Chytej.cz

Nákup Daiwy z Japonska necteno

28.11.2010 | Vincnetibm | 10.151 zobrazení | 100 odpovědí

Ahoj, nakupoval jste někdo na www.japanprofishing.com ?? Je to spolehlivý obchod?? Vyhlídl sem si místní Daiwu caldii v bílém provedení http://www.japanprofishing.com/…-caldia.html , napište mi, prosím, jestli k tomu mátě někdo co dodat :-) Jestli ji někdo nemáte, znáte atd.. Pak mám otázečku na místní daiwáře. Co dělat, až praskne cvrček na cívkách?? Opraví mi to tu někdo nebo to mám zaslat do japonska ?? Díky za všechny odpovědi

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Úterý 30. listopadu 2010 v 16:56 ® kerob reakce na …
kerob

Vincnetibm> da se poslat jako gift, ale neni jisty, ze to tak projde. Pokud nebude na baliku vyznacena cena, tak muzes byt vyzvan k tomu, abys nejak dolozil hodnotu obsahu (faktura, doklad PayPal, mail s potvrzenou objednavkou z eshopu, vypis z uctu…) pokud toto nedolozis, tak ti mohou balik otevrit a vse ti vypocitaj podle prumerny ceny dany veci nalezeny na netu…

Pokud by ti to nekdo privezl, nemel by byt problem.

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 16:49 ® Vincnetibm reakce na …

A když by mi to někdo v japonsku koupil a dovezl to sem, nebo poslal poštou jako soukromý balík, tak daním dá vyhnout nebo ne?

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 16:27 ® kerob reakce na …
kerob

Vincnetibm> CLO je minimalni, na tom ti cena skoro nenaroste, ale DPH znat je dost. Navic pokud bys to nechal poslat pres nejakou kuryrni firmu (DHL, TNT…), tak se clo i dph pocita z celkovy ceny vcetne dopravy, pokud to jde postou, tak jen z ceny zbozi. Neco se holt vyplati a neco ne…

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 16:24 ® Vincnetibm reakce na …

Takhle to tedy je.. no, takže to kupovat mimo EU nebudu. To by se ta cena hoodne zvětšila

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 15:53 ® inspo reakce na …

kerob> Proto taky ty tři tečky. :-) Důsledky si každý nese sám.

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 11:32 ® kerob reakce na …
kerob

inspo> nezaplatis, nedostanes :-)

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 11:09 ® saman
saman

Ve včerejším zpravodajství probehla informace ze se blíží konec levných nakupu chteji zvednout clo a dph:-O jestli si dobře pamatuju tak od půlky noveho roku zasilkové služby se boji naporu tak bych asi neotalel

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 10:32 ® inspo reakce na …

Vincnetibm> Normálně to chodí tak, že balík projde přes celnici a podle druhu zboží a jeho ceny ti vypočítají clo a dph a pošlou ti domu složenku. Takže se tomu nevyhneš. Nemusíš ji zaplatit, ale…

reagovat
Úterý 30. listopadu 2010 v 0:41 ® Vincnetibm reakce na …

No a kdybych se o to clo nepřihlásil, tak si na mě dojdou?

reagovat
Pondělí 29. listopadu 2010 v 15:57 ® kerob
kerob

Nekupoval ale nebal bych se toho. Cvrcka ti podle me opravi kdekdo. Akorat pocitej s tim, ze te pravdepodobne nemine CLO a DPH.

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1