Chytej.cz

Rybářské peklo necteno

10.10.2012 | Robur | 5.764 zobrazení | 44 odpovědí

Jak si vlastně představujete rybářské peklo, do kterého přijdou nepoctiví rybáři? Fantaziím se meze nekladou. Případně koho byste tam poslali?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 10. ledna 2014 v 16:37 ® LuboO reakce na …
LuboO

kubas> robur nepotrebuje dvd, on ma vlastne techniky, jedine dvd JV…

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 ve 14:49 ® Robur reakce na …
Robur

kubas> byhc si založil fórum a pumpování vzduchu do candáta

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 ve 14:46 ® kubas reakce na …
kubas

LuboO> Né, Robur jenom sbíra Fishbony, aby si mohl objednat DVD :-D .

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 ve 13:45 ® Robur reakce na …
Robur

LuboO> tak přece si nebudem nadávat do debilů jen ve fóru o upouštění candáta:-) . Takže vůbec nechápu, jak se můžete, Vy blbče, takhle ptát.

reagovat
Pátek 10. ledna 2014 ve 13:31 ® LuboO reakce na …
LuboO

Robur> robis inventuru starych diskusii?

reagovat
Čtvrtek 9. ledna 2014 ve 14:18 ® Robur
Robur

nějaké nové poznatky po svátcích?

reagovat
Středa 17. října 2012 v 19:27 ® nnnap
nnnap

také to tak mívám, navíc, když má nějaký kolega pípák více nahlas, jsem tolerantní, protože starší chlapi maj uši většínou v řiti. Rozčilovat se znamená být netolerantní, přímo hrubý. Alespoň na soukromáku jsem takového, co by dal pípák víc nahlas, než skutečně potřebuje, nepotkal. Takové ty úplné lopaty, ty máte ve svazu.

reagovat
Středa 17. října 2012 v 19:13 ® osprey reakce na …
osprey
  • tom → Pro mě je smysl pípáku v tom, že mě upozorní na to, že u prutu, kterému se nevěnuju, se něco děje.

Mám ho tak hlasitě, abych ho slyšel jen já. Nepotřebuju, aby to řvalo. Jak to pípne, kouknu, co se děje.

Mívám takhle hozený heavy feeder bokem a chytám aktivně buď s jemnějším feederovým prutem nebo na plavanou. Ale letos na to ani nedošlo.

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 23:56 ® Kazan reakce na …
  • tom → potíž pípáku je v tom, že si z něj spousta rybářů udělala módní doplněk, nebo jen uřvaný držák na prut. Třeba to co jsi zmínil u chytání cejnků, nevím proč bych ho měl mít vůbec sebou u vody a když už ano, tak proč ho v tomto případě zapínat.
reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 14:04 ® -tom-

timbab → Dovolím si nesouhlasit – ne každej záběr jde „na brzdu“, kdežto pípák se ozve hned. Stejně tak křičí při „fejcích“ – foukne vítr, drbneš do prutu, atp. A taky ječí při každým popotažení od cejnka. Takže ve výsledku je to pro mne hodně otravný k poslouchání, kdyby ječel jen při pořádným a jasným záběru, tak to vezmu, ale to se neděje. A rybě dává imo menší šanci proto, že, například v noci, lehce se stane, že záběr přehlídneš (zamyslíš se, otočíš se), ale abys ho přehlídnul a ještě přeslechnul, to už tak častý nebude.

Ale ber mě s rezervou, ač relativně mlád, jsem v tomhle dost staromilec a extrémista, zakázal bych i chytat na dva pruty :-D

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 13:33 ® timbab reakce na …
timbab
  • tom → Pípák nedává rybě menší šanci.To je jen doprovodnej jev.Menší šanci rybě dává to, co je ve vodě.To je nástraha mimo háček a nejlépe pevná montáž.

    To jestli pak bude řvát hlásič nebo brzda už je jen o sluchovém vjemu.

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 13:13 ® nnnap
nnnap

ČRS

reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 12:57 ® Kazan reakce na …
  • tom → mobil ani pípák není špatná věc, jen je debilové nevhodně užívají
reagovat
Úterý 16. října 2012 ve 12:42 ® -tom-

kety.vydra → Přesně, člověk si jde k vodě odpočinout, užít ticha, šplouchání vody a šumění stromů, zkrátka si „srovnat hlavu“, a když tam pak narazí na nějakýho „podnikatele“, co za 2 hodiny vyřídí 10 telefonátů, je to na utopení.

Stejně tak ti „pípáci“ – s lidma, kteří je používají, už na ryby nechodím, uznávám, že třeba v noci je to plus, ale nesnáším je a pokud by záleželo na mně, bral bych to jako nepovolenou techniku lovu a zakázal je. Prostě kazí zážitek a rybám zase dávají o něco menší šanci.

reagovat
Úterý 16. října 2012 v 10:02 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra
  • tom → Telefonisti jak telefonisti,ti vyřídí hovor a šmitec.Ale pípáci? Hlasitost na max (i v noci) a pak posloucháš každého netopýra.Humus.
reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 19:28 ® -tom- reakce na …

To je dost nechutný, na druhou stranu – narazit na Mistra je /blbá/ náhoda, kdežto telefonisti a „pípáci“ jsou naprosto běžnej jev.

reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 18:58 ® Robur reakce na …
Robur

Fryw> tak to nejsi v pekle, ale v přechodu

reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 18:42 ® Fryw
Fryw

Tak rybářské peklo mám třeba v těchto dnech. Vím, že už těch vycházek moc nebude a přitom není čas a navíc ani nějak chuť na ty ryby ještě jít…

reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 17:18 ® kety.vydra reakce na …
kety.vydra

Peklo? Vágner na hektarovém svazovém rybníčku,na lodi,s osmi prutama,poskokama pro obsluhu těch osmi prutů,s pípáka­ma,s vábničkou v jedné ruce,s telefonem u ucha v druhé ruce a s filmovým štábem v počtu osmi lidí na druhé lodi…a já přivázaný ke stromu a nucen toto celý týden sledovat a poslouchat.

reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 10:23 ® Robur reakce na …
Robur

Kazan> ti je pošlu a budeš v předpeklí, nepokoušej osud:-)

reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 10:18 ® -tom-

Peklo jsou rybáři, kterým u vody neustále zvoní telefon a hlasitě se vykecávaj, na pěkným malým rybníčku v lese je to na zabití. Stejně tak jsou pro mne peklem „pípáky“ – nesnáším je.

Že je všude spousta ryb a nemůžu nic chytit není peklo, ale motivace :-)

reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 9:35 ® Kazan

Peklo by bylo být u vody plné pěkných dravců a jediná věc na vláčení co by člověk měl, by byly Roburovi patnáctileté stolíkové gumy. (soráč Robe ale já musel, bylo to silnější jak já :-D

reagovat
Pondělí 15. října 2012 v 9:10 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Až zas budu na jihu, tak se stavím, můžem si pak roztrhat občanky :-D

reagovat
Sobota 13. října 2012 v 11:37 ® troutkiller

Bigpista>Právě sem tě vyškrtl z kamarádu:-(( A černá tečka k tomu:-)) )

reagovat
Pátek 12. října 2012 ve 23:03 ® osprey reakce na …
osprey

nocniryba> Tato otázka byla řešena už na 476 rybářských serverech po celém světě. Mrk i chytej jsou jedny z posledních.:-))

reagovat
Pátek 12. října 2012 ve 21:00 ® nocniryba

Jejda, tak tuto otázku jsem četla už na mrku..))) že by byla dabl..))

reagovat
Pátek 12. října 2012 v 19:49 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Kazan> si myslym že to psaní sem za chvíli skončí… vtipi sou a budou…

reagovat
Čtvrtek 11. října 2012 v 17:33 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

a@a.com> Asi tak… peklo je jejich vejmysl, by mohli zastrašovat svoje ovečky. Ale ten termín se docela ujal. :-D

reagovat
Čtvrtek 11. října 2012 v 17:17 @ a@a.com

Peklo si vymysleli katolíci. Cituji z článku „DVA TISÍCE LET KŘESŤANSTVÍ, 380 – 2005: Historie plná zločinů proti lidskosti“: Historie nám ukázala, že dobrých deset staletí byla církev nepřítelem jakékoli sebemenší lidské spravedlnosti a ani jeden z řady papežů od třináctého století nevyjádřil sebemenší nesouhlas s inkvizicí ani s ostatními krvavými praktikami církve v průběhu staletí, spíše naopak. Učinil tak až Jan Pavel II. vůči čarodejnicím a Husovi – a to ještě nedostatečně. Církev vždy vedla – naštěstí vždy neúspěšně – válku jak proti svobodě a všem demokratickým procesům, tak proti Darwinovi i Freudovi. Dnes vede válku proti homosexuálům, genetickému inženýrství, plánovanému rodičovství a rovnoprávnosti žen. Nevadí jí zločiny mocných, nevadí jí krev, bolesta a utrpení nevinných. Má vůbec tato organizace v dnešním světě právo na existenci?

reagovat
Čtvrtek 11. října 2012 v 10:02 ® Kazan

Robure skvělé forum, v současné době lepší jak vtipy.

Bigpista u toho trouta a tím dragonem jsem si málem utrhl hubu, druhé místo drží Alivio s chatkou s JV, jen tak na okraj, domovníka by vám dělal sterkáč:-))

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1