Chytej.cz

oprava navijáku necteno

19.10.2012 | cujo | 11.814 zobrazení | 11 odpovědí

Chtěl bych se zeptat, zda je tady někdo kdo opravuje navijáky. Ve skříni mi leží shimano nexave fa a při točení kličkou se zasekává. Kdyby byl někdo kdo se v opravě vyzná a nestálo by to víc než novej naviják, tak ho pošlu na opravu, pokud se ukáže, že by to stálo víc než novej, tak přenechám na náhradní díly…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.


Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
Neděle 30. prosince 2018 ve 21:06 @ nýmand

Dobrý den, prosím o info, pokud víte, kde se v Plzni dá nechat opravit naviják. Je oddělený od prutu, víc k poruše nevím, syn ho zničil a chci ho vrátit v pořádku. Děkuji, pěkný den

reagovat
Pondělí 7. ledna 2013 v 15:17 @ Mikepro1

souhlasím s tím, že též velmi nerad se zbavuji svých straho ověřeného rybářského vybavení. Mám jednoho „veterána“ doma a už skoro 10 let. Pokud mi něco dosouží nebo je potřeba revize, tak mám ověřenou cestu přes poptávkový systémy. Ozvou se sami a většinou za zlomek ceny, kterou mi nabídli v kamenných obchodech za servis.

reagovat
Neděle 21. října 2012 v 19:41 ® kingkubik

mam ryobi zauber a zacal mi nejak blbnout…pri tahnuti gumy 10cm + 10g jigovky neco tam zacina klepat…mam takovej pocit jako by mela osa vuli ale mel jsem ho dvakrat rozebrany a vsechno vypada ze je tak jak ma byt kdyz jsem to srovnal s druhym zauberem (akorat ze FC) tez uz si s tim nevim rady…zitra by jsem mel mit cas rozeberu ho asi znova muzete mi nekdo dat tip na co se tam podivat?

reagovat
Sobota 20. října 2012 ve 20:45 ® cujo
cujo

v pondělí brnku do servisu a když se to vleze do pár stovek, tak to nechám spravit, pro manželku stačí :-)

reagovat
Pátek 19. října 2012 v 18:41 ® osprey reakce na …
osprey

troutkiller> O tom žádná.

reagovat
Pátek 19. října 2012 v 16:42 ® troutkiller reakce na …

osprey>Což to určitě ale to vyhazování peněz musí mít hlavu a patu:-))

reagovat
Pátek 19. října 2012 v 16:24 ® osprey reakce na …
osprey

troutkiller> Celá rybařina je vyhazování peněz. A děláme to rádi. Mě ten naviják provází už skoro dvacet let, to je jako mít v rodině auto – veterána. Celkově je na nic, ale ta sláva, když se s ním někam vyjede… A tomu navijáku nic není – větší vůle a je odřenej, jinak v pohodě.

Nexave ale asi není stroj, kde by to člověk takhle prožíval (on by taky těch 20 let nevydržel). I když, kdo ví.

reagovat
Pátek 19. října 2012 v 16:04 ® troutkiller reakce na …

osprey>Nevim ale já tenhle citovej vztah nemám:-)) )Bud se to vyplatí nebo ne,pokud ne je to vyhazování peněz.

reagovat
Pátek 19. října 2012 v 15:51 ® osprey reakce na …
osprey

troutkiller> Jsou věci, kde na ceně nesejde. Když loni mému 19 let starému Aeru prasklo uložení osy, dělal jsem, co se dalo, aby mi to opravili. Nevím, jestli je zůstatková cena toho navijáku větší než těch 450 vočí, co jsem za to dal, ale mám ho zase ready a v zimě půjde do akce (nezebe tolik jako kovové navijáky a plavačku bude chytat ještě spoustu let). Jenže tenkrát se ještě dělaly navijáky, aby chvilku vydržely. Dneska se to dá říct jen o pár modelech.

reagovat
Pátek 19. října 2012 v 15:37 ® troutkiller

Jak psal Míra,opravovat takovej navi je vyhazování peněz do popelnice:-((

reagovat
Pátek 19. října 2012 v 15:11 ® osprey
osprey

Problém pro šikovného kutila může být to, že nebude mít náhradní díly. Pokud to jinak chodí dobře, není to moc staré a dorasené, poslal bych to do autorizovaného servisu. Fakt ale je, že pokud to někdo rozebere a opraví, bude ta cena za opravení někde na úrovni půlky ceny nového navijáku.

reagovat