Chytej.cz

Multiplikátory a fígle kolem nich necteno

16.1.2011 | PetrC | 209.637 zobrazení | 3.369 odpovědí

Diskuze a názory a postřehy a otázky a odpovědi, jak po stránce praktické, tak po stránce teoretické. A to vše kolem vrhacích multiplikátorů.
No a když na to přijde, tak jsme schopni probrat i MP přívlač.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   113 112 111 ...
Čtvrtek 27. března 2014 v 11:22 @ huhucoctail

Už někdo zkoušel ložiska zn. Boca?

reagovat
Středa 26. března 2014 ve 20:40 ® troutkiller reakce na …

karasek>Luvias mně moc nebral:-(( Měl sem ho před tušim třema rukama na Pstruhy a víc mně chytnul Certeate ve 2000.

reagovat
Středa 26. března 2014 ve 14:24 ® karasek reakce na …
karasek

troutkiller:Nicméně nového Luviase budu mazat jenom vodou:)

reagovat
Středa 26. března 2014 ve 13:14 ® troutkiller reakce na …

karasek>No vidíš mně to zase zajímá moc,jo a na samopal byla nej ZUZKA ale nikdo tě s ní nesměl vidět:-))

reagovat
Středa 26. března 2014 v 11:28 ® karasek reakce na …
karasek

troutkiller:zbra­ně,ani historie zbraní mě nezajímá,já měl naposled kvéra v ruce na vojně v Prostějově a to byl ruský dragunov.Jo a čistili jsme to nesmrtelným konkórem:)

reagovat
Úterý 25. března 2014 v 19:21 ® troutkiller reakce na …

karasek>Dobré ráno Větname:-)) )Hele raketa nebo raketoplán to je fuck,jedno je jistý a to že to poprvé používala NASA,zda v tom jede i Verner von Braun nevim:-)) )Jo a M16 se v roce 1960 jmenovala AR15 a začala jí vyrábět zbrojovka Armalite která patent prodala Coltu.Rákosové jí měli moc rádi a říkali jí Black Rifle:-))

reagovat
Úterý 25. března 2014 v 15:11 ® džigit reakce na …

karasek> klid,šak nejsme neomylní ;-)

reagovat
Úterý 25. března 2014 v 10:05 ® karasek reakce na …
karasek

džigit:To jsem si naběhl:) A dobře mi tak,to mám za toho „opékače“:)

reagovat
Pondělí 24. března 2014 v 16:15 ® džigit reakce na …

karasek> no pokud to bylo ve větnamu, tak máš špatné informace :-D

reagovat
Pondělí 24. března 2014 ve 13:55 ® karasek reakce na …
karasek

troutkiller:nechci dělat v žádném případě chytrýho,ale někde jsem četl,že védéčko používali už američtí vojáci ve větnamské válce.Karabina M 16 se vyrábí od roku 1960 a raketoplán Columbia začli stavět kolem roku 1975.

reagovat
Sobota 22. března 2014 v 19:11 @ huhucoctail reakce na …

dodorider> ale vůbec ne, olej Kyosho na RC modely lodí…

reagovat
Sobota 22. března 2014 v 18:05 ® dodorider
dodorider

Olej tamiya na RC modely lodí, to nejlepší co muže být.

reagovat
Pátek 21. března 2014 ve 21:40 @ huhucoctail reakce na …

troutkiller> to je takový ten hezky modrý olejíček v tom kanystříku či v té tubě? A to jsem jako malej Jarda a vím to.
Tak zajímavější by asi byl ten anál, ne?
Orálně ne, to by tě pěkně prohnalo, ale nakonec by z toho byl přece jen ten anál.
Tak to nevím, ale když jsem to už jednou napsal, tak to asi tak bude. Koupím, očmuchám a třeba to bude lepší než voda Gio od Armaniho

:-) :-)
reagovat
Pátek 21. března 2014 ve 20:06 ® troutkiller reakce na …

huhucoctail>Na anál je nejlepší FLOAT FLUID od FOXU.-))))To ví každé malé dítě:-)) )Orálně sem to ještě nezkoušel:-(( Jinak WDčko voní fakt zajímavě:-))

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 19:16 @ huhucoctail reakce na …

troutkiller> o WD-40 v podstatě nic nevím a vlastní zkušenost také nemám. Nemám důvod TO používat, ale traduje se, že se jedná i o rozpouštědlo, mazivo, vysušovadlo, odstraňovadlo bradavic a kuřích ok a vůbec je to na všechno.
No a kdo se s tím postříká alespoň třikrát denně (prý se to dá aplikovat orálně i análně a vaginálně), tak je na něj radost pohledět a dav ho pozná i po čuchu.

;-) ;-)
reagovat
Pátek 21. března 2014 v 18:58 ® troutkiller reakce na …

huhucoctail>Nejvíc mně u všeználka pobavil rozbor WD-40:-)) )Tuhle věcičku vymyslel jeden borec pro NASA na uržbu raketoplánu.To že se jedná o běžná maziva je velekravina protože hlavní složka je pryskyřice z jednoho druhu borovice která třeba dokáže po nastříkání odstranit el.zkrat a funguje i v extrémních mrazech.

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 16:47 ® HaD reakce na …
HaD

Mysak1> :-D DDDD

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 10:06 @ huhucoctail reakce na …

troutkiller> napsal si to hezky a v podstatě by se řadič ani mazat nemusel, neboť voda maže. Nakonec tohle by určitě vysvětlil a popsal Palivec, znalec všeho v této galaxii a přilehlém okolí.

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 9:19 ® troutkiller reakce na …

Mysak1>Mín kecat,víc chytat,Howg:-)) )

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 8:10 ® Mysak1 reakce na …

David H.> Ti nevím, J a 2×E je mi jasny jen nevím, dát mezi E B či D.pivo Asi jak u koho.

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 8:06 ® Mysak1 reakce na …

troutkiller> Tak tak. Jenže palivcovi voda ve skříni nestříká,tudíž musí valit teflon, se práší,ne asi?! :-P

reagovat
Pátek 21. března 2014 v 7:32 ® troutkiller reakce na …

kerob>Já ten řadič mažu olejem na řetěz od RSP a uplně v pohodě.Ona na ten řadič neustále stříká voda a dost nechápu jak by se mohl zaprášit:-)) )

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 ve 20:18 ® HaD
HaD

Rozhodně kdo maže, ten .-.-.-.-. Doplňte si sami :-)

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 v 19:36 ® sethy reakce na …
sethy

kerob> Tak tak :-)

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 v 18:04 @ huhucoctail

A teď všichni!
„Když sem šel z hub, ztratil sem zub! Našla ho Jóhana s dlouhejma nóhama…“

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 v 17:48 ® kerob reakce na …
kerob

sethy> ja tam davam „olej na sici stroje a kola“ a dela to to, co to delat ma.
Palivec mozna chyta ve velmi prasnem prostředí, pokud resi to, jak moc olej v tomhle pripade lepi… :-)

Imho ono je vcelku jedno cim to je namazane (klidne ridka vazelina), pokud je ten radic nesynchronni (při nahozu se nepohybuje), coz u vetsiny vajíček je…, u synchronního radice muze hustota maziva komplikovat nahoz.

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 v 17:12 ® sethy reakce na …
sethy

jirkajj> Dej na palivce, ten pobral všechnu moudrost světa. Kapu tam onen olej cca 10 let a že by se na to nějak chytal prach se říct nedá.
@palivec: ono to chce občas zajít k vodě a ne jen teoretizovat.

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 ve 12:29 ® jirkajj reakce na …

OK, díky ti :-)

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 v 10:56 @ huhucoctail

Zbytečně to komplikujete a objevujete objevené.

reagovat
Čtvrtek 20. března 2014 v 9:48 @ Palivec

jirkajj> Kapni štětečkem teflon, jak jsem ti radil. Ty „olejíčky“ , co přibalují někteří výrobci (a Daiwa není výjimkou) jsou oleje primárně určené na mazání pantů vrat na stodole. Nic extra. A hlavně: je to mastné a lepí se na to prach. Na teflon ne. On ten uzel nevyžaduje žádné extra mazání a není problém domazat. Kdo se vyzná v tribologii, ví,vocogou. Jen ta mastnost oleje v místě přístupném prachu je k hovnu. No, kdyby bylo nejhůř, i vepřové sádlo poslouží. Odborník na mazání z Kroměřiža ti určitě schváli. Dokonce se prodává sprej mazací německé produkce a když se podívaš na stránku výrobce, co to je, tak je to vepřové sádlo rozpuštěné ředidlem…

reagovat
novější starší
Stránky:   113 112 111 ...