Chytej.cz

Baťův kanál a Morava 7 necteno

29.3.2011 | R-a-d-e-k | 10.874 zobrazení | 22 odpovědí

Přidávejte sem příspěvky týkající se především lovu na Baťově kanále a na Moravě 7. Fórum pro kapraře a začínající sumcaře…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 11. dubna 2011 v 17:23 ® R-a-d-e-k
R-a-d-e-k

Nevíte jak to vypadaá na moravě, ještě jsem nezahájil sezonu, ale v nejbližším teplejším výkendu se na to chysta¨ám…

reagovat
Sobota 9. dubna 2011 v 18:47 ® spike reakce na …
spike

kali> V baťáku bylo cca 10cm vody všechny ryby od komory ve Veselí až po komoru u Vnorov jsou v Moravě. Osobně na baťák moc nejezdím spíš jsem tam byl jen párkrát vláčet.

reagovat
Sobota 9. dubna 2011 ve 14:06 ® kali

zdarec taky sem z veseli nad moravou batak a moravu mam tak 700m od baraku! myslim ze tento rok bude batak na ho.no byl skoro bez vody a ryby vyjeli do moravy ale tak snad to brzo udelaji a mozna zase neco najede.meli ste vubec neco minuli rok na bataku ja minuli skoro nic a v predeslich se tam chytalo suprove nevim cim to je jake nastrahy pouzivate a na odlejn nejezdite?

reagovat
Pátek 8. dubna 2011 ve 14:20 @ tarabas reakce na …

Zdravím, chtěl bych se Vás zeptat, jak je to s campy/pro rybáře/ poblíž baťova kanálu a jeho vtoku do Moravy. A ještě jeden dotaz, zda-li jste někdy slyšel o rybnících „okasovo a černinovo“. Děkuji za namáhavé odpovědi:)…pe­trův zdar!

reagovat
Pondělí 4. dubna 2011 ve 21:57 ® R-a-d-e-k reakce na …
R-a-d-e-k

Mohl by jsi mi dat vedět v týdnu jak vypadá morava..? Jsem pres tyden pryc a v patek bych chtěl zajet zahajit sezonu na 7

reagovat
Pondělí 4. dubna 2011 ve 21:23 ® spike
spike

Jinak co vím tak baťák byl teď přes víkend bez vody a ryby jsou v Moravě.

reagovat
Pondělí 4. dubna 2011 ve 21:22 ® R-a-d-e-k
R-a-d-e-k

Jen to chce rozvinout diskuzi…

reagovat
Pondělí 4. dubna 2011 ve 21:19 ® R-a-d-e-k reakce na …
R-a-d-e-k

Já bydlím kousek od Veselí a mám s rybařením ve veselí nejaké zkušenosti, teda hlavně na moravě7, Vláky,.. ale ne moc velké…

Chlapi z okolí dejte vědět na osobko :-)

reagovat
Čtvrtek 31. března 2011 ve 21:15 ® Jirkasss reakce na …

spike> aha já bydlím přímo ve Veselí a tento rok začínám s rybařením tak mohl bych se s tebou někdy třeba poradit tady přes osobky? :-)

reagovat
Čtvrtek 31. března 2011 v 16:55 ® spike reakce na …
spike

Jirkasss> Bydlím kousek od Veselí.

reagovat
Čtvrtek 31. března 2011 v 15:11 ® Jirkasss reakce na …

spike> chtěl bych vyzkoušet oboje tak uvidím jak se bude kde dařit… ty jsi odkud jestli se mužu zeptat? :-)

reagovat
Čtvrtek 31. března 2011 v 15:10 ® Jirkasss reakce na …

osprey> jo jasnačka já si počkám :-)

reagovat
Čtvrtek 31. března 2011 v 11:22 ® Fischer reakce na …

Robur>Soudím, že ty jsi natolik zkušený, že si dokážeš poradit i sám. Já bych, pro změnu rad na Dunaj, ale vyznat se v těch ramenech bez cizí pomoci a nestratit se tam, hraničí se zázrakem. Takže čekám, až bude mít známý čas. Ale v létě je to i o zdraví. Komárů mraky. A chytat ryby oblečený jako včelař, nebo minimálně v moskytiéře?

Počas monitoringov uskutočnených v dňoch 5. a 6. júna 2010 bolo zistené členom expertnej komisie MZ SR Doc. RNDr. Nasirom Jalilim, CSc., MPH v monitorovaní a v boji proti komárom v Trnavskom kraji kalamitné premnoženie komárov v nasledovných oblastiach:

Kalamitné premnoženie komárov III. stupňa (nálet viac ako 100 exemplárov imág počas 1 minúty na človeka) bolo zistené v nasledujúcich obciach: Medveďov, Topoľníky obec a povodie Malého Dunaja, Trstice povodie Malého Dunaja, Kopčany, Brodské ).

Kalamitné premnoženie komárov II. stupňa (nálet viac ako 50, do 100 exemplárov imág počas 1 minúty na človeka) bolo zistené v nasledujúcich obciach: Kľučovec, Kráľov Brod, Dolný Chotár a povodie Čiernej vody, Povodie Moravy, Povodie Dunaja za Vodným Dielom Gabčíkovo.

Kalamitné premnoženie komárov I. stupňa (nálet do 50 exemplárov samičiek komárov počas 1 minúty na človeka) bolo zistené v nasledujúcich obciach a lokalitách: Dobrohošť, Vojka, Bodiky, Ňárad, Sap, Čiližská Radvaň, Baloň, Trhová Hradská, Jahodná, Čierna Voda, Dunajský Klatov.

reagovat
Čtvrtek 31. března 2011 v 9:37 ® Robur reakce na …
Robur

Fischer> nějaké osobky byly

reagovat
Čtvrtek 31. března 2011 v 6:57 ® spike reakce na …
spike

Jirkasss> Spíš než na baťák si zajdi na Moravu.

reagovat
Středa 30. března 2011 ve 23:12 ® Fischer reakce na …

Robur> Hmmm, vidím, že čekáš 4 roky na radu od kolegů kde chytat na Hodonínsku a ono stále nic. Zase budou Velikonoce v Radějově?

reagovat
Středa 30. března 2011 ve 23:04 ® osprey reakce na …
osprey

Jirkasss> Ono je to jednoduché. Tady stabilně kecá pár jedinců. Zbytek se sem chodí jen podívat. V podstatě se čeká až se to stálé jádro trošku nabalí, ale jde to pomalu.

reagovat
Středa 30. března 2011 v 16:06 ® Jirkasss

Tak se asi opravdu nic nedozvím jak to tak sleduju :-D :-D

reagovat
Středa 30. března 2011 v 15:41 ® Robur reakce na …
Robur

Bigpista>na to mám svoje fórum:-D

http://www.chytej.cz/…o-mp-reviry/

reagovat
Středa 30. března 2011 v 15:13 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Jirkasss> Jestli bude přispívat Robur, tak pochybuju :-D :-D :-D

reagovat
Středa 30. března 2011 ve 14:59 ® Jirkasss

To je super ja jsem Z veseli nad moravou a řeku Moravu mam kousek od domu a letos bude má premiérová sezona tak se tady rad neco dozvím :-)

reagovat
Středa 30. března 2011 ve 14:41 ® Robur
Robur

tak to my už sem psát nebudem:-D

reagovat
Středa 30. března 2011 ve 14:29 ® osprey
osprey

Tak jsem vám, chlapi zkazil radost a upravil jsem zadání fóra, aby to bylo česky. Pan zadavatel promine:-D

reagovat
Středa 30. března 2011 v 7:39 ® Fischer reakce na …

regulus> Kdyby bylo napsáno „kárař“, tak by asi šlo o toho, kdo někoho kárá, che che che.

Ale buďme velkorysí a buďme v tom, že jde jen o překlep…

reagovat
Úterý 29. března 2011 ve 22:38 ® regulus
regulus

Mám takovej dotaz, co je to KARAŘ ???

reagovat