Chytej.cz

Vrchol rybařiny necteno

11.1.2011 | | 6.760 zobrazení | 78 odpovědí

Zdravim Vás kolegové,pozastavil jsem se nad pojmem „vrchol rybařiny“.A za­jímalo by mě,co pro každého z Vás tento výrok vlastně znamená?Pro někoho je vrchol rybařiny,technika lovu (kaprařina,muš­kařina…).Pro jiného zas trofejní úlovek,díky kterému může zhmotnit své těžce dobité zkušenosti a smozřejmě štěstí.Další může argumentovat jiným způsobem,je jich dost..Fotky vítány. Zdraví DV

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   3 2 1
Neděle 3. května 2015 ve 20:41 ® Shrek
Shrek

Pro mě byl vždy vrcholem rybařiny velký úlovek, ale postupem času jsem se chtěl víc a víc angažovat v organizaci. Sice se úplně neztotožňuji s politikou ČRS, nicméně moc na výběr nemám. Začal jsem chodit na výlovy, brigády, účastním se výborových schůzí a pomalu se mi přibližuje můj klukovský sen – stát se členem RS. Navrhli mě jednatel a předseda, tak se uvidí. Takže k odpovědi – v současné chvíli je pro mě vrchol být členem RS. Do budoucna? Pokud se budou moji kluci věnovat rybařině, tak z nich vychovat chlapy, co se umí k rybařině postavit srdcem a ne jen lovce a žrouty…

reagovat
Středa 29. dubna 2015 ve 12:25 ® prroud

skwor> ok

reagovat
Středa 29. dubna 2015 ve 12:16 ® skwor reakce na …
skwor

prroud> Mě je naprosto jedno, o čem se bavíš. Napsal jsem, co je vrchol rybaření pro mě. Proč mě přesvědčuješ o něčem jiném netuším a zjišťovat to nebudu. Howgh.

reagovat
Středa 29. dubna 2015 v 11:06 ® HaD reakce na …
HaD

LuboO> No kdyby bylo na pár lidech a na mě … :-)) )

reagovat
Středa 29. dubna 2015 v 10:51 ® prroud

skwor> jak myslis,ja mam zkusenosti jiny.O lososech jsem vedel dopredu a presto jsem si na ne musel najit to svoje.Ale s tema to bylo nejjednodussi.Reka a jezero mi daly zabrat,na vsechno jsem si prichazel jak rikas,sam a podle toho dopadla prvni sezona a velka cast dalsi......ale pekny to samozrejme bylo.Vsimni si ze se vubec nebavim o „tejdnu“,smesny:-)

reagovat
Středa 29. dubna 2015 v 10:41 ® skwor reakce na …
skwor

prroud> Blbost, daleko víc si užiju to objevování, než když mi někdo řekne „Jdi tam, hoď tam tohle a táhni to takhle.“ A zrovna do lososů jsme se trefili taky, i když jsme se nimi vůbec nepočítali.

reagovat
Středa 29. dubna 2015 v 10:17 ® prroud

skwor> Jinak by platilo naplno co psal David.

reagovat
Středa 29. dubna 2015 v 10:15 ® prroud

skwor,ne ze bych ti do toho chtel nejak moc mluvit,ale ver mi,ze aby sis to fakt uzil,potreboval bys na to tak 2–3 plny sezony,aspon takova je moje zkusenost s lososama a jina s poradnou rekou a jezerem,leda bys si to uzil s nekym kdo tam zije a zna to,bude se ti naplno venovat,to je pak trosku o necem jinym…

reagovat
Středa 29. dubna 2015 v 8:47 ® skwor
skwor

Po znovuoživení tohohle fóra jsem se nad tím docela zamyslel a asi nejvíc se mi líbí Kerobovo příspěvek. U nás na ryby chodím samozřejmě taky rád, ale za vrchol považuji týden rybaření v dokonalé přírodě. Prostě možnost zažít návštěvu míst, o kterých jsem před lety jenom snil a toužil po nich. Nehledě na možnosti úlovku tam.

reagovat
foto/forum/2015/th-img113434.jpgfoto/forum/2015/th-img113435.jpgfoto/forum/2015/th-img113436.jpg
Úterý 28. dubna 2015 ve 21:10 ® Klobasa
Klobasa

Vrchol rybařiny je to, co od ní každý z Nás očekává, aby potom zjistil, že existují další a další nové neobjevené vrcholy.

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 v 19:47 ® LuboO reakce na …
LuboO

David H.> a tento rok planujete kde? Nech zase zazijem rybarsku nirvanu…

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 v 19:11 ® HaD reakce na …
HaD

Mysak1> yeahhhh

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 ve 12:58 ® prroud

Pondělí – piju s Moraváky. Úterý – skoro jsem umřel. Středa – zase piju s Moraváky. Čtvrtek – lituji, že jsem neumřel v úterý…tak na takovy srazy jsem uz radeji opatrnej:-)) )))

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 ve 12:49 ® Mysak1 reakce na …

David H.> Nooo a právě proto jezdíme na chytejáckej sraz ,že vedoucí?!? :-))

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 v 10:53 ® prroud

:-) ,pro me je vrchol rybariny hezky stravenej den na rybach,jen ja a priroda,prelsteni pekny,zkuseny ryby kterou jsem si sam nasel,kdekoliv,nej­lip kde to dobre znam,muzu tam bejt relativne casto a cejtim se tam DOMA.

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 v 10:49 ® HaD
HaD

Pro mě je vrchol rybařiny, když jedu na ryby tam, kde je tak pěkně, že mi nakonec o ty ryby primárně ani nejde.

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 v 10:33 ® kerob
kerob

Pro mě je vrchol rybařiny chytat ryby napříč kontinenty, objevovat pro mě doposud neznámé ryby i revíry. Dnes už vím, že ten vrchol nenajdu v ČR a ani v Evropě.

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 v 6:37 ® Kralu021
Kralu021

Pro mě je vrchol rybaření samotný začátek když naplánuju třeba prodloužený víkend u vody a vše mi vyjde – mé oblíbené místo není obsazené,celou dobu je i příznivé počasí a kadence 1 prutu co hodina to záběr přes brzdu :-) A totální spokojenost by byla kdyby se i stan naučil stavět sám :-) mám 7 místní Husky takové malé šapito ale je to o nervy ho stavět.

reagovat
Úterý 28. dubna 2015 v 5:26 ® pepanek

Vrchol rybařiny by byl přijít na to,jak na ně,ale to by potom už přestalo bavit chodit k vodě.:-| :-| :-|

reagovat
Středa 15. dubna 2015 v 10:40 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

Palivec> To ja vim.Kamoši mi rykaji abym se vubec nesnažil naučit Českej bo by nebyla sranda s semnou s tou moji reti.

reagovat
Středa 15. dubna 2015 v 10:20 @ Palivec reakce na …

tucnak11> Dyť jsem ti „to“ pochválil…

reagovat
Středa 15. dubna 2015 v 10:17 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

Palivec> To je moj made in tucnakova řeč, česko- polski gulaš, česki dobře neumim polski zapoměl znamena to jsem kde v ryti.:-D

reagovat
Středa 15. dubna 2015 v 8:56 @ Palivec reakce na …

tucnak11> Ale čežťyn máš pěknej…

reagovat
Středa 15. dubna 2015 v 8:49 ® tucnak11
tucnak11

muj vyrchol rybařeni je ten kdy uš nevim co dat za nastrachu a stojim u vody jako ocas, dekodery maji skraty v me ubohe Polske palicy,to znamena že jisem na vrcholu a musim začnout znova ot začatku.:-D

reagovat
Středa 15. dubna 2015 v 8:00 @ Palivec reakce na …

čiryk> Tak to se ti povedlo, otevřít s tak hloupým dotazem právě toto téma.

reagovat
Středa 15. dubna 2015 v 7:12 ® čiryk

prosim o radu soukromi revir okolo trebonska dobre zarybneni

reagovat
Neděle 16. ledna 2011 v 17:47 ® Char
Char

Vrchol rybařiny má asi každý jinde, pro mne je to pohodová rybařina v ústraní civilizace, v klidu projít s vláčákem úsek řeky, kochat se přírodou, semtam chytnout rybu nebo pěkný snímek do foťáku. Zapomenout na okolní svět, jen já, příroda a ryby.

reagovat
Neděle 16. ledna 2011 ve 13:39 ® Zbyndas reakce na …
Zbyndas

Kubajs> Čéče, sám bych to líp nenapsal :-D . Úplně mi mluvíš z duše… Taky se nemůžu dočkat léta, už aby to bylo

reagovat
Neděle 16. ledna 2011 ve 12:23 ® Barr reakce na …

Kubajs> Ve všem bych se s tebou ztotožnil,akorát v proudu bych chtěl parmu,parmy,jak to bylo kdysi,když jsem začínal.Že bych ten vrchol rybařiny už měl za sebou?

reagovat
Neděle 16. ledna 2011 v 10:42 ® Kubajs
Kubajs

Vrchol rybařiny pro mě asi je vycházka na zarostlé řece plné ryb a bez civilizace.Všude klid jen pomalu táhnoucí proud vydává mírný šum.Sedím v tišince hezky ve stínku kousek za tišinkou už je sluníčko je mi tak akorát.Pohodová chytačka,žádný velký ryby spíš druhový zastoupení.Kousek od břehu si hraju s čudlama a v proudu je políčeno na kapříka.Božeeeeeee chci léto

reagovat
novější starší
Stránky:   3 2 1