Chytej.cz

Kayakfishing necteno

28.4.2011 | kayakfishing.cz | 218.129 zobrazení | 1.629 odpovědí | upravit

KayakfishingAhoj, zakládám tu fórum o rybaření z kajaku. Prosím pište vaše nápady, zkušenosti a přání.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   55 54 53 ...
Sobota 9. ledna 2016 ve 23:00 ® Martin Chmelík

Strašná zpráva. Kladu si otázku, zda existuje na světě spravedlnost. Skvělý člověk odejde tak mlád, šmejd otravuje na světě do nekonečna… :-((

Honzo, žij na „druhém břehu řeky“ navěky.

reagovat
Pátek 8. ledna 2016 v 16:06 @ Palivec reakce na …

džigit> Taky si občas říkam takové věci, ale když jsem začínal jako mladík s lezením, nezůstal jsem u toho. A tam máš adrenalínu pecku furt. Každý na to nemá náturu. Na motocyklu jsem byl pro změnu v mládí extrémista. V terénu i na cestě. Ale když se mi začal syn věnovat tvrdě aktivně free-dividingu, byl jsem z toho strachy na prášky.

reagovat
Pátek 8. ledna 2016 v 15:18 ® kerob reakce na …
kerob

na tom videu s padakama Zoid asi není, s padákem nejezdil. Jedno z jeho videi je třeba tady: https://www.facebook.com/…18320213132/

reagovat
Pátek 8. ledna 2016 v 10:28 ® džigit reakce na …

emilpesek> ještě že to nešlo,jak jsem byl mladý… Tehdá se nikam nesmělo, o vybavení nemluvě…
Paráda! On ten svůj život prožil naplno! :-)

reagovat
Pátek 8. ledna 2016 v 1:24 ® HaD reakce na …
HaD

emilpesek> viděl jsem. Co na to říct…

reagovat
Pátek 8. ledna 2016 v 0:26 ® emilpesek
emilpesek

Davide, tady je jedno video Jendy na horách. Adrenalin byl prostě jeho život.

https://youtu.be/47WTVUNl1OE

reagovat
Čtvrtek 7. ledna 2016 v 19:05 ® emilpesek reakce na …
emilpesek

HaD >> Už je do celej den co to vím a ještě jsem z toho na kaši. Musel jsem si dojít koupit novej proutek na stremrování a odpoledne jsem strávil sám u vody na okounech abych to nějak vstřebal. Trohu to pomohlo, ale už teť vím že po Jendovi zůstane díra, kterou asi nepůjde zalepit. Byl to neuvěřitelnej živel a skvělej chlap.

reagovat
Čtvrtek 7. ledna 2016 v 18:50 ® HaD
HaD

Možná jen na vysvětlenou pro nezasvěcené (snad to nebude příliš nepřesné): Honza se věnoval mimo rybolovu z kajaků i kayakingu sportovnímu na divoké vodě. I do těch ryb šel v jistém slova smyslu do extrémů, byť s bezpečnostními prvky. Z extrémních sportů dělal i lyžování s „padákem“ a i bez něj na neupravených kopcích (takové ty sjezdy se skoky apod.) a byl ve Francii i instruktor těchto extrémních lyžovaček. Předevčírem jeden takový kopec sjížděl a zřejmě spustil lavinu, která mu byla osudná – záchranáři ho vyhrabali asi po 20 minutách a bylo pozdě.

Bohužel život na hraně a to někdy končí blbě. Je to drsné, ale je potřeba si to přiznat a vzít ponaučení. Buďte prosím všichni, co máte rádi extrémy, vždy maximálně opatrní!!! S trochou smůly to stačit nemusí, ale bez ní už snad ano. Honza byl, co vím velký profík, ale bohužel možná něco podcenil, nebo měl tu pitomou smůlu…

reagovat
Čtvrtek 7. ledna 2016 v 15:59 ® kerob
kerob

Zoid byl jedním z mých nejbližších kamarádů. Potkal jsem ho s Peckou kdysi u vody a hned věděl, že to bude přátelství nadlouho. Přivedl mě ke kajakfishingu, pomohl a poradil se vším co bylo třeba. Podnikli jsme spolu několik mnoho cest do Norska, Švédska, Dánska… byl to parťák do nepohody, pořád v klidu a bez sebemenšího konfliktu. Na pravidelný večerní tloušťování v létě na Berounce kolem Všenor nikdy nezapomenu. On je ten, kdo může za to, kde teď jsem – rybářsky i osobně. Jen díky němu mám práci, kterou miluju a rybařina dostala novej – lepší směr.
Skvělej člověk a ještě lepší kamarád!

Takže milej Zoide, ať jseš teď kdekoliv, drž mi tam flek!

reagovat
foto/forum/2016/th-img117538.jpg
Čtvrtek 7. ledna 2016 v 15:51 ® HaD reakce na …
HaD

emilpesek> strašně smutný. Šel tomu hodně naproti, ale i tak je to strašnej šok.

reagovat
Čtvrtek 7. ledna 2016 v 1:23 ® emilpesek
emilpesek

Život je někdy pěkná ku..va. Vím že na většinu lidí kteří odejdou se za čas zapomene. Věřím ale že u Zoida tohle neplatí. Mě se dostal pod kůži tak že určitě pokaždý až budu sedat na loď, tak ho budu mít před sebou. Byl to skvělej kluk a bude tady po něm pořádně velkej, prázdnej flek. Honzo měj se tam kde teď jsi. A jestli je tam i voda s rybama, tak nám co jsme tě znali podrž pár dobrejch fleků.

reagovat
foto/forum/2016/th-img117531.jpg
Středa 6. ledna 2016 v 19:58 ® HaD
HaD

Honzo, odpočívej v pokoji na svém kajaku! Tak strasne mladej a zivota plnej kluk :-(( (( svět je straslivě nespravedlivej :-(( (( http://youtu.be/JfnRBQfPbII

reagovat
Pondělí 20. července 2015 v 15:32 ® HaD
HaD
reagovat
foto/forum/2015/th-img114937.jpgfoto/forum/2015/th-img114938.jpg
Pondělí 20. července 2015 v 15:31 ® HaD
HaD

sem tam se mi teď s kajakem něco povedlo :-)

reagovat
foto/forum/2015/th-img114934.jpgfoto/forum/2015/th-img114935.jpgfoto/forum/2015/th-img114936.jpg
Čtvrtek 2. července 2015 ve 2:45 ® HaD reakce na …
HaD

kerob> Lol :-) není důvod. Jsem zatím absolutně spokojen.

reagovat
Středa 1. července 2015 v 10:54 ® kerob reakce na …
kerob

:-D jsem zvědavej, kdy si pořídíš normální kajak místo tohohle maňáska… jinak vítej v klubu :-)

reagovat
Středa 1. července 2015 v 9:15 ® HaD
HaD

no má to něco do sebe :-)

reagovat
foto/forum/2015/th-img114632.jpgfoto/forum/2015/th-img114633.jpgfoto/forum/2015/th-img114634.jpgfoto/forum/2015/th-img114635.jpg
Pondělí 29. června 2015 v 16:21 ® kerob
kerob

Tak letošní zahájená proběhla skoro 2000 km severně od matičky stověžaté. Dva kajakonováčci si zkusili co obnáší lov štik a okounů z kajaku v zemi, kde slunce nezapadá a komáři nepřestávaj žrát… a rybáře nepotkáte jak je týden dlouhej. Každý den jsme chytali jinde, přesto jsme obsáhli tak 10% revíru… bratránek se konečně dostal přes metr (103 cm). Já se kochal a chytal jen tak trochu… :-D

reagovat
foto/forum/2015/th-img114587.jpgfoto/forum/2015/th-img114588.jpg
Pátek 19. června 2015 ve 14:01 ® HaD reakce na …
HaD

Palivec> chápu

reagovat
Pátek 19. června 2015 ve 13:41 @ Palivec reakce na …

David H.> Pozitivní vlastnosti nafukovačky jsem přece sám napsal. Pro někoho to může být důležité. Nemám kladný vztah k nafukovacím plavidlům. A to nemám osobní špatnou zkušenost. Za 900 eur mi to připadá drahé

reagovat
Pátek 19. června 2015 ve 13:12 ® HaD reakce na …
HaD

petrikveprik> Jasný, cenu také neurčuji já. Na druhou stranu je to komplet vybaveno a opravdu je myšleno snad na vše.

reagovat
Pátek 19. června 2015 ve 13:10 ® HaD reakce na …
HaD

Palivec> ono to lze těžko srovnávat. Ten nafukovák má zásadní přednost v skladování (ne každý dokáže pevný uskladnit), v přepravě (ne každý pevný převeze – tohle můžeš vézt v batohu třeba autobusem) a v přechodu k vodě (tohle hodíš v batohu na záda a odneseš si ho třeba 3km k vodě).

reagovat
Pátek 19. června 2015 ve 12:33 ®  reakce na …

David H.> hmm to zní docela dobře. Přecijen bezpečnost na prvním místě :-) Jinak je to drahé jak sviňa – není myšleno ve zlém. Ony obecně ty nafukovačky jsou všechny podle mě „nadstřelené“ . I třeba pálava… Na druhou stranu když je poptávka… a navíc na to že je to nafukovačka tak docela dost vydrží (např. ta pálava..) Podle mě aby konkuroval pevným lodím by jeho cena měla být 50–75% pevné lodi. Ale konkrétně tento se mi docela líbí.

reagovat
Pátek 19. června 2015 ve 12:23 ®  reakce na …

Palivec> pevná loď je bezkonkurenční – o tom žádná. Ale pokud jsi opravdu kajakfishingem zmagořený (myšleno v pozitivním slova smyslu) a bydlíš v paneláku…

reagovat
Pátek 19. června 2015 ve 12:03 @ Palivec reakce na …

David H.> To je cca 900 €. To je v porovnání s tvrdými kajaky, které jsou podstatně odolnější (ale zase horší doprava a skladování), příliš vysoká cena. První odezva na momentální dotaz na ceny kajaků: http://www.hgsport.cz/…ayak-fishing?… Druhý nástřel: http://www.hgsport.cz/…ayak-fishing?…

Radši od HG-sportu, jako nafukovačku. To je můj názor. Jiným ten jejich neberu.

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 11:01 ® HaD
HaD

petrikveprik> 3. Dno s přetlakovým ventilem a pak každá strana samostatně. Plus se nafukuje sedačka.

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 10:59 ® HaD
HaD

Palivec> Jojo, je to foukačka. Cca 25 tis

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 10:58 @ Palivec

Davide, ne že bych to chtěl koupit, ale zajímá to určitě mnohé pacienty, kolik tá nafukovačka rybářská má stát? Cca… Typnu si: 500 €.

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 10:53 @ Palivec

petrikveprik> Já vím, ale když jsem to před sebou šťuhal z polovice rozbouřené Mary a pomoc nebyla a vercajk v řiti, řekl jsem si, že to nechám mladším.

reagovat
Pátek 19. června 2015 v 10:51 @ Palivec

David H.> Sakra, to vypadá jako nafukovačka. Mýlím se snad? Neumím číst… Foukám jen policajtům, když nedají jinak.

reagovat
novější starší
Stránky:   55 54 53 ...