Chytej.cz

Tipy na vánoční dárky necteno

23.11.2010 | Robur | 48.968 zobrazení | 120 odpovědí

Dochází mně inspirace, co kupujete svým blízkým k Ježuchovi, samozřejmě krom zdraví a spokojenosti. REKLAMNÍ ODKAZY OD ANONYMU A ZAREGISTROVANÝCH JEN PRO TETNO ÚČEL BUDOU MAZÁNY

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1   
Pondělí 13. prosince 2010 v 0:59 @ Jano

Ja som kupil z www.mikasfishing.com balicek otcovi aj bratovi rozdelil som im jeden napoly, maju teraz velmi vyhodnu ponuku woblerov, jeden wobler ma vysiel 2,30 Eur, a maju aj rychle dodanie a posielaju zadarmo a aj na dobierku, pri kupe akcioveho balicka, respektive pri nakupe nad 20 eur. Uz som narazil aj na vela pozitivnych reakcii. Skuste sami posudit.

reagovat
foto/forum/2010/th-img15799.jpgfoto/forum/2010/th-img15800.jpg
Pátek 3. prosince 2010 v 18:13 ® laifik reakce na …
laifik

Nejhezčí zvířátko je: :-)

reagovat
foto/forum/2010/th-img15628.jpg
Pátek 3. prosince 2010 v 18:11 ® Robur reakce na …
Robur

laifik> už měsíc jsme zde na Chytej přesvědčování, že nejhezčí žvížátka je koza:-D

reagovat
Pátek 3. prosince 2010 v 18:08 ® laifik
laifik

Zdravím. Co kalednář se zvířátkama, přírodou atpod? www.kalendar-diar.cz

reagovat
foto/forum/2010/th-img15625.jpgfoto/forum/2010/th-img15626.jpgfoto/forum/2010/th-img15627.jpg
Pátek 3. prosince 2010 v 17:30 ® tucnak11 reakce na …
tucnak11

KarolínaK> HEZKYYYYYYYY:-O

reagovat
Pátek 3. prosince 2010 v 17:28 ® tucnak11
tucnak11
:-D :-D
reagovat
Pátek 3. prosince 2010 v 17:28 ® tucnak11
tucnak11

No kamaradi s takovym platem co mam to jisem rad že přežiju Ježiška s plnym břuhem.

reagovat
Pondělí 29. listopadu 2010 ve 21:03 ® KarolínaK

Já jsem si letos dáreček vybrala sama…a to poukaz na www.skvele-pradlo.cz :-) Mají je moc krásně udělané a prádelko bude dárkem i pro manžela :-)

reagovat
Čtvrtek 25. listopadu 2010 ve 21:49 ® Stanik
Stanik

petrikveprik: Tvůj nápad mi připomněl kolegu z práce. Ten nadělil manželce k narozeninám krásný nový harddisk. Tento dárek prý sklidil veliký úspěch :-D

reagovat
Čtvrtek 25. listopadu 2010 v 0:04 ® Alov
Alov

hanika> Tady se bude mazat ty nudo :-D

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 17:12 ® Robur
Robur

ono by postačilo, kdyby mu koupila utěrku, nádobí a předplatné ženského časopisu

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 17:09 ® kingkubik reakce na …

petrikveprik> smal by jsem se kdyby s tebou manzelka lehce vydupala a zacla s tebou chodit na ty ryby:Dby jsi se divil kam ti miznou top woby:D a kdyz by ti utrhla na prvni vetvi 3wobiky smal by jsem se jeste vic:D

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 16:56 ® džigit

Robur> ponožky,to je vděčný dárek.Každým rokem nějakou ukradne pračka,taky znám určitý problém s lichým počtem.Snažil jsem se to vyřešit několika páry ve stejné velikosti a na konec roku?Zase lichý počet a navíc i rozdílných velikostí…

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 16:55 ® hraji reakce na …
hraji

Robur> no tak s tím překvapením to je těžké, to uznávám, já mám výhodu, že synátor je rybář a tak něco na přívlač, co do dalších vánoc utrhá se vždy hodí. U dcery to spraví slušný parfém, ale pokud nejsi zběhlý, doporučuji si nechat poradit a vybírat osvědčené značky

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 16:52 ® Robur
Robur

hraji, díky. Ježíškovi píšem, ale vždy se snažíme něčím překvapit. Jak se říká, trvdej dárek je lepší něž měkký, v tom mohou být ponožky atp.

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 16:43 ® hraji reakce na …
hraji

džigit> tohle by neudělal ani Štětináč či Dlouhé Bidlo, Mirek Dušín by se styděl na něco takového byť jen pomyslet

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 16:23 ® džigit reakce na …

hraji> a navíc nečestné a nesportovní!Tohle by Mirek Dušín nikdy neudělal!

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 16:17 ® hraji reakce na …
hraji

petrikveprik> to je ale hodně průhledné až trapné řekl bych

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 16:11 ® 

Idální je koupit treba manzelce prut s navijákem a nejlépe k tomu jeste nejaké woblery :-)) – když pak řekne ale já na ryby s tebou chodit nechci, tak se můžeš „obětovat“ s tím, že využití pro dárek najdeš.. :-D

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 ve 12:59 ® hraji reakce na …
hraji

Robur> ahoj, zvolil jsi aktuální a obtížné téma. Je to každoroční boj. řešili jsme to v době, kdy byl náš junior náctiletý a nebylo vůbec snadné se trefit do jeho vkusu. Tehdy přišel na takovou věc, která je obdobou dopisu Ježíškovi. Prostě zveřejnil, co by si přál, často i s linkem na příslušný e-shop. Bylo jen na dárci, který dárek si vybral. Velmi se to osvědčilo, protože se nikdy nestalo, že by dostal něco co vyloženě nechce, o dárky praktické se postarala vždy maminka, která v duchu dodržování tradic raději nakupovala ponožky a prádlo, než by se „snížila“ k takové degradaci vánoc. Tento systém se osvědčil a tak ho praktikujeme v rodině již tak nějak obecně.

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 ve 12:54 ® džigit reakce na …

Robur> „ták dobrá Ty nevděčníku“ pořiď jim hromadně CD s písničkami I.Slámy a to uděláš radost i některým zdejším návštěvníkům a doma se Ti tak vryje do paměti,že můžeš přispět do fóra :-D

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 8:41 ® Robur reakce na …
Robur

LuboO> psíky z útulku má maminka, a to dva. My naopak každý den vymýšlíme, jak Lexu nenápadně a hlavně dlouhodobě ztratit, a to tak, že nám ho nikdo nevrátí, miláčka. Na svůj mníkový flek asi mohu zapomenout, protože po 2 hodinách na louce za mnou zůstaly krátery jak za války v Drážďanech. Ale zase mne neotravoval. Takový to byl pěkny sad a louka…

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 8:38 ® Robur reakce na …
Robur

regulus> jsem netušil, že když ti udělám pojistku na blbost, že se hned bude plnit…:-D

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 8:37 ® Robur reakce na …
Robur

džigit> to je atp.

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 8:15 ® džigit

A na Lexu a noveho kamoša sis nevzpomněl :-((

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 7:02 ® LuboO
LuboO

a co tak nejakeho pekneho psika z utulku?:D

reagovat
Středa 24. listopadu 2010 v 0:22 ® regulus
regulus

No já bych jim nadělil nějaký životní nebo jiný pojištění. :-D

reagovat
Úterý 23. listopadu 2010 ve 23:05 ® Robur reakce na …
Robur

Libor> tak na to jsi celkem kápl, o tu se hádáme pořád a taky o to, kdo nedal nabít baterky a vybil ty poslední nabité. nejlépe Recyka

reagovat
Úterý 23. listopadu 2010 ve 23:00 ® Márty reakce na …
Márty

Libor> Ale bez baterií :-D

reagovat
Úterý 23. listopadu 2010 ve 22:59 ® Libor
Libor

Já bych jim koupil nabíječku na tužkové baterie, je to věc, která se hodí. :-)

reagovat
novější starší
Stránky: nejnovější ... 3 2 1