Chytej.cz

Jak účinně zlikvidovat myši, než mi zlikvidují cajk? necteno

2.12.2012 | HaD | 56.262 zobrazení | 104 odpovědí

Potýkám se s takovým nepříjemným problémem. Rybářský cajk a spoustu harampádí mám v garáži a ať chci nebo nechci, na zimu se mi tam cpou myši. Už to odnesly korkové rukojeti na sumcových prutech, nějaké tašky, gumový člun. Máte nějaký figl, jak ty bestie účinně vyhubit? Potýkal jste se někdo s podobným problémem? Vloni jsem zkoušel nějaké jedovaté granule a výsledkem byl prokousaný člun ZICO za 20 tis. :-(

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Úterý 3. listopadu 2020 v 8:46 ® Kotlar

Také jsem řešil problém, že jsem měl v garáži myši, a ty mi postupně ničily všechny moje věci, které jsem tam měl. Zkoušel jsem snad všechno, ale nakonec jsem to vzdal a přenechal to odborníkům.

reagovat
Pondělí 2. listopadu 2020 ve 20:50 ® Kareltovar

Nechal jsem si udělat pořádnou deratizaci domu pomocí jedové nástrahy a máme konečně klid. Myslel jsem si, že to bude hodně drahé, ale přes firmu to vyšlo dobře

reagovat
Čtvrtek 1. října 2020 ve 22:18 ® javurek

Nejlépe funguje samozřejmě kočka :-) Ale chápu, že ne každý si bude pořizovat kočku kvůli tomuhle. Pokud se ti nechce je trávit nebo chytat do pastí, tak doporučuju ultrazvukovou plašičku. Já jsem měl plašičku do auta od http://www.janikservis.cz/…n-a-hlodavcu ale vyrábí i plašičky do domů, tak mrkni a třeba se poštěstí. Mně do auta kuna chodit přestala.

reagovat
Neděle 26. dubna 2020 ve 23:48 ® rgb23
rgb23

zlikviduj cajk a neřeš myši…kup si nový cajk a dej ho tam, kam se hlodavci nedostanou…nebo to neřeš, vždycky někde budou, začni s chovem myší, máš zdroj… používej je na sumce a štiky,

reagovat
Pondělí 15. července 2019 v 8:51 ® Strmovsky reakce na …

Není to vůbec složité k aplikaci, jen musíte aplikovat v rukavicích, aby z toho nebyl cítit Váš pach, podívejte se na stránky stoppest.cz, kde jsem to objednával, stojí pár korun, a opravdu funguje.

reagovat
Pátek 12. července 2019 v 17:02 ® Hilkovava reakce na …

Je to drahé? kde se to dá sehnat takový gel prosím? a je to složité na aplikaci?

reagovat
Středa 10. července 2019 ve 12:24 ® Strmovsky reakce na …

Vyzkoušel jsem opravdu hodně návnad, a teď jsem konečně narazil na gel, který je tak navoněný, že po něm myši prostě jdou, nažerou se, a potom někde zdechnou.

reagovat
Úterý 9. července 2019 v 15:09 ® Hilkovava

Dokážete mi prosím někdo poradit, jak se nadobro zbavit myší?

reagovat
Pátek 8. prosince 2017 ve 20:58 ® patast

kde nebude co k sežrání tam se držet nebudou .

reagovat
Čtvrtek 7. prosince 2017 v 19:55 @ Eliáš reakce na …

Já bych asi firmu nevolil, podle mě byste to mohl zvládnout sám. Já jsem měl podobný problém. Myši mě vyhubil tento gel – Total Gel PROFESIONAL RAT 230g. Stojí kolem 2 stovek, takže žádné drama, používá se fakt snadno a hlavně – účinkuje! Jinak koupíš u stoppest.

reagovat
Pondělí 22. května 2017 ve 14:40 @ jana456

jestli se chcete zbavit myší a krys, tak musím doporučit firmu top derax, kterou jsme si pozvali na deratizaci. Vše nám pán hezky vysvětlil, zbavil nás těch zvířat a byli jsme spokojeni ;-) mají i webovky s ceníkem tak se mrkněte

reagovat
Pátek 9. prosince 2016 v 15:35 ®  reakce na …

myška> a Tebe myško již taky chytil? :-))

reagovat
Čtvrtek 8. prosince 2016 v 7:54 @ myška reakce na …

Zdravím,náš pes venku myši chytá, dobře je cítí a hrabe nám kvůli nim i v zahradě. Domů se nám v zimě občas nějaká myška dostane a pes to má úplně na salámu. Taky jsem se z prvu divila ;-)

reagovat
Úterý 29. listopadu 2016 v 11:28 @ Petule

Zdravím, je možné že máme v ložnici myš a pes by ji necítil?před dvěma dny jsem našla u postele myši trus a tak jsem pořídila pastičku a čekám ze se chytne, jen mě to zaráží ze by ji nás Lojzik necítil. Určitě se tam dostala z pudy.

reagovat
Čtvrtek 17. listopadu 2016 v 6:40 ® malamut reakce na …
malamut

HaD> mám plchy, na myšky už není místo.

reagovat
foto/forum/2016/th-img121364.jpg
Středa 16. listopadu 2016 ve 22:13 ® HaD reakce na …
HaD

malamut> klidně si myši nastěhuj domu.

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2016 ve 21:36 ® malamut
malamut

Nechte už ty myši na pokoji, taky chtěj žít, málokdo pozná myšku od myšice, rejska nebo plcha ale metod na hubení má každej jak pes blech, A nad zmasenou rybou se devadesát procent zdejších hroutí.

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2016 ve 20:09 @ Peťouš

Našel jsem wideo k té pasti ne myši. Úspěšný lov. http://www.loupak.cz/…-past-na-mys

reagovat
Pondělí 14. listopadu 2016 v 19:54 @ Peťouš

Nejlepší past na myši jsem viděl kolovat na internetu. Je to pet-lahev provrtaná na dně a umístěná vodorovně na kovové tyčce nad hlubokou nádobou. Nádoba je o něco širší než pet-ahev. Na lahev se přidrátuje kousek špeku ap. K nádobě je opřeno šikmo přístupové prkénko. Myš po něm vyleze nahoru a přeleze na lahev. V tom okamžiku neudrží rovnováhu a překulí se do nádoby. Viděl jsem k tomu aktuelní wideo a fungovalo to bezvadně. Co uděláte potom s tou havětí je na vás. Je li dostatečně velká, bude jich tam za pár dní dost, (pokud to nebudete kontrolovat častěji).

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 v 16:21 ® malamut reakce na …
malamut

Pů> to nemusej bejt myši, můžou to bejt třeba plši, i když ti už budou chrnět, trávit plchy je zákonem zapovězeno. A jestli máš v prdeli střechu, žaluj sám sobě, pokud chceš novou, klidně se ozvi.

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 v 8:47 @ 

Jak na ně, Poraďte , mě lezou v podkroví mezi střechou a sádrošem a už se dostali i do stropu, začal jsem jedovat a přijde mi,že je slyším víc , použil jsem ratimor , nebo co by mohlo být lepší a učiné aby pochcípali a už se tam neobjevovali ? jen se obávám,že nic nepomůže, střecha je místy prolezlá a mají svá hnízda ve vatě :-( , zkuste prosím poradit jak na ně vyzrát a mít od nich pokoj

reagovat
Sobota 5. listopadu 2016 v 5:16 @ 

Jak na ně, Poraďte , mě lezou v podkroví mezi střechou a sádrošem a už se dostali i do stropu, začal jsem jedovat a přijde mi,že je slyším víc , použil jsem ratimor , nebo co by mohlo být lepší a učiné aby pochcípali a už se tam neobjevovali ? jen se obávám,že nic nepomůže, střecha je místy prolezlá a mají svá hnízda ve vatě :-(( , zkuste prosím poradit jak na ně vyzrát a mít od nich pokoj

reagovat
Čtvrtek 20. října 2016 v 17:59 ® rybardusacek reakce na …
rybardusacek

Naprostý souhlas. Viz můj příspěvek níže…

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 18:20 ® Hony reakce na …

sneeqy> Mám též Formát 1. Používám jej jak doma. v autě a na zahradě na vyhnání krtků.Je naprosto tichý a zatím si nemohu stěžovat. Parkuji venku, auto ok. Soused okousané vodiče. Akorát žral monočlámky, tak je předělán na 220V a 12v.

reagovat
Úterý 18. října 2016 v 16:25 @ sneeqy

Mám dva plašiče od Format 1 ty dle popisu neslyšitelné. To pískání je slyšet velmi dobře takže o neslyšitelnosti nemůže být řeč. A že to něco plaší??? Jednou jsem ho nadzvednul a pod ním byla schovaná myš. Takže asi tak. Vyhozených 1500. Nejlepší věta v popisu přístroje je, aby se nekombinoval plašič například s pastičkou.Dle mého názoru z důvodu, aby jste jako zákazník nezjistil že ten krám nefunguje, když se do pasti chytne myš. Firma Format 1 produkuje všelijaké udělátka, co zatím nevyrábí je přístroj např. na šťastné manželství či výhru ve sportce. Takový přístroj by byl stejně funkční jako ultrazvukový plašič na hlodavce

reagovat
Neděle 9. října 2016 ve 21:44 ® Hony

Souhlasím s Gavlosem. Dokonce na to jdou i podkani.

reagovat
Čtvrtek 6. října 2016 ve 22:18 ® gavlos
gavlos

velice se mi osvedcily vlasske orechy!!od mysi pres rejsky az po potkany…a kocky je nerady :-D

reagovat
Čtvrtek 6. října 2016 v 15:24 ® IvetaHomo reakce na …

Zdravím, já jsem se na http://www.homezin.cz/…dome-ci-byte dočetla, že nejlepší je myši nalákat něčím aromatickým, jako je třeba slanina nebo něco z bylinek jako máta či heřmánek. A pak zbývá použít buď pérkovou pastičku a nebo (a co rozhodně upřednostňuju) odchytovou pastičku a pak myšku propustit zase do přírody.

reagovat
Středa 12. srpna 2015 ve 12:06 @ Hunter fish reakce na …

Odpuzovač se mi také osvědčil, já kupoval z odpuzujeme.cz Trávit se mi moc nelíbí, mohla by to odskákat i kočka a navíc to není dvakrát šetrný. Nic pro mě.

reagovat
Úterý 30. června 2015 v 8:49 @ romanec

máme v boudě odpuzovač deramax-profi a myš sice sem tam zabloudi ale s tím co jsme tam měli předtím se to nedá srovnat takže tohle můžu na myši doporučit

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...