Chytej.cz

Žerou už naplno ? necteno

9.5.2011 | siral | 2.691 zobrazení | 4 odpovědi

Zdravím, chcel by som sa opýtať, či už kapre žeru naplno alebo ešte nie. Cez víkend s chystám na preteky a chcel by som krmit „IBA“ partiklom a peletami, prip. tygri orech – len by ma zaujimalo či už budu ryby reagovat na partikel alebo použiť radšej krmiva(vedierkove šroty) a zmesi s partiklom.

diky

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 10. května 2011 ve 12:00 ® osprey reakce na …
osprey

siral> Na závody bych použil něco, co budou ryby hledat a nacházet rychleji než běžný partikl – takže nějaké ty pelety určitě. Ale klidně v kombinaci s partiklem.

Možná by bylo fajn zkusit nějaký method mix, ideálně na kořeněné bázi (Robin Red). Ale to teoretizuju, tolik zkušeností s kapry nemám a závodům se vyhýbám.

reagovat
Úterý 10. května 2011 v 11:40 ® siral reakce na …

zdravim kolego a co by bolo lepsie pouzit: hrach, kuku, tigri orech alebo pelety ? alebo mix ?

reagovat
Pondělí 9. května 2011 v 16:45 ® siral reakce na …

diky za radu a upravu :-))

reagovat
Pondělí 9. května 2011 v 15:25 ® osprey
osprey

Omlouvám se kolego, trochu jsem ti upravil název fóra. V češtině to byl krásný dvojsmysl:-D

Já myslím, že už by se to dalo, obejít se bez vnadicích směsí, už na konci dubna jsem krmil jen raketou a vařenou pšenicí a po hodině jsem měl záběr na oba pruty naráz, ale problém je, že každá voda je jiná.

reagovat