Chytej.cz

soukromák liščí jezero necteno

15.8.2010 | jirin8 | 7.107 zobrazení | 7 odpovědí

Čus rybáři hele chci se zeptat chci se vypravit na soukromý revír LIščí jezero.Jaká nástraha tam nevíc funguje a jaké ryby a okolo kolika cm tam jsou?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Úterý 4. dubna 2017 v 9:58 ® basset

Ahoj nevíte někdo jak to loni popřípadě letos je s lovem na Liščím Jezeře. Plánujeme tam výpravu. Jeto tam ještě samej američan nebo už se to zlepšilo. Díky za odpověď.

reagovat
Sobota 1. září 2012 ve 22:41 ® vagusoid

Připojim se dotazem chtěli jsme tam na podzim zajet vláčet .Nevíte někdo jak je to tam s dravcema reklamám moc nevěřím.dík

reagovat
Sobota 1. září 2012 v 19:28 @ Marle reakce na …

No to je pěkný ale na soukromý revír se nejezdí na sumečky…

reagovat
Středa 29. srpna 2012 v 17:57 ® RuSaKsRo reakce na …

Marle> Buď rád že si aspoň něco chytil a navíc takovej uzenej sumeček taky není k zahození.

reagovat
Úterý 28. srpna 2012 ve 3:35 @ Marle

Byl jsem tam minulý týden a doslova peklo. Správci jsou tam 2. Mladší a starší. Oba dva o revír moc starostí nemají. Jo o televizi v tý boudě to jo. Ale to by mi tak nevadilo jako to NAPROSTO NESKUTEČNÉ MNOŽSTVÍ SUMEČKA AMERICKÉHO. Žere absolutně všechno co do vody hodíte. Koule masové, ovocné, kombinace – nepohrdne téměř ničím Cokoliv co letí do vody pod háčkem buď z návazce do 3 hodin zmizí, nebo to vytáhnete ohlodané do čtverečku. Vyjímkou je tygří ořech – na ten Američana vytáhnete – a plovoucí kule. Plovoučky jim opravdu nejedou, ale zase jsem nepřišel na to jak s nimi smysluplně krmit na lovném místě. Já už tam nejedu ani zadara. Nehodlám doma připravovat krmení pro američany. Možná by to nebyla špatná voda. Ale pan majitel se sumečkem bude muset něco udělat, jestli tam nechce chytat sám.

reagovat
Neděle 29. srpna 2010 v 9:25 ® carll

Na Liščím jezeře jsem byl v červenci a musím říci,že revír je to krásně upravený,zaryb­něný,no prostě super.Určitě se tam budu vracet.Chytal jsem na boilies,rohlíkové boilies a kukuřici.Za víkend snad 60 kaprů 40 – 75cm.Mohu jen doporučit.

reagovat
Pondělí 16. srpna 2010 ve 21:38 ® -Freedom-

Zdravím, v půlce července jsem zavítal na Liščí jezero s dětmi od sestry a jejich dědou, ať se provětrají na čerstvém vzduchu a poznají rybařinu. Revír je dobře udržovaný a na klidném místě. Správce revíru je milý a ochotný chlapík, který rád poradí místní fígle. Za 1,5 dne jsem nachytal cca 40 kaprů ve výborné kondici v rozmezí 35–70 cm + bílá ryba a spoustu trumanů. Účinná nástraha bylo boilie, na menší kapry rohlíkové boilie a kukuřice. Živou a méně objemnou nástrahu většinou stihl jako první zkonzumovat přemnožený sumeček americký. Přes den jsem se bavil feederem + klasickou položenou, přes noc už jen položenou. Dravce jsme bohužel nezkoušeli. Celkový dojem z revíru byl výborný, i když jsme se nemohli plně věnovat lovu. Přece jenom jsme museli rybolov pojmout trochu rekreačně, neb čtyři děti, když chtějí, dokážou na sebe pekelně upoutat pozornost. Liščí jezero vřele doporučuji, určitě se sem rád vrátím, ale bez dětí ;-)

reagovat