Chytej.cz

JV zachránce či byznysmen? necteno

3.5.2012 | Martin Chmelík | 20.515 zobrazení | 49 odpovědí

JV má prý zachraňovat ohrožené velké ryby. Zajímavé a možná chválihodné. Ale napadá mne otázka, kde ty ohrožené, velké ryby bude brát, to za prvé. A za druhé. Co je to za záchranu, když ty ohrožené, velké ryby budou jako atrakce pro rybáře, kteří si zaplatí jistě ne levnou denní povolenku. Tady najdete více:

http://hobby.idnes.cz/…ybareni.aspx?…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Pátek 18. května 2012 ve 2:13 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

nnnap> Twk víno mu kupovat nebubu hajslowi!!! to radči wypiju sááám

reagovat
Pátek 18. května 2012 v 0:02 ® HaD reakce na …
HaD

nnnap> no… ani nevím co dodat…

reagovat
Čtvrtek 17. května 2012 ve 21:39 ® nnnap reakce na …
nnnap

Ciffik> nejvyšší čas. Klidně ho zařadím mezi grázly Rathova typu. Já myslím,že se teďka sveze hodně špíny. Bylo by fajn, kdyby tahle kecka též. Kdyby radši držel hubu a nesral se do děcek. Prý- todle nejsou ti, pro které chytám! My mu nejsme dost nóbl. PRO KOHO CHYTÁŠ, TY BLBČE, JAK NÉ PRO SEBE, SVOJU KEŠEŇ A PRO MINDRÁK ZE SVÝHO FOTRA??!!!
To nebylo ciffík na tebe, to doufam chápeš:-D

reagovat
Čtvrtek 17. května 2012 ve 21:31 ® Ciffik
Ciffik

tak už to na něj prasklo http://www.super.cz/…poskoci.html

reagovat
Pondělí 14. května 2012 ve 12:45 ® DJ reakce na …
DJ

nnnap> O tom žádná, souhlasím s tebou. Dokud člověk bude člověkem, budou lumpárny pod rouškou dobra všech aplikovány dál. Vágner mi ale leze krkem, protože svoje levárny aplikuje v oblasti, jenž je pro 90% lidí tady únikem od leváren kolem.

reagovat
Pondělí 14. května 2012 ve 12:35 ® nnnap reakce na …
nnnap

DJ> to zářil, ale v lumpárnách jede standardních. Jako všichni. Argumenty jako vágus. Pro stejný stádo. Stejný mechanismy. To je problém veřejných financí- každý si tak nějak dovolí věci, které by si za svoje rozmyslel. Proto je nejlepší tyto peníze negenerovat, pak není co přerozdělovat. A já si nemyslím, že je duševní velikán, já jenom vidím, že jede ve stejně pokryteckým buznezu, jako ostatní vyžírkové. Přikrýt to můžeš jakoukoliv ušlechtilou frází- ekologie, sport, kultura, vzdělání apod.

reagovat
Pondělí 14. května 2012 ve 12:29 ® DJ reakce na …
DJ

nnnap> souhlasím s tebou, ale také vím, že právě ti méně duševně schopní berou wikipedii jako zdroj přesných dat. A ještě – nesrovnávej Šlégra s Vágnerem – projekt podpory sportu je trochu mimo, ale šlégr alespoň parádně reprezentoval a je to Pan sportovec a ač je možná duševní chudák (neznám jej osobně nemohu soudit) narozdlíl od JV v něčem opravdu zazářil.

reagovat
Pondělí 14. května 2012 v 11:58 ® nnnap reakce na …
nnnap

DJ> neber nám hlupákům jídlo, prosím! Nakonec- INTELIGENTNÍ ČLOVĚK NENÍ JAKUBOVA CÍLOVÁ SKUPINA.

reagovat
Pondělí 14. května 2012 v 11:42 ® DJ
DJ

Tak jsem zjistil, že na Wikipedii není jediný odkaz na barbus esocinus, dovede někdo z Vás tady vytvářet a zadávat data na její stránky? Stálo by za to tam napsat, že tento druh je loven docela hojně a nic tak strašně jedinečného dle tvrzení kormorána Jakuba na tomto druhu není. Prostě tam napsat pravdu a zadat odkazy?

reagovat
Pondělí 14. května 2012 v 11:40 ® HaD reakce na …
HaD

Martin Chmelík> snad…

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 16:45 ® Martin Chmelík reakce na …

Fryw> Palec nahoru!

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 16:44 ® Martin Chmelík reakce na …

Robur> Sraz u JV? Málem to se mnou seklo! Příště važ slova, nebo mne máš na triku. :-)

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 16:42 ® Martin Chmelík reakce na …

David Havlíček> No Orlík snad nezprivatizuje. :-)

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 16:42 ® Martin Chmelík reakce na …

Fryw> To máš pravdu. Ale může se ti stát, že až uvidíš cenu za denní povolenku, lehneš na záda ty! :-)

reagovat
Neděle 13. května 2012 v 10:45 ® IVO reakce na …
IVO

DJ> do veršů se dá schovat lecos ..:-)) )))

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 15:41 ® Fryw
Fryw

Nemoct chytat na své oblíbené vodě. To zažívám. Rybník, kde jsem začínal rybářsky růst. Kde jsem strávil mnoho krásných chvil s dědem. Kde jsem poprvé zjistil, jak se krásně chytají okouni na přívlač, jak vypadá candát, jaký je to pocit přelstít obrovského tlouště na „třepačku“, jak chutná dřín, jak vypadají světlušky…mnoho krásných vzpomínek s tím revírem spjatých se už nejspíš nebudou nikdy opakovat. Brání jim závora „vstup zakázán“. Nemám nic proti soukromému podnikání, proti tomu když někdo něco vlastní. Ale lesy, toky, vodní nádrže, rybníky, čistá voda a vzduch, ta musí patřit všem. Jak řekl John Locke – Bůh dal svět lidem společně. A u přírodních zdrojů a krás se absolutně ztotožnuji s Proudhonem a jeho výrokem „vlastnictví je krádež“.

reagovat
Pátek 11. května 2012 ve 14:46 ® HaD reakce na …
HaD

MIG-35> nic černě nemaluju, jen mám obavy…

reagovat
Pátek 11. května 2012 ve 12:06 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

David Havlíček> Helejď se memam rád jakýkoliv omezování! Takže samo, že by mi to bylo proti srsti… Ale pokud by to náááhodou dopadlo tak černě jak to malujete sem schopnej se přizbůsobit! 9-)

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 11:31 ® Robur reakce na …
Robur

David Havlíček> musíme u něj udělat sraz, tak buďme hodní

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 11:14 ® HaD reakce na …
HaD

MIG-35> taky řešení, nicméně přál by sis to?

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 11:06 ® MIG-35 reakce na …
MIG-35

David Havlíček> To by jí museli oplotit a pečlivě hlídat!!! :->

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 10:50 ® HaD reakce na …
HaD

Martin Chmelík> Požerou, požerou, nicméně třeba už nebudeš moci chytat na své oblíbené vodě…

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 10:07 ® Fryw reakce na …
Fryw

Martin Chmelík> A na třetí stranu, nikdo si ty vody na zádech neodnese :-)

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 7:42 ® Martin Chmelík reakce na …

DJ> Tak teď na to třeba sbalíš JV. :-)) ))

reagovat
Pátek 11. května 2012 v 7:41 ® Martin Chmelík

David Havlíček> Obávám se, že se ta pohroma opravdu řítí a může se stát, že rybolov bude jen pro vyvolené. Ostatně nic nového, privatizace dostihne i rybolov a budeme platit. Na druhou stanu se toho až tak moc neobávám, protože bude tolik soukromáků, že se požerou mezi sebou. :-)

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 v 15:53 ® DJ reakce na …
DJ

džigit> Dřív jsem na to balil holky. Děkuju :-)

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 v 15:49 ® džigit reakce na …

DJ> hezký

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 v 15:46 ® DJ reakce na …
DJ

Přichazí k vodám na vzdor našich hlasů, prolhaný moula prý syn mistra basu. Přichází pomalu, vkráda se v les a ty slušný rybáři, na hrb mu vlez.

Přišel už jeho čas, okamžik prázdných rán. Přišel a zůstane Jakub jak kormorán.

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 v 15:38 ® OndruchM
OndruchM

DJ> ty věříš googlu více než mistrovi? :-))

reagovat
Čtvrtek 10. května 2012 v 15:21 ® džigit

DJ> tež musiš všecko prozradit ;-)

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1