Chytej.cz

Vláčka nebo moucha necteno

13.2.2005 | jiris | 7.402 zobrazení | 57 odpovědí

Zajímalo by mne jaká rybolovná technika je lehčí na naučení? Vláčka nebo moucha? A proč?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1   
Středa 16. února 2005 ve 22:28 ® jiris
jiris

shimi – jo už vidim jak lipanci žerou žábry ze svého 50 cm táty, stejně tak jako vnitřnosti s vyvrhnutého potočáka +40

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 22:21 ® Shimi
Shimi

obcasny_pijak:no sorry co je lepší aby ty vnitřnosti hodili do vody kde si aspon najdou svoje místo u nějaké ryby v hubě (tím sem si naprosto jistý) nebo aby smrděli někde na břehu…(jen tak mimo diskuzi nechci nikoho naštvat nebo urazit)

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 22:16 ® pikos
pikos

HaD, Jiris: Pupák je na Harley přímo stvořený občasný_piják: v každé společnosti najdeš černé ovce, s tím se smiř

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 21:29 ® jiris
jiris

hmmmmm......... takovej pupak řitici se na harleji no nevim.

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 21:06 ® HaD
HaD

pikoš: víš co mě fascinuje? Jeden styl, kterej by mohl mít jeden člověk, kterého všichni známe. Představ si jak, jede po dálnici fousatej frajer na Harley Dawidson, copánek, na hlavě šátek (Chytej samozřejmě:-D ), na zádech má tubus s mušákem a v brašně dejcháče, přijede k horský bystřině, shodí křiváka a kožený kalhoty, natáhne dejcháče, vestu, složí prut, opře ho o tu nableskanou mašinu, naváže, zabrodí do vody a s noblesou háže. no nejni to paráda? A o kom byla řeč? No o kom asi. Uznejte, že by to byla stylovka jako bejk!

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 21:03 ® jiris
jiris

pikoš – o tom samem je i vlačka, ktera se mouše marně snaží přiblížit

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 21:02 ® fikus
fikus

oblékání, vystupování u vody i ve společnosti atd., MUŠKAŘINA JE ŽIVOTNÍ STYL proboha co to je?, to jakože potkám na náměstí chlapa v klobouku a hned vím, že je to muškař? jednou jsem viděl jak muškař – perfektně oblečený, sqele mával prutem, smrděl životním stylem muškaře, tak killnul pstruha přímo ve vodě a vnitřnosti nechal plavat řekou. Teď abych měl strach, že mě taky někdo jen tak killne a nechá mý střeva plavat proudem.

reagovat
Středa 16. února 2005 ve 20:47 ® pikos
pikos

Jiris: nelze srovnávat nesrovnatelné, muškařina přece není jen mávání klackem u vody, ale o hledání vzorů, technik, vázání much, oblékání, vystupování u vody i ve společnosti atd., MUŠKAŘINA JE ŽIVOTNÍ STYL

reagovat
Středa 16. února 2005 v 19:24 ® Padis
Padis

Muškařina je těžší určitě. Jde o to se jí pořádně naučit. Vláčka je jednodušší.

reagovat
Středa 16. února 2005 v 18:55 ® Tomucha
Tomucha

na naučení je určitě jednodušší vláčka. ale muchření je dle mě větší zábava!!!každopádne pokud je někdo levej tak mu to může být jedo

reagovat
Středa 16. února 2005 v 15:12 ® jiris
jiris

pifaku – vodit strýmra pomocí vláčecího a muškařskýho prutu je sakra rozdíl. V neprospěch mouchy, zase je těžší ))

reagovat
Středa 16. února 2005 v 8:22 ® pif
pif

já nevím,proč pod vláčkou všichni vydí třpytky a podobný vjeci!!borci,co se tomu věnují,si dělají nádherný streamry a čuměli by ste,co lapou!!!ne ty woblery,co dělají ,taky paráda. to se nedá porovnávat.

reagovat
Středa 16. února 2005 v 8:13 ® Dědek
Dědek

na tohle budu znát odpověď až na podzim, protože s muchou začínám. Ale připadá mi těžší muškařina

reagovat
Úterý 15. února 2005 ve 23:48 ® SCORPIO

Vláčka je nejtěší v tom překonat závist muškařům, jak jim na ty mouchy berou líp než na plech. Věř ,mi mluvím z vlastní zkušenosti. (Taky jsem se dal k „rybářským aristokratům“)

reagovat
Pondělí 14. února 2005 v 16:42 ® HaD
HaD

tak jak to jiris doplnil, tak asi jednoznačně vláčka, i když jde o to, o jaký druh přívlače či mouchy jde. taková krátká nymfa bude asi jednodušší jak cokoliv z přívlače

reagovat
Pondělí 14. února 2005 v 15:04 ® rybar11

Vidím to na krátkou nymfu.

reagovat
Neděle 13. února 2005 ve 20:43 ® Padis
Padis

Muškařina je super bohužel ji moc neovládám tak zatím vítězí vláčka.

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 18:38 ® Klon
Klon

pupak – sorry – kralovna rybolovu

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 18:37 ® Klon
Klon

pupák já vím jen jsem si nemohl pomoct když si vyjel s tou královnou vod ))

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 18:06 ® pupak

Klon – mylis se ja i bobkarim, plavackuju i vlacim:-)) )

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 18:00 ® Klon
Klon

no jo pupák to je sterej mušák,pro mě je lehčí vláčka protože mušku jsem ještě nezkoušel až letos

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 17:53 ® pupak

Jednoznacne moucha je nejtezsi, ne nadarmo je to nepsana kralovna rynolovu ! Ale tim nesnizuju obtiznost ostatnich technik kazda ma sve.

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 17:37 ® jiris
jiris

Myslím rybolovnou techniku jako takovou, nejen nahození, ale zdolávání, vedení nástrahy, atd.

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 17:25 ® HaD
HaD

podle toho o čem mluvíš. jestli o technice hodu, nebo o úspěších. hodit přesně na pár cm vláčákem je asi stejně obtížný jako mušákem, nebo se pletu? Vláčka má výhodu v tom, že hodíš dál a stačí výrazně míň prostoru…

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 16:45 ® pif
pif

pokud se člověk věnuje poctivě oběma způsobům,tak to vyjde na stejno. kyždý má svoje. dívat se na mistra mušáka je paráda,a dívat se třeba na přehradě na mistra vláčařě,kterej popotahuje na svoje vyrobený nástrahy a pozná na dně drbanec od ryby a od kameňa ,je taky paráda

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 16:39 ® jiris
jiris

Kua hrouzku nefilosofuj! Otázka zněla jinak.

reagovat
Neděle 13. února 2005 v 16:37 ® Hrouzek
Hrouzek

Myslim,že člověk se celej život učí )

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ...  2 1