Chytej.cz
Trenčín 2018

Jak účinně zlikvidovat myši, než mi zlikvidují cajk? necteno

2.12.2012 | HaD | 30.420 zobrazení | 100 odpovědí

Potýkám se s takovým nepříjemným problémem. Rybářský cajk a spoustu harampádí mám v garáži a ať chci nebo nechci, na zimu se mi tam cpou myši. Už to odnesly korkové rukojeti na sumcových prutech, nějaké tašky, gumový člun. Máte nějaký figl, jak ty bestie účinně vyhubit? Potýkal jste se někdo s podobným problémem? Vloni jsem zkoušel nějaké jedovaté granule a výsledkem byl prokousaný člun ZICO za 20 tis. :-(

Nastrahy.cz - Daiwa akce

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Pondělí 29. ledna v 18:30 @ Mikulka reakce na …

Ahoj, co se týče nebezpečnosti pro člověk nebo pro domácí mazlíčky, tak se nemusíte bát – nebezpečný není. Gel obsahuje látku na ochranu člověka, což je vysoce hořká chuť, aby se dítěti mohlo něco stát musel by sníst 2 celé tuby, pes 3 celé tuby atd… požití trochy gelu člověkem, okamžitě vyvolává zvracení, což způsobuje vysoce hořká chut. Takže produkt není člověku nebezpečný.

reagovat
Pondělí 25. prosince 2017 ve 13:59 @ Valsoraj reakce na …

Děkuji za vysvětlení. A jak je to s jeho účinkem na domácí zvířata? Není pro ně nebezpečný?

reagovat
Pátek 22. prosince 2017 v 18:34 @ Eliáš reakce na …

Ahoj, tak v prvé řadě je třeba, aby gel měl pokojovou teplotu. Jinak samotné pouití na myš je velm ijednoduché – do pastičky zaklapávací, i do klícky, 3–5cm.

reagovat
Středa 20. prosince 2017 v 15:50 @ Valsoraj reakce na …

Eliáši, jak se gel používá? Děkuji.

reagovat
Pátek 8. prosince 2017 v 19:58 ® patast

kde nebude co k sežrání tam se držet nebudou .

reagovat
Čtvrtek 7. prosince 2017 v 18:55 @ Eliáš reakce na …

Já bych asi firmu nevolil, podle mě byste to mohl zvládnout sám. Já jsem měl podobný problém. Myši mě vyhubil tento gel – Total Gel PROFESIONAL RAT 230g. Stojí kolem 2 stovek, takže žádné drama, používá se fakt snadno a hlavně – účinkuje! Jinak koupíš u stoppest.

reagovat
Pondělí 22. května 2017 ve 13:40 @ jana456

jestli se chcete zbavit myší a krys, tak musím doporučit firmu top derax, kterou jsme si pozvali na deratizaci. Vše nám pán hezky vysvětlil, zbavil nás těch zvířat a byli jsme spokojeni ;-) mají i webovky s ceníkem tak se mrkněte

reagovat
Pátek 9. prosince 2016 ve 14:35 ®  reakce na …

myška> a Tebe myško již taky chytil? :-))

reagovat
Čtvrtek 8. prosince 2016 v 6:54 @ myška reakce na …

Zdravím,náš pes venku myši chytá, dobře je cítí a hrabe nám kvůli nim i v zahradě. Domů se nám v zimě občas nějaká myška dostane a pes to má úplně na salámu. Taky jsem se z prvu divila ;-)

reagovat
Úterý 29. listopadu 2016 v 10:28 @ Petule

Zdravím, je možné že máme v ložnici myš a pes by ji necítil?před dvěma dny jsem našla u postele myši trus a tak jsem pořídila pastičku a čekám ze se chytne, jen mě to zaráží ze by ji nás Lojzik necítil. Určitě se tam dostala z pudy.

reagovat
Čtvrtek 17. listopadu 2016 v 5:40 ® malamut reakce na …
malamut

HaD> mám plchy, na myšky už není místo.

reagovat
foto/forum/2016/th-img121364.jpg
Středa 16. listopadu 2016 ve 21:13 ® HaD reakce na …
HaD

malamut> klidně si myši nastěhuj domu.

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2016 ve 20:36 ® malamut
malamut

Nechte už ty myši na pokoji, taky chtěj žít, málokdo pozná myšku od myšice, rejska nebo plcha ale metod na hubení má každej jak pes blech, A nad zmasenou rybou se devadesát procent zdejších hroutí.

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2016 v 19:09 @ Peťouš

Našel jsem wideo k té pasti ne myši. Úspěšný lov. http://www.loupak.cz/…-past-na-mys

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2016 v 18:54 @ Peťouš

Nejlepší past na myši jsem viděl kolovat na internetu. Je to pet-lahev provrtaná na dně a umístěná vodorovně na kovové tyčce nad hlubokou nádobou. Nádoba je o něco širší než pet-ahev. Na lahev se přidrátuje kousek špeku ap. K nádobě je opřeno šikmo přístupové prkénko. Myš po něm vyleze nahoru a přeleze na lahev. V tom okamžiku neudrží rovnováhu a překulí se do nádoby. Viděl jsem k tomu aktuelní wideo a fungovalo to bezvadně. Co uděláte potom s tou havětí je na vás. Je li dostatečně velká, bude jich tam za pár dní dost, (pokud to nebudete kontrolovat častěji).

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 v 15:21 ® malamut reakce na …
malamut

Pů> to nemusej bejt myši, můžou to bejt třeba plši, i když ti už budou chrnět, trávit plchy je zákonem zapovězeno. A jestli máš v prdeli střechu, žaluj sám sobě, pokud chceš novou, klidně se ozvi.

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 v 7:47 @ 

Jak na ně, Poraďte , mě lezou v podkroví mezi střechou a sádrošem a už se dostali i do stropu, začal jsem jedovat a přijde mi,že je slyším víc , použil jsem ratimor , nebo co by mohlo být lepší a učiné aby pochcípali a už se tam neobjevovali ? jen se obávám,že nic nepomůže, střecha je místy prolezlá a mají svá hnízda ve vatě :-( , zkuste prosím poradit jak na ně vyzrát a mít od nich pokoj

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 ve 4:16 @ 

Jak na ně, Poraďte , mě lezou v podkroví mezi střechou a sádrošem a už se dostali i do stropu, začal jsem jedovat a přijde mi,že je slyším víc , použil jsem ratimor , nebo co by mohlo být lepší a učiné aby pochcípali a už se tam neobjevovali ? jen se obávám,že nic nepomůže, střecha je místy prolezlá a mají svá hnízda ve vatě :-(( , zkuste prosím poradit jak na ně vyzrát a mít od nich pokoj

reagovat
Čtvrtek 20. října 2016 v 16:59 ® rybardusacek reakce na …
rybardusacek

Naprostý souhlas. Viz můj příspěvek níže…

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 17:20 ® Hony reakce na …

sneeqy> Mám též Formát 1. Používám jej jak doma. v autě a na zahradě na vyhnání krtků.Je naprosto tichý a zatím si nemohu stěžovat. Parkuji venku, auto ok. Soused okousané vodiče. Akorát žral monočlámky, tak je předělán na 220V a 12v.

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 15:25 @ sneeqy

Mám dva plašiče od Format 1 ty dle popisu neslyšitelné. To pískání je slyšet velmi dobře takže o neslyšitelnosti nemůže být řeč. A že to něco plaší??? Jednou jsem ho nadzvednul a pod ním byla schovaná myš. Takže asi tak. Vyhozených 1500. Nejlepší věta v popisu přístroje je, aby se nekombinoval plašič například s pastičkou.Dle mého názoru z důvodu, aby jste jako zákazník nezjistil že ten krám nefunguje, když se do pasti chytne myš. Firma Format 1 produkuje všelijaké udělátka, co zatím nevyrábí je přístroj např. na šťastné manželství či výhru ve sportce. Takový přístroj by byl stejně funkční jako ultrazvukový plašič na hlodavce

reagovat
Neděle 9. října 2016 ve 20:44 ® Hony

Souhlasím s Gavlosem. Dokonce na to jdou i podkani.

reagovat
Čtvrtek 6. října 2016 ve 21:18 ® gavlos
gavlos

velice se mi osvedcily vlasske orechy!!od mysi pres rejsky az po potkany…a kocky je nerady :-D

reagovat
Čtvrtek 6. října 2016 ve 14:24 ® IvetaHomo reakce na …

Zdravím, já jsem se na http://www.homezin.cz/…dome-ci-byte dočetla, že nejlepší je myši nalákat něčím aromatickým, jako je třeba slanina nebo něco z bylinek jako máta či heřmánek. A pak zbývá použít buď pérkovou pastičku a nebo (a co rozhodně upřednostňuju) odchytovou pastičku a pak myšku propustit zase do přírody.

reagovat
Středa 12. srpna 2015 v 11:06 @ Hunter fish reakce na …

Odpuzovač se mi také osvědčil, já kupoval z odpuzujeme.cz Trávit se mi moc nelíbí, mohla by to odskákat i kočka a navíc to není dvakrát šetrný. Nic pro mě.

reagovat
Úterý 30. června 2015 v 7:49 @ romanec

máme v boudě odpuzovač deramax-profi a myš sice sem tam zabloudi ale s tím co jsme tam měli předtím se to nedá srovnat takže tohle můžu na myši doporučit

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 ve 13:57 ® malamut reakce na …
malamut

Sterkac> ty jsi vážně jouda, a jednou na to dojedeš. Protože mimo jiné chovám plchy a proti hlodavcům nic nemám, v této diskusi se odmítám angažovat. Ten na fotce má o dost víc rozumu jak ty.

reagovat
foto/forum/2014/th-img104234.jpg
Pátek 10. ledna 2014 ve 13:13 ® Sterkac

Něco na Malamuta by nebylo .

reagovat
Úterý 7. ledna 2014 v 19:30 ® jepice-zruseno

Ty jedy na myši jsou někdy trochu nebezpečný pro kočky. Pořád ještě mezi náma žijou něketeré nezhejčkané, které loví myši. A když je ta myš nažraná nějakejch jedovatejch granulí, je často už oslabená a je to snadná kořist. Když kočka uloví několik takových myší, je jí z toho v lepším případě dost blbě, v horším případě může i chcípnout. Možná to je taky důvod, proč se odnaučí myši lovit, když je jí z nich šoufl.

reagovat
Úterý 7. ledna 2014 v 19:14 ® dodorider
dodorider

U nas na starem baraku sem drive mel sem tam mysku i doma, od te doby co mam v mistnosti hada sem se s ni nesetkal, kdyz sem mluvil s panem co do hadu dela leta tak sam rekl, ze dkyz jim z chovu krmnych mysek nejaka utekla, nikdy nevlezla do mistnosti s hady, pry je to nejaky prirozeny pud. Takze poradnou hadici do garaze :-D

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...