …
HaD

Stroft> nereálné – mám tam takovej bordel, že vyklizení není snad ani možné :-D

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:59 ® Fryw
Fryw

Tak když jde o pasti, tak někdy dobře funguje „domeček“, tam kde klasická sklapovací ne

http://www.betaxi.cz/…a-pozink.jpg

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:54 ® Stroft reakce na …
Stroft

David Havlíček> Dva roky jsem řešil stejný problém. Pokud se ti tam zahnízdí a tím i přivedou na svět mladé, tak je to nekonečný boj. Jedovaté granule každý den sežrány ale mrtvolky nikde:-(( Pastičky dokázaly mistrně přelstít, vše sežraly a past zůstala nezaklaplá:-(( Nezbylo než vyklidit garáž, najít hnízdo a mladé utopit.Od té doby mám klid.

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:48 ® nnnap
nnnap

nejlepší je kočka. Normálně občas zavřít do garáže na noc nebo půlden a je po problému. U těch granulí to trvá 4 dny, takže ti klidně sežerou cokoliv. Navíc to někde zdechne a smrdí. Jedině kočka. Mám teď doma 2 kocoury. A klid. Narychlo si vem něco z útulku nebo si půjč od sousedů. Pokud se myšky zabydlely uvnitř, máš klid do 2 dnů. Jestli chodí z venku, tak podle toho, kolik jich tam je.

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:44 ® kamos007
kamos007

sežeň si lasičku a máš po problému.

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:40 ® Kazan reakce na …

Robur> a nebo jsi cítit jako Džejár Ewing:-D

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:39 ® Robur
Robur

jinak já proti kunám te´d do střechy strkám naftalín, celkem to zabíra a ještě se cítm jak Džejár Ewing

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:38 ® Robur
Robur

deš na to blbě, řekni ženě, že je kočka a přestěhuj ji do garáže

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:35 ® HaD reakce na …
HaD

revoke> jako zavřít jí do garáže, jo? A vlítnou na mě ochránci zvířat :-D

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:27 ® džigit

jeden tu měl řešeni. Měl ho plne blata a mama mu ho šupla z garaže do pokojika :-))

reagovat
Neděle 2. prosince 2012 ve 20:25 ® revoke
revoke

To ví přece každé malé dítě – kočku a ještě tím uděláš radost dětem :-)

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1