Chytej.cz

Viking heavy feeder na řeku necteno

28.2.2011 | Paja73 | 10.468 zobrazení | 6 odpovědí

Než se rozjaří, poohlížím se po nějakém heavy feederu na řeku. Nejdříve jsem byl téměř přesvědčený, že si pořídím Amnesii 390cm. Ale pak jsem našel Colmic Viking 3,60 – 4,20m 120g http://www.nikl.cz/…20m-120g.php Colmic, co vím, dělal vždy super Feedery, ta cena je také příznivější, což se přiznám, hraje u mě celkem významnou rolu. Bohužel nemám možnost si jej osahat. Máte někdo zkušenost s tímto Vikingem, potažmo s feedery Colmic. Díky za případné reakce, budu rád.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 1. března 2011 ve 14:25 ®  reakce na …

Paja73> vikinga sem v ruce ještě neměl,takže v tom neporadim.

reagovat
Úterý 1. března 2011 ve 14:24 ® Paja73 reakce na …

mannice> Ok, dík, pohlédnu se na výstavišti i po něm. Ovšem ten viking upřednostňuji, má navíc 2 špičky a nástavec co prodlouží prut na 420, což bude na řece dobrý, otázka co to udělá z akcí prutu, proto bych jej nejdřív chtěl držet v ruce nebo se dozvědět zkušenosti majitelů, než ho koupím.

reagovat
Úterý 1. března 2011 ve 14:08 ®  reakce na …

Paja73> u toho co sem posílal za odkaz,máš taky vrhačku 120g a blank je celkem tuhej.

reagovat
Úterý 1. března 2011 ve 13:56 ® Paja73

Dík za reakce, ještě zkusím mrknout na veletrhu v Brně, třeba jej tam uvidím a osahám. Myslým že ta gramáž 120g. je tak nějak ideální na řeky kam chodím /svrataka, jihlava, dyje/ potřeboval bych tužší blank a to z netových fotek nepoznám.

reagovat
Pondělí 28. února 2011 ve 23:16 ® osprey
osprey

Já o Vikingu jen slyšel, ale vyznívalo to celkem dobře. Detaily si nepamatuju, jen to, že majitel byl poměrně spokojen.

reagovat
Pondělí 28. února 2011 v 19:39 ® 

Jestli hledáš mediumko a je pro tebe důležitá cena v poměru s kvalitou mrkni na tohle..Vrhačku to má stejnou a na řeku je taky celkem dostačující.Já bych se ale ohlížel spíš na heavy feeder po pár letech u nás na Labi. http://www.colmic.cz/…-/-3-6m.html?…

reagovat