Chytej.cz

Kam jet za super rybařením? necteno

21.1.2012 | Martina123 | 25.537 zobrazení | 17 odpovědí | upravit

Mohla bych poprosit o doporučení na pěknou rybářskou dovolenou v ČR? Chci otcovi koupit pobyt u nějakého revíru, kde by si opravdu výborně zachytal,nejlépe i trofejní kousky.Mělo by tam být ale i ubytování s možností občerstvení.Mohli byste mi napsat pár tipů?předem moc díky, Martina

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 9. března 2021 ve 23:12 ® OntárioBoy

Ahojte, my jezdíme k Ještědu a dokonce jsme si tam i sehnali jedno velice hezké místo na ubytování, takže jestli někdo z vás hledá nějaké to ubytování kolem Ještědu, mrkněte určitě na tento treehouse zde – https://www.treehousejested.cz … My jsme si ho hrozně moc oblíbili a jezdíme tam prakticky pravidelně pořád :-)

reagovat
Středa 25. ledna 2012 ve 22:29 ® BOSS TONI

SOBÁČOV.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 21:26 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

mannice>nevím vím jen to co mě nábízí tak to předávam.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 ve 20:54 ®  reakce na …

ladamaj> Já tam byl na závodech,znám ten revír.Ale ptal sem se tě,že by jsme našli nějakou další společnou řeč ;-) .Jinak chlumec jsem chtěl taky doporučit,ale o ubytování tam nevim.Leda tak 300m je hotel.A bivak paní asi nemyslela.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 v 18:13 ® ladamaj reakce na …
ladamaj

mannice>nebyl není čas ale dostavám mapu,foto celého rybníka a je to revír i pro hendicap.Jinak se mužeš podívat na net sou tam ceny,foto skrátka vše podle čeho se mužeš rozhodnout.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 v 16:50 ®  reakce na …

ladamaj> A byl si někdy na chlumci? Je to tam fakt pěkně přístupný.

reagovat
Úterý 24. ledna 2012 v 16:10 ® ladamaj
ladamaj

Martina123>regulus má pravdu jinak na internetu je CHlumec tady u Ústí nad labem tam bylo i ubytování ale jak to tam chodí nevím.Osobně tam dostávam pozvánku jako invalida je to i na netu včetně foto ale skuste se podívat po netu na soukromé revíry tam toho je dost a za jakých podmínek včetně obsádky ryb které tam sou případně i ubytování.Také dost záleží na tom jak daleko od domova taťka by jel chce to trošku přiblížit situaci ale určitě se něco najde.:->

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 ve 23:43 ® regulus
regulus

Martina123> ono se těžko radí, když nevíme co by taťka rád. Zkuste alespoň naznačit, taťka chodí na kapry nebo preferuje jinej typ rybolovu, je spíš ten člověk co sedí u vody furt nebo je typ, že ryby i nějaká procházka po okolí, další věc je zázemí, jak moc je to důležitý, myslím tím jestli spíš komfortnější nebo je mu to jedno, hlavně aby tam byly ryby. Zkuste to trochu rozvést nebo ještě lépe něco od taťky vyzvědět, co by ho lákalo.
Mluvím ze zkušenosti, moje děti by se v tomto směru nikdy netrefily, bylo by to na 70% o kus vedle.

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 ve 22:36 @ Martina123

všem moc děkuju za tipy – obzvláště Artovi-moc mi pomohl. Ve vyhledávači mi toho právě našlo hodně odkazů a chtěla jsem doporučení od vás.budu ráda,když mi napíšete i další.

reagovat
Pondělí 23. ledna 2012 ve 14:41 ® Hooper
Hooper

jsem byl..Stilec u C.Budejovic­..nebylo to spatne,ale musi mit tatik ryb.listek..a je to po ceste na LIpno..kdyby nahodou..

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 ve 21:39 ® ART
ART

Kapitální úlovky určitě budou v řekách u Černobylu. Blbá reakce vím, ale musel jsem :-)

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 ve 20:07 ® Cz_adil

Mě se moc líbí soukromí revír Jestřabice. Je to krásný revír s trofejními kapry a jesetery. Určitě doporučuji. Odkaz:http://jestrabice.cz/index.php

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 v 18:20 ® Kantik

nebo Dešnou u Jemnice: www.rybari.jemnice.cz

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 v 18:20 ® Kantik

zkus toto: www.sebkuvrybnik.cz

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 v 15:16 ® osprey reakce na …
osprey

kubiczez> Já myslím, že paní Martině jde spíš o soukromák – aby si otec opravdu výborně zachytal.

Martina 123> Zadal bych si do Googlu heslo „soukromý revír“ a hledal něco, co bude vyhovovat z hlediska vzdálenosti, ceny, obsádky i kvality ubytování. Na těch opravdu špičkových se termíny zamlouvají i s několikamě­síčním předstihem.

Já doporučím takový malý, pohodový brčálník se slušnými rybami – Vášův mlýn u Milevska. Ale je spousta prestižnějších a atraktivněji zarybněných vod.

A třeba i to Lipno je krásná voda, vyšlo by to třeba i levněji, ale pokud je otec běžný řadový rybář a nevyvede se mu počasí, mohl by taky chytat celý týden cejny.

reagovat
Neděle 22. ledna 2012 ve 14:22 ® kubiczez
kubiczez

Parádní dovolená a rybařina je na Lipně, dá se tam pronajmout chata i přímo u vody.

reagovat
Sobota 21. ledna 2012 ve 23:18 ® OndruchM
OndruchM

zkuste se mrknout sem: www.rybareni-roudnice.cz – byl jsem tam vloni a letos jedu zas, byl jsem spokojen

reagovat