Chytej.cz

Rybolov příbramsko necteno

2.6.2011 | peddy | 7.378 zobrazení | 22 odpovědí | upravit

Zdravím všechny rybáře, nemáte někdo prosím zkušenosti s chytáním na příbramsku?? Napádlo mě zajít s feederem na Pecovák, Drásov či Jankovák..ale klidně bych rád poznal i jiné revíry na příbramsku. Cílová ryba Kapr, Lín + bílá.

Předem děkuji za rady.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 18. srpna 2018 ve 14:03 ® hraji reakce na …
hraji

Laci 86> ke každé povolence, pokud se jedná o povolenku vydanou Český rybářským svazem na revíry ČRS, je jako nedílná příloha seznam všech revírů, na kterých povolenka platí, byť třeba s různými omezeními uvedenými přímo u popisu revíru. Takže si vezmi soupis revírů, který jsi dostal k povolence, a hledej.

reagovat
Sobota 18. srpna 2018 v 10:13 ® Laci 86

Zdravím sem nový co se týče rybaření, mam dotaz mam povolenku s milina a potřebuji vědět kde všude můžu chytat kromě orlika který vym 100% že můžu. Vubec se do toho nerozumím ja sem s Příbrami a chtěl bych chytat nekde tady blíž pač nejsem mobilní. Děkuji za radu

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 17:50 ® ART
ART

máš pravdu. Jel jsem se tam podívat našel jsem tam 6 prutů a nikdo z těch lidí nic nechytl.

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 16:17 ® peddy reakce na …
peddy

už sem to psal níže…vypadá to bídně

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 16:14 ® ART reakce na …
ART

peddy> jaký to je pochytáníčko na Janováku? To abych zarok si udělal celosvazovku

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 16:12 ® ART
ART

škoda se středočeskou tam nemůžu

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 ve 13:58 ® Fugas reakce na …

peddy> hmm, tak to jsem vůbec netušil, a to jezdím docela často okolo. Asi tam někdy kouknu.

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 ve 13:31 ® peddy reakce na …
peddy

myslel sem si něco podobnýho ..číslo má 401201. Patří pod prahu.

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 ve 12:26 ® ART
ART

Není náhodou Janovák soukromej. Bydlím v Jeruzalemu tak to mám na Buk asi 2km a nikdi jsem tam neviděl nějaké rybáře. Jaké to má číslo?

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 9:24 ® peddy reakce na …
peddy

kousek u strakonický.. vesnice Buk (GPS 49°38'53.36"N, 14°3'26.795"E)

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 9:19 ® peddy
peddy

jen doplňuji úlovky z pecáku :-)

reagovat
foto/forum/2011/th-img17696.jpgfoto/forum/2011/th-img17697.jpgfoto/forum/2011/th-img17698.jpgfoto/forum/2011/th-img17699.jpg
Čtvrtek 9. června 2011 v 9:00 ® Fugas

Ještě mě napad ten rybníček v Jincích, ale to bude možná jen pro místní. Škoda je Drozďáku, taková pěkná voda a dneska je z toho prales…
Nejlepší je asi vyrazit někam k řece jak píše CeP, třeba na Zrůbek to není daleko:-) .

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 8:39 ® ART reakce na …
ART

peddy> a kde přesně je ten Janovák?

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 8:30 ® CeP
CeP

Co treba Hořčička? Kdykoli jedu okolo, je tam par rybaru. A Slapy taky nejsou daleko.

reagovat
Čtvrtek 9. června 2011 v 8:03 @ peddy reakce na …

myslim, že sem to trochu přehnal. Chápu, že nejcenější je vlastní zkušenost a nemůžu po někom chtít, aby mi podrobně líčil kde co a jak…lepší postupně zkoušet sám..čas u vody je stejně fajn i když třeba tolik neberou:) jen doplnim, že jankovák asi nebude nic moc..byl sem tam nahodit asi na 2hodky, ani tuk (na coz u feederu moc zvyklej nejsem) ..co sem se ptal místního rybáře, tak tam byl 4× a nic.. „tady snad ani ryby nejsou“ cituji

reagovat
Středa 8. června 2011 ve 20:53 ® osprey
osprey

To neřeš, na mazání jsou tu jiní:-D

reagovat
Středa 8. června 2011 v 16:48 ® ART
ART

sorry za double příspěvek ani nevim jak jsem to dokázal a nějak ho neumim smazat

reagovat
Středa 8. června 2011 v 16:47 ® ART
ART

Já jsme z Příbrami. Co říci Pecák je klasika = násadáci- je co chytat = nasaři pak už neni co chytat. Drásov dopad podobně jak tam dovolili chytat tak rusové a poláci vybraly vše co tam bylo. Na drásově se podaří sem tam pěkná plotice (30cm). Janovák neznám to by jsi mi moh poradit :-) Jinak ještě tu byla zmíněna hořčička. To je pěknej rybník jen škoda že je u dálnice. Ryby nic moc, ale nedějou se tam řádný prasárny.

reagovat
Středa 8. června 2011 v 10:20 ® hoky61 reakce na …

Fugas> Před 25 lety jich tam bylo spousta,ale nyní.....Zajedu tam a prubnu to.Dám vědět.

reagovat
Středa 8. června 2011 v 9:17 ® Fugas reakce na …

osprey> no teda, zapomenout na mě:-) . Peddymu moc neporadím, neb jezdím jen Vltavu, sem tam na Litavku, na Pecovák jen napivo :-) , Jankovák neznám, ale slyšel jsem, že líni jsou v tom rybníčku u Dlouhé Lhoty(hned u dálnice).

reagovat
Středa 8. června 2011 ve 2:40 ® osprey reakce na …
osprey

peddy> To máš těžký. Já si tu nikoho z Příbramska nevybavuju. A doba euforie, kdy lidi psali na web své zkušenosti, prozrazovali lokality apod., ta pomalu pomíjí.

Ale s feederem si zachytáš kdekoli. Otázka je, co tam plave. Já chodím tam, co nechodí ostatní. Vždycky tam něco potkám, i když to kolikrát není žádný zázrak.

reagovat
Úterý 7. června 2011 v 16:36 @ peddy

Dík za obsáhle rady… Byl jsem na pecáku a dobrý:) dokonce se povedl pěknej tloušť.

reagovat