Chytej.cz
WOBLERY 3STAN

Tipy na vánoční dárky necteno

23.11.2010 | Robur | 30.818 zobrazení | 114 odpovědí

Dochází mně inspirace, co kupujete svým blízkým k Ježuchovi, samozřejmě krom zdraví a spokojenosti. REKLAMNÍ ODKAZY OD ANONYMU A ZAREGISTROVANÝCH JEN PRO TETNO ÚČEL BUDOU MAZÁNY

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Reakce na téma
Přihlášení

Momentálně nejste přihlášeni. Pokud jste zaregistrováni do Klubu Chytej.cz, vyplňte prosím své přihlašovací jméno (přezdívku) a heslo (do levé části formuláře). Pokud ještě registrováni nejste, můžete se zaregistrovat zde.
Pakliže chcete přispět anonymně, vyplňte do pravé části formuláře svou emailovou adresu a zvolte libovolnou přezdívku, pod kterou chcete vystupovat (nesmí však již být rezervována jiným registrovaným uživatelem).

Jsem registrovánPřispívám anonymně
Vaše reakce

Pro psaní smajlíků použijte zkratky a ikony. Nepoužívejte prosím HTML značky. Odkazy, odstavce a seznamy se vytvářejí automaticky podle syntaxe Texy.

Fotografie
K příspěvku můžete přiložit až 4 obrázky (akceptujeme formát JPEG, GIF a PNG). Obrázky automaticky zmenšujeme ještě před odesláním na server, takže neplatí již žádné velikostní omezení. Musíte však mít ve svém prohlížeči povolen Adobe Flash Player 10+. Popisky fotografií vložíte editací již vloženého příspěvku.

Foto vložíte kliknutím na následující ikonku. Pokud máte s nahráváním fotografií problém, můžete použít klasický způsob.

odeslat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...
Pátek 14. září v 19:00 @ hanakl

My si třeba k svátku dáváme fakt je drobnosti. Větší dárky si dáváme spíše k narozeninám a k Vánocům. Jestli hledáte inspiraci na dárky k svátku a nechcete kupovat nic extra drahého tak mrkněte sem https://www.darkysradosti.cz/darky-k-svatku .. mně se ještě nestalo, že bych tam nevybrala dárek.

reagovat
Středa 17. prosince 2014 ve 21:18 ® nnnap reakce na …
nnnap

splavnost> film a voda, když je zajímá počítač a jujce?
Některým děckám bych nadělil normálního fotra.

reagovat
Sobota 13. prosince 2014 v 7:34 ® splavnost

co treba koupit detem peknej film treba o norskych fjordech to je uzasna rybaska krajina, voda je tam jeste kristalove cista

reagovat
Sobota 13. prosince 2014 v 1:18 @ luna25

Dobrý dárek CHucj Norris kšiltovka. :-D

http://www.smartstore.cz/…iltovka.html?…

reagovat
Sobota 4. ledna 2014 ve 14:37 ® Robur reakce na …
Robur

Fryw> mám radost, že máš radost

reagovat
Čtvrtek 2. ledna 2014 ve 21:34 ® Fryw
Fryw

Carcassonne se celkem ujal. Je to sranda.

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 ve 14:49 ® Bigpista reakce na …
Bigpista

Fryw> Kup základní sadu a pak už mužeš dokupovat libovolné rozšíření.

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 ve 14:22 ® Fryw reakce na …
Fryw

Robur> diky. K tomu carcassone se dá dokoupit kterýkoliv přídavek, nebo jedině postupně, nevíš?

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 ve 12:02 ® Robur reakce na …
Robur

Fryw> mne baví Carcassone a totáloní psycho pro mne bylo dobývání Vesmíru

reagovat
Středa 27. listopadu 2013 v 11:11 ® Fryw
Fryw

Čau. Poradíte nějakou rodinou stolní hru? Nejlépe něco s příběhem. Ale není to podmínka. Člověče nezlob se a šachy ne, to znám :-) děkuji

reagovat
Středa 18. září 2013 v 9:04 @ Milanrybarcik

Já letos přítelkyni tak jako loni pořídím něco zde: http://www.chytej.cz/reklama/ Loni jsem to vyzkoušel poprvé a dopadlo to nad očekávání dobře.

reagovat
Sobota 19. ledna 2013 ve 12:38 @ Guteres

Ahojte, já nevěděl co za dárek, tak jsem navštívil stránky NEVYŽÁDANÁ REKLAMA a nechal si dárek zaslat :-)

reagovat
Čtvrtek 13. prosince 2012 ve 14:59 ® troutkiller reakce na …

hraji>Vona už je podezřelá ženská co chodí na ryby:-( (

reagovat
Středa 12. prosince 2012 ve 12:42 ® hraji reakce na …
hraji

troutkiller> ženská, co si stěžuje na chlapa na internetu je krajně podezřelá. A když ještě neumí pravopis, to už je smrtelná kombinace.

reagovat
Středa 12. prosince 2012 ve 12:30 ® troutkiller reakce na …

hraji>Rejpale:-) Třeba se nechce třpytit tak tvrdě:-)) )

reagovat
Středa 12. prosince 2012 ve 12:10 ® hraji reakce na …
hraji

Kikina> a co teprve těch třpytivých, těch je ještě méně

reagovat
Středa 12. prosince 2012 ve 12:01 ® Kikina reakce na …

Jako žena takový dárek schvaluju. DonnaHAIR je hezký a praktický dárek. Osobně bych třeba ještě ocenila, pokud už bych dostala i šperk na krk, protože to mluví o snaze. Koukala jsem se na netu a našla jsem do sady ještě DonnuNAILS. A díky za tip, už jsem si to objednala, protože já tak starostlivého partnera nemám :-(( A opravdu, třpitivých věciček není nikdy dost ;-)

reagovat
Pátek 7. prosince 2012 ve 21:09 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

džigit> Já bych byl radší kdyby tam plavaly okouni…

reagovat
Pátek 7. prosince 2012 ve 20:20 ® jajco reakce na …
jajco

džigit> To by se spalo pane!Sem se do toho zamiloval.

reagovat
Pátek 7. prosince 2012 v 19:53 ® džigit
reagovat
foto/forum/2012/th-img90265.jpg
Pátek 7. prosince 2012 v 19:34 ® nnnap
nnnap

něco pro chlapy http://zpravy.ihned.cz/…iardy-dolaru

reagovat
Pátek 7. prosince 2012 v 19:14 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna

Karel k.> To musíš vědět sám my tvojí manželku neznáme…:-))

reagovat
Čtvrtek 6. prosince 2012 v 16:36 ® nnnap reakce na …
nnnap

Karel k.> zkus jí přímo vybrat tady http://dicholding.com/…ich-setu-dic

Raději tak, nikdy nevíš,jakej šampon bude v setu! Vemeš na mastný a manželka bude nasratá.

reagovat
Čtvrtek 6. prosince 2012 v 16:23 ® Robur reakce na …
Robur

Karel k.> kup to 4× to se víc oplatí

reagovat
Čtvrtek 6. prosince 2012 v 15:46 ® nnnap reakce na …
nnnap

Karel k.> určitě. Diamantů není nikdy dost.:-D

reagovat
Čtvrtek 6. prosince 2012 v 15:26 ® Karel k. reakce na …

Co kupujete babám na Vánoce? Já jsem našel na netu balení na vlasy donna hair, prý když koupím 2 balení tak dostane i šperky. Serepetičky do uší a na krk máme doma na každém kroku plno, z dalších bude mít radost. Je to dobrý nápad?

reagovat
Sobota 1. prosince 2012 v 19:00 ® Martin Mošna reakce na …
Martin Mošna
  • tom → to si jen myslíš…A Nějak sníh nesnáším .. ja radši jaro leto…v teple sem u vody raději…vím .. napsal sem to blbje :/
reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 11:44 ® Robur reakce na …
Robur
  • tom → pěkně jsi to napsal
reagovat
Čtvrtek 29. listopadu 2012 v 10:38 ® Gabulinka4

Ahoj, já dávám každý rok obdobné dárky, kosmetiku, knížky, nějaký oblečení… letos jsem se rozhodla pro změnu a váhala jsem jestli příteli koupit nějakou jízdu ve ferrari nebo třeba skok padákem, ale po článcích, které jsem četla v poslední době, že tady u těch adrenalinů je dost smrtelných či vážných nehod, tak budu kupovat golfový balíček http://www.golfbrno.cz/…i-pobyt-leto je to teda dárek i malinko pro mě.. :-)

reagovat
Pondělí 19. listopadu 2012 ve 20:16 ® -tom-

Martin je mladej, tak se může z dlouhý chvíle při čekání na Ježíška potěšit u hambatý produkce a přitom se postit. Proč ne, hlavně že je klid, mír a spousta sněhu :-)

reagovat
novější starší
Stránky:   4 3 2 ...