Chytej.cz

rybaření na Gruntech necteno

4.2.2012 | jirkap | 25.744 zobrazení | 17 odpovědí | upravit

Dobrý den, chtěl bych se dozvědět Vaše názory na soukromý revír Grunty u Brna. Předem moc děkuji za odpovědi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 2. února 2023 ve 20:18 ® LeslieWest

Super

reagovat
Čtvrtek 10. listopadu 2022 v 5:42 ® MrPPcash

Grunty navrat 9.11.2022 po přijezdu zmatek arogance nezájem doplatit dodrzet nežvanit neotravovat.heslo spravcové.hlavně ať neuteče kočka záznamy 0 nic nesedelo groteska s doporucenych návnad a dipu od Nikl ani ťuk cela akce 7000kč tři pruty Bomba Grunty jedou už Nikdy děkujeme paní spravcovà…Toník a Bedna .cz..

reagovat
Pondělí 30. prosince 2013 ve 22:15 ® malamut reakce na …
malamut

eduard> můj názor na „soukromáky“ je všeobecně znám, ale rád bych věděl, co znamená „ryby berou tak jak mají“. To je mi celkem neznámý termín, tak kdybys mohl aspoň ve zkratce nějak osvětlit. Jak ty ryby vlastně mají brát. Je to nějak daný zákonem, či nějakou vyhláškou?

reagovat
Pondělí 30. prosince 2013 ve 21:33 ® eduard
eduard

Ahoj . Na gruntech jsem byl 2×.Musímříct že záběr od kapra za celý týden ani jeden ,podle majtele je tam hodně ryb ale žádné jsem nepotkal am když brali tak na jednom místě.Je pravda že kolega chytl jesetera a sumce 130 cm ale jinak žádná sláva.Za ty peníze raději volím Ostov nad oslavou nebo Děšnou.Větší pohoda a ryby berou tak jak mají. Jinak na grnutech stanovat na určitém místě tak spíš v bahně.po upraveném terénu ani stopa tak možná u karavanů. No zkus to ale mne tam už nikdo neuvidí

reagovat
Středa 15. února 2012 ve 20:08 @ jirkap reakce na …

hrdobec> Díky, už pomalu uvažuji o změně plánu:-) Vážně díky

reagovat
Středa 15. února 2012 ve 14:04 ® hrdobec reakce na …
hrdobec

jirkap> Je to pakárna,hlava na hlavě když se to sjede. Místa od sebe vzdálená ani na 10metrú a ten zlatokop to bez problému celý zaplní pokud budou zájemci a na to jak se ti bude lovit zvysoka kašle. Ryby chytaný pořád dokola sou většinou dojebaný(např­.jeseter co sem chyt měl v hubě 6 urvanejch návazců) takže za mě už nikdy víc. Strávil sem tam před lety 3tejdny takže vim o čem mluvim.

reagovat
Úterý 14. února 2012 ve 12:15 @ jirkap

No, popravdě jsem celkem zklamán z odpovědí, čekal jsem, že se něco dozvím. Ale asi nemáte rádi soukromé revíry, což se dá pochopit. I tak díky, zkusím to jinde.

reagovat
Neděle 5. února 2012 v 15:14 ® ladamaj
ladamaj

chosebaits>Pepčo kdyby to šlo tak tě dám do vedení ČRS aby tam byl pořádek a né chaos od židle.:->

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 13:29 ® regulus reakce na …
regulus

chosebaits> :-D :-D :-D

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 13:22 ® chosebaits
chosebaits

Není nad to přelstít rybu a né hladové rybě dávat žrát s háčkem!

reagovat
Neděle 5. února 2012 ve 12:09 @ jirkap

Taky jsem slyšel a četl dost negativního o správcové a pořádku v areálu. Máte tedy někdo konkrétní zkušenosti???

reagovat
Sobota 4. února 2012 ve 23:48 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

regulus>zajímavé spousta kamarádů z Gruntů mě posílá každý rok pozvánku a to ještě s upravenou cenou.No je to pro mě štreka ale jinak to není až tak špatné či jó.

reagovat
Sobota 4. února 2012 ve 22:05 ® regulus reakce na …
regulus

jirkap> přiznám, že ani neznám nikoho kdo by tam jezdil, ono když se podíváš na ceny, tak asi není divu, navíc to co jsem už psal, takže se o to pranic nezajímám, no a to že se tvářím tajemně je jednoduchý, v klidu mu to řeknu do očí, ale proč to ventilovat na netu. Mimochodem doporučuju přečíst diskusi u sousedů http://www.mrk.cz/diskuse.php?… . Jak jsem to tak přelítl, tak je to jak mnoho jinejch věcí. Když už bych jel na soukromák, tak jak to tam mám asi 9 km, jel bych raděj 50km do Jestřabek, tam aspoń vědí co činí a rozumí tomu, starají se o vodu i lidi co tam jezdí.

reagovat
Sobota 4. února 2012 ve 20:22 @ jirkap reakce na …

Zajímavé,děkuji…

reagovat
Sobota 4. února 2012 v 18:38 ® regulus reakce na …
regulus

jirkap> odpověděl jsem na tvůj dotaz, důvodů k tomu co jsem napsal mám hned několik. V prvé řade nekapřím, v druhé řadě nemusím soukromáky (obecně), v třetí řadě vím kdo to provozuje a ve čtvrté řadě vím kam přišlo několik trofejních ryb z okolních svazových revírů a u některých i za kolik. Dál to rozebírat nebudu, přeber si to sám.

reagovat
Sobota 4. února 2012 v 18:29 @ jirkap reakce na …

Díky za odpověď, i tento druh reakcí jsem čekal, ale když nenapíšeš dúvod, jako by jsi nenapsal ani ten příspěvěk…

reagovat
Sobota 4. února 2012 v 18:16 ® regulus
regulus

Můj názor je, že bych tam nikdy chytat nešel i když to mám kousek.

reagovat