Chytej.cz

Vláčka nebo moucha necteno

13.2.2005 | jiris | 7.402 zobrazení | 57 odpovědí

Zajímalo by mne jaká rybolovná technika je lehčí na naučení? Vláčka nebo moucha? A proč?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky:   2 1  
Sobota 5. března 2005 v 15:49 ® srami
srami

No já vždycky obdivoval muškaře,ale na druhou stranu přesvěčte rybu aby vám skočila na kus plechu oproti přirozené mouše. a když jsem se bavil s Tomášem Starýchfojtů který v muškařině závodí na světové úrovni tak mi řekl že vláčkaře a jejich styl obdivuje. Tak a teď si vyberte

reagovat
Sobota 5. března 2005 ve 14:39 ® Zlinsky_lovec
Zlinsky_lovec

Myslím,že obě techniky maj co do sebe. myslím,že muškařina je těžší na naučení,ale (jak aspon pisete) se na ni daji chytit rychlejc ryby. Vláčet „umí“ každý(myslím,když „poslepu“ háže něco,co ani neumí pojmenovat do vody),ale naucit se opravdu vláčet(výběr místa,výběr nástrahy k daným podmínkám,před­pokládaný výskyt ryb,atd…) je taky sakra těžký. Pro mě je jednoduší vláčka asi jen z důvodu,že jsem muškařit nezkoušel.

reagovat
Čtvrtek 3. března 2005 v 11:00 ® SALAM

První rybu na přívlač sem chytil po cca 40 hodinách intenzivního vláčení a 1. rybu na mouchu cca za 3 minuty. Přesto se mouše zatím nevěnuju a převážně jen vláčím, takže trochu paradox.

reagovat
Středa 2. března 2005 v 16:08 ® hraji
hraji

Naučit se něco pořádně je těžké vždy, není možno říct, co je lehčí na naučení. Jen snad vláčkař i když to neumí, vypadá lépe, protože nahazovat umíme skoro všichni. Muškař to má těžší než zvládne techniku. Ale technika je jen začátek.

reagovat
Středa 2. března 2005 v 15:32 ® Gudaska

Po přečtení debaty začnu intenzivně pracovat na mouše, neb mi třeba ještě někdo nadělí tu mašinku (ostatní už mám) a zmodrám. Už se moc těším.

reagovat
Neděle 20. února 2005 ve 21:25 ® Padis
Padis

Po tomto srazu se začnu věnovat i mušce pomalu ale jistě

reagovat
Pátek 18. února 2005 ve 22:44 ® rybopet

Prívlač je ľahšia

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 17:51 ® pikos
pikos

HaD: Po říznutí teče červená, to mám vyzkoušené, ale podle všeho mám modrou. „Soudruzi v NDR asi někde udělali chybu…“ P. S. modrá je dobrá

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 17:35 ® HaD
HaD

pikoš: počkej si tě u Ivoše říznu do prstu a uvidíme

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 17:29 ® pikos
pikos

HaD: díky náčelníku, že jsi se mě zastal…

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 17:19 ® HaD
HaD

pif: občasný piják: OK, nejsem tak zlej, jak se umim zle zatvářit myslím že základem je nepaušalizovat, nezobecňovat!

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 16:59 ® pikos
pikos

pif: Někdo modrou krev má a někdo nemá. To je jednou dané a s tím nic nenaděláš. Nesouvisí to však s životním stylem, ten si vytváříš sám.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 13:54 ® pif
pif

občasný piják. HaDa si nadzvyhnout ze židle nemohl,jelikož je původem ind a sedává na zemi. toho harlejáře mysleli hapku,ten miluje levandulovou. dyby mysleli pupáka,tak to je hovadina,protože od té doby ,co spadl z velblouda,řekl,že už na mašinu nevleze-:)))

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 ve 13:40 ® fikus
fikus

HAD: Už jsem si zvykl, že některé mé názory pobuřují, ale věř mi nemyslím to zle. Toho Harleyáře opravdu neznám, nic proti němu nemám a ani mít nechci. Pokud se v něm někdo poznal, tak ať mi věří, že je mi úplně ukradený a nechtěl jsem jej urazit. Tebe jsem taky virtuálně nechtěl navztekat, doufám, že už zase sedíš pevně na židli. Jen jsem napsal svůj názor COBY KDYBY.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:29 ® pupak

HaD – ten srot fuck videt nechci . . .

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:27 ® HaD
HaD

až pudu, tak se kouknu. chceš foto? ))))))))))

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:26 ® pupak

HaD – si pis, ale to se poda horsi by bylo kdyby z tebe padal srot:-)) ))

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:20 ® HaD
HaD

kua. sem se te fiknul do prstu a teče mi červeno modrá. ale je trochu slizká. asi proto že i mušim i sumčim

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:13 ® pif
pif

no a otom to celý vzniklo.že pohodovej chlap nebo ženská,mužou lapat na muchu celej život,alé takovou hovadinu nevypustí z huby. a jelikož se tady hádáme samý pohodový lidy,tak je potřeba to náležitě oslavit-:)))))tramdada­dááá,nazdraví

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:12 ® pupak

pif – koukej se jit riznout do prstu a nekecej! A sliznes si to to si pis:-)) ))

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:10 ® HaD
HaD

pif: nic neslízneš! Ti co to o sobě tvrdí snobi jsou! Ale tvrdí to všichni? Znám dost takových, od kterých jsem tyhle kecy ještě neslyšel!

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:05 ® pif
pif

fajn. tak mě HaDe řekni,proč jen lovci na hmyz o sobě tvrdí,že mají modrou krev,že jsou šlechta a elita a podobný žvásty!!jak by si to pomenoval ty?nabubřelos­t,omezenost?ne­bo jak?PS:já to u toulovce slíznu-:))))))))

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 11:00 ® HaD
HaD

možná by stálo za to, podívat se do naučného slovníku, co vlastně slovo snob znamená!

snob: povrchní obdivovatel všeho módního

snobizmus, snobismus: povýšenectví, předstíraná vznešenost; nadutost

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 10:52 ® HaD
HaD

OBČASNÝ PIJÁK: o harleářovi sem mluvil já a ne pif. A mluvil jsem o konkrétní osobě (kterou ty určitě osobně neznáš) a navíc jen hypoteticky o mé představě, tak mě teď docela ty kecy o snobárně zvedaj ze židle. Normálně se virtuálně moc nevztekám, ale teď musim. A k tý snobárně: znám lidi, který berou muškařinu jako životní styl, ale přesto jsou to velcí snobi, protože se snaží jen někomu vyrovnat a celej humbuk okolo „jejich životního stylu“ je pro mě jen trapná a ubohá póza a pak znám lidi, který tim stylem žijou, ale nikam to nekřičí, protože to žijou v srdíčku a ne pro svý okolí.

pikoš: Davide, Tebe jsem na mysli neměl!!!

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 10:34 ® fikus
fikus

pif: s tím souhlasím a když si představím, že přijede HARLEYák k vodě a během chvilky se převleče ve stylového muškaře, tak se budu muset smíchy potrhat, protože vím, že si ten člověk jenom na něco hraje a je jen NĚČÍ kopie. Protože pak si toho samého člověka představím další den na U-rampě jako stylového skejťáka Osobně nemám nic proti vyjadřování životního stylu, ale nic se nemá přehánět. Myslím tím kvantitou NE kvalitou. To je pak opravdu jak píšeš snobárna.

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 0:27 ® jiris
jiris

ty vnitřnosti ve vodě jsou přeci na něco dobry, aspoň má pupak co chytat…

reagovat
Čtvrtek 17. února 2005 v 0:01 ® HaD
HaD

vnitřnosti podléhají rychle zkáze a pokud nejsou sežrány do několika hodin, tak vodu myslím jen znečistí (možná když je vyčuchá úhoř nebo rak, tak snad ne). myslím že na břehu si je rychleji najdou třeba myši

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 23:26 ® pif
pif

ten životní styl těžce smrdí snobárnou a vůči snobům mám averzi!!kdo se povyšuje,bude ponížen!!je to fuk,rád lapu na muchu,ale keci o modrý krvi mě nazdvihávalí ze židle.--:))))))))

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 23:01 ® jiris
jiris

shimi – bohužel mame odlišný názor, ve vodě si najde své misto pneumatika, stara branka, kolo, značka, koberec, igelity jo a i ryby vnitrnosti. Tak s tim nesouhlasim

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 22:31 ® Shimi
Shimi

jiris:dobře pane ukecanej ale ve vodě to prostě svý místo najde a podle mě je totální p.č. v. n. že je to zakázaný!!!

reagovat
novější starší
Stránky:   2 1