Chytej.cz

lov ryb na Lipně necteno

16.1.2011 | rikulda | 11.044 zobrazení | 29 odpovědí | upravit

Dobrý den.Chystáme se s kamošema v pulce června na Lipno a nikdy sme tam nebily.Nemate někdo nějaké zkušenosti s lovem kapra a sumce.Prosím poradte.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 5. srpna 2013 ve 13:26 ® PepinoH

ahoj kolegové rybáři. V sobotu jedu na týden na Lipno do horní Vltavice,tak se chci zeptat zda by mě někdo neporadil nedal nějaký tip. Určitě budu zkoušet lehkou vlčáku, a položenou, předem děkuji za každé rady tipy. Pepa

reagovat
Středa 26. ledna 2011 ve 13:46 ® Marty Mcfly reakce na …
Marty Mcfly

osprey> Jo ale někomu to nevoní. Robur mi jako odpověď napsal SZ že jsou ostravávi Tydidi nebo tak nějak.To je fuk neberu to od něj nějak zle projevil názor jen mě mrzí že to nenapsal veřejně v diskuzi. Hold osobně si myslím že je lepší mít nové tema než oživovat mrtvoly.ono ani v těch zapomenutých nebo používaných s hodně zápisy už to není někdy ani aktuálni.

reagovat
Úterý 25. ledna 2011 ve 13:33 ® osprey reakce na …
osprey

Marty Mcfly> Vcelku souhlas. On tu panuje určitý rozdíl názorů – zda mít učesané rozškatulkované chytej nebo naproti tomu mírně živelnou záplavu diskuzí a diskuziček. Já se kloním spíš k tomu druhému, protože šedivá je teorie a zelený strom života praktického – čerstvá diskuze o jelenovi jesenovi je toho důkazem:-D

A něco k Lipnu – moc hezká voda a hodně pomůže, když má jeden loď. Ono se těm potvorám nechce pokaždé ke břehu.

reagovat
Úterý 25. ledna 2011 ve 12:53 ® Marty Mcfly reakce na …
Marty Mcfly

Robur> nezlob se na mě ale když se budu chtít zeptat kam na ryby v okolí Ostarvy tak určitě nebudu číst forum chytej ostrava a okolí kde je cca 5600 přízpěvku a z toho je asi 30% o ničem kde si lidi nadávají hádají kecaji uplně o něčem jiném.Asi to ale není ten pravý ořechový příklad ale aspoň něco.Když už mu bylo povoleno udělit tuto otázku tak není třeba ho kritizovat.Slušně se zeptal.A pokud mu na to někdo nechce odpovídat tak ať se zdržuje přízpěvku.Nakonec to dopadne asi jak zde kde na jeho otázku je pár odpovědí a zbytek sračky tipu toho co píši ja a ostatní.Chudák ten kdo si to bude číst třeba za rok. Omlouvám se že jsem se tak rozepsal a dal přízpěvek který sem nepatří.Ale tento příklad mě dokáže pořádně vytočit

reagovat
Úterý 25. ledna 2011 v 11:04 @ rikulda reakce na …

díky.nemate i nějaký tip naco taam zkusit kapříky?

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 v 19:13 ® jižan reakce na …

rikulda> trochu to tam znám, přímo Lojzovky nejsou to pravé. Viděl bych to trochu víš proti vodě a vyzkoušel nějakou zátoku. I po vodě kolem Fryburku to jde, ale tam je to profláklé a dost rybářů.

reagovat
Pondělí 24. ledna 2011 ve 12:23 @ rikulda reakce na …

Jedeme tam na zahájení a to na Lojzovy Paseky.Byl ste tam někdo a máte odtud nějaké úlovky

reagovat
Neděle 23. ledna 2011 v 16:25 ® feederxxx reakce na …
feederxxx

osprey> Já tam jezdim vždycky 2× do roka, na zahájení a v září a vždycky se tam těšim a nestalo se, že bych nic nechytil :-)

reagovat
Sobota 22. ledna 2011 ve 14:06 ® osprey reakce na …
osprey

feederxxx> Díky. Trochu to tam snám, něco jsem i slyšel.

reagovat
Pátek 21. ledna 2011 v 19:32 ® feederxxx
feederxxx

Na úseku 150×300m se loni za 2 měsíce chytlo ve 2 rybářích 16 sumců a jeden místní, s kterým se bavíme, tam chytil i 2,2Om.

reagovat
Pátek 21. ledna 2011 v 19:26 ® feederxxx
feederxxx

osprey> Na rybu a spíš na korytu, i když se jich pár natáhlo i do pařezů ale to jsou ty menší.

reagovat
Středa 19. ledna 2011 ve 22:55 ® osprey reakce na …
osprey

feederxxx> Sumci na rybu nebo i přívlač? A drží se kolem koryta?

reagovat
Středa 19. ledna 2011 v 17:01 ® feederxxx
feederxxx

Je taky důležité, kam přesně se chystáte, já jezdím do Horní Planý a Sumci se tam tahaj pěkný a kapři u trav tak do 65–70cm pak už na koryto.

reagovat
Středa 19. ledna 2011 ve 13:00 ® kerob reakce na …
kerob

Robur> stejne mi prijde lepsi zalozit otazku novou, pokud se neujme, zapadne a nic se nedeje. Datova narocnost je cca stejna, servery to nijak zasadne nezatizi a je to prehlednejsi i kdyz bude 10 for o lipne, kazdy o 5ti prispevcich… nehlede na to, ze se neda dopredu odhadnout kolik prispevku tam jednou bude…

reagovat
Středa 19. ledna 2011 ve 12:54 ® Robur reakce na …
Robur

kerob> ano, pokud jde o vlákno na téma wobler a je tam 1000 komentářů, ale u Lipen jich je všude 5 a půl

reagovat
Středa 19. ledna 2011 ve 12:29 ® kerob reakce na …
kerob

superweb> pokud nekdo prida otazku do jiz existujiciho reinkarnovanyho fora, tak jedine formou odpovedi na puvodni otazku, to mi moc prehledny neprijde, zvlast pokud v tom nekdo neco hleda zpetne a vlakno ma vic prispevku – sam jsem se o tom mockrat presvedcil, kdyz jsem zde neco hledal. Takze radsi 100 vlaken s podobnym nadpisem, nez jedno vlakno se spoustou ukrytych otazek a XX strankama textu…

reagovat
Středa 19. ledna 2011 ve 12:22 ® superweb reakce na …
superweb

kapr1> nevim jestli se najde 100 lidi, kazdopadne bude prehlednejsi, kdyz bude jedno vlakno o Lipne a v nem vsechny prispevky(nebo dejme tomu vlakno „Kapr Lipno“, „Sumec Lipno“, „Chytani na malem Lipne“ atd)
Jinak kdyz hledam informace o konkretnim reviru a/nebo zpusobu lovu, nepouziju mistni fulltext ale google..ono to co hledas muze byt casto i jinde na webu, ruznych blogu a osobnich stranek je spousta :-)

reagovat
Úterý 18. ledna 2011 ve 14:32 ® Robur reakce na …
Robur

Malinko> jen bych zdovolením z názvu vynechal to Lipno, aby to nemátlo:-D

reagovat
Úterý 18. ledna 2011 ve 14:00 ® Malinko
Malinko

mozna by stalo za to prejmenovat todle vlakno na tema Zalozit nove vlakno na tema Lipno nebo nezalozit.

reagovat
Úterý 18. ledna 2011 ve 13:47 ® kapr1 reakce na …

Robur> JO na tom něco bude to je pravda. problém je asi ten že si každý může založit svoje forum.

reagovat
Úterý 18. ledna 2011 ve 13:43 ® Robur reakce na …
Robur

kapr1> což je dáno právě tím, že na každou věc se zakládá další otázka, většinou zbytečná.

reagovat
Úterý 18. ledna 2011 ve 13:30 ® kapr1

superweb> Nemyslím že se najde 100 lidi kteří založí stejnou otázku. když zadáš do hledání Kapr lipno vyjede ti desitky příspěvků které budeš muset znovu prohledávat. Ti jsi asi nikdy nehledal tady pomocí vyhledávače?

reagovat
Úterý 18. ledna 2011 ve 13:00 ® superweb reakce na …
superweb

kapr1> „každý nechce číst třeba 100 příspěvků aby se dozvěděl to co potřebuje o dané věci.“

Zatimco urcite kazdy chce, aby bylo 100 ruznych vlaken o lovu ryb na lipne, aby je musel prolejzat vsechny, kdyz se chce dozvedet co potrebuje :-)
Kdyz chci vedet neco o lovu kapra, zadam do fulltextu „kapr lipno“ a vyjede na me spousta relevantnich prispevku. Novy vlakno zalozim az kdyz nic nenajdu. Jednoduchy, funkcni.

reagovat
Pondělí 17. ledna 2011 v 11:44 ® kapr1 reakce na …

Robur> Neříkám že založit nové je vždy nej. řešení. Na druhou stranu každý nemá náladu hledat v „archivech“ chytej a taky každý nechce číst třeba 100 příspěvků aby se dozvěděl to co potřebuje o dané věci.

reagovat
Pondělí 17. ledna 2011 v 10:42 ® kerob reakce na …
kerob

Robur> me prijde prehlednejsi zalozit forum novy – o nic nejde, klidne muze zapadnout az nadejde jeho cas, ale resuscitace starych for na prehlednosti podle me moc neprida.

reagovat
Pondělí 17. ledna 2011 v 10:39 ® Robur
Robur

1/ jsem ji nezničil, páč jistě vidíš, že vidíš… 2/ jsem dal kolegovi návod jak postupovat, aby zde bylo uživateslsky příjemnější prostředí, tedy že až někdo bude něco o Lipnu potřebovat, tak s najde třeba 5 fór o revíru a ne 20, kde bude proklikávat hovadiny s 1 odpovědí a zároveň zadavateli ukázal fóra, která ho mohou zajímat, takže bude vhodnější pokračovat v nich. Mně po 12té zadané otázce na téma Lipno otázka už dobrá nepřipadá…

Mášjiné řešení?

reagovat
Pondělí 17. ledna 2011 v 9:53 ® kapr1 reakce na …

Robur> To je hazke že tu děláš admina. Ale na druhou stranu si tím zničil dobou otazku.

reagovat
Neděle 16. ledna 2011 v 11:36 ® Robur
Robur

http://www.chytej.cz/vyhledavani/ zdar, něco z těchto fór si vyber a oživ tak otázku, že do zvoleného fóra něco napíšeš, není důvod, aby to zde bylo 13×. Díky za pochopení. tvoje lipno by se pak mohlo smazat.

reagovat
Neděle 16. ledna 2011 v 10:35 ® busemi

jj s lovem kapra i sumce. Ale na malím lipně. zajedte si uplně do zadu do trav. Jmenuje se to žlábek. a přes den tam berou kapři a na noc tam za nima najíždí sumci

reagovat