Chytej.cz

Bonětický rybník necteno

2.4.2010 | Shimano911 | 20.339 zobrazení | 28 odpovědí

Zdravím. Jezdíte někdo chytat na Bonětický rybník v západních čechách? Mezi Stráží a Boněticema. Je to soukromá voda na zvláštní povolenku nebo je to jen RMV. Dík za odpovědi.

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Čtvrtek 14. ledna 2016 v 15:36 @ Maraaaa reakce na …

Racek1 v Ceskem lese, Co bys Mi doporucil za rybnik na kapriska? Dekuji

reagovat
Pondělí 5. května 2014 v 19:22 ® dravec43

Zdar hoši boněták je dost o malejch kaprech těch velkejch je opravdu málo .1.května jsem seděl naproti molům rybařili tam rusáci.Mohu říct že brali každou šupinu z vody, bohužel dva maníci dokonce na férovku vláčely plechem a rybarská stráž na ně sere.S takovejma to za dva roky bude konec…

reagovat
Pondělí 10. března 2014 ve 13:20 ® Dawee reakce na …
Dawee

Mary> Letos je vody dost včera jsem tam byl a je plnej stav.

reagovat
Neděle 9. března 2014 ve 20:09 ® Mary reakce na …
Mary

Nenapadlo dost sněhu, aby byla voda :-)

reagovat
Sobota 8. března 2014 v 11:20 ® soky kv
soky kv

Co se teď dá na Boněťáku chytit za ryby asi jenom cejni a plotice. Nebo je tam nějaká jiná ryba co tam zbyla?:-| :-(

reagovat
Sobota 8. března 2014 v 10:22 ® MERCA
MERCA

Bonětický rybník je krásná voda.Ovšem s rybami je to už jiné.

reagovat
Neděle 22. září 2013 v 9:39 ® Dawee reakce na …
Dawee

Plzeň> Ahoj máš pravdu, já tam byl od Čtvrtka do soboty a o pěknýho kapra jsem nezavadil ale dravci tam ještě nějaký zbyli jelikož se mi povedli dvě štiky na rybičku. A když jsme u toho bivakování, chlapy nenechávejte u vody odpadky diť to tam místama vypadá jak na skládce a až to v zimě zvěř roztahá po lese tak to bude něco neskutečnýho jako loni!!!!!!!!!

reagovat
foto/forum/2013/th-img101840.jpg
Čtvrtek 19. září 2013 ve 13:53 @ Plzeň

Ten rybník je letos absolutně mrtvej.Doporučuji Vám:vyhněte se obloukem rekreačnímu středisku které patří nějakým rusákum a jejich bílým koněm je místní správcová Donovalová.Okráda rekreanty ale i majitele.Chatky jsou jeden humus,neuklízí, žáby lezou v koupelnách.Radši do bivaku.ale ryby tam nejsou.Do kuchyně ale i na areál pošleme ČOI.

reagovat
Sobota 14. dubna 2012 ve 22:53 ® Dawee
Dawee

Tak jsem byl na Boněticích a je to hrůza, víc bordelu sem u vody ještě nevyděl, okolo sila je to jeden pytlík od krmení vedle druhího a o petkách a plechovkách ani nemluvím :-( (( A tak se ptám – co s tím? (přece není až takovej problém vzít igelitku a nějakej ten bordel odvezt sebou domů a vyhodit ho)

reagovat
Úterý 6. prosince 2011 v 16:18 ® Dawee reakce na …
Dawee

Sucho bylo celý rok a vody bylo vždycky dost, někdy i nadstav.

reagovat
Pondělí 5. prosince 2011 v 19:14 ® zalesak05 reakce na …
zalesak05

Je sucho

reagovat
Pondělí 5. prosince 2011 v 11:46 ® Dawee
Dawee

Zdravim nevíte někdo proč je na Boněticích teď tak málo vody. Za dobu co tam jezdim je tam teď nejmíň vody chybí skoro dva metry.

reagovat
Pondělí 4. října 2010 v 15:47 ® racek1

pokud byste si nevěděli rady kam vyrazit na ryby, tak se mně dostalo pár tipů. http://www.vranovnaddyji.cz/ vranov je asi klasika, to asi ani nemusim zmiňovat. Ale nedávno jsem byl v českém lese a bylo to tam překvapivě super. http://www.ceskyles.ochranaprirody.cz/ krásně jsem si tam odpočinul, zachytal a něco taky nachytal :-) ubytování bylo taky dobré http://www.casamundo.cz/%C4%8Cesko/ takže celkově dobrý dojem

reagovat
Úterý 28. září 2010 v 15:51 ® racek1 reakce na …

jej, tak to je škoda, že už si tam člověk nemůže zachytat. tak hold musíme jet někam jinam. Kde se vám to nejvíce nejlíbilo?

reagovat
Pondělí 27. září 2010 v 15:42 ® racek1 reakce na …

krasný fotky, tomu se říká úlovek :-) na bonětickým rybníku jsem ještě nechytal, ale tenhle macek mě přesvědčil

reagovat
Pondělí 5. července 2010 ve 4:30 @ sorbon reakce na …

Bohužel rybařina na tomto revíru je čistě o vysezení! Doby,kdy sis mohl pěkně zachytat a pěkný kousky jsou již minulostí !!!!!!!

reagovat
Čtvrtek 3. června 2010 ve 20:32 ® MILHAUSKACHNA
MILHAUSKACHNA

RYBNÍK BONĚŤÁK NENÍ SOUKROMÍ PATŘÍ TO POT PLZEŇ A RYBAŘENÍ SUPER

reagovat
foto/forum/2010/th-img13824.jpgfoto/forum/2010/th-img13825.jpgfoto/forum/2010/th-img13826.jpg
Úterý 18. května 2010 v 10:07 ® mira.ll
mira.ll

Shimano911> ahoj, tady máš odkaz na rybník v Březí – http://www.rc-bigfish.cz/…zi/index.php .

reagovat
Pondělí 17. května 2010 ve 21:55 ® Dawee
Dawee

zdravím byl jste někdo na boněticích? já tam byl asi 2krát a vůbec nic:->

reagovat
Pondělí 5. dubna 2010 ve 21:19 ® Dawee
Dawee

z doslechu vím že se tam něco staví a mělo by se to letos dokončovat podle všeho by tam mněla hospodařit MO Domažlice jinak vo soukromí vodě nevim

reagovat
Neděle 4. dubna 2010 v 19:08 ® Shimano911 reakce na …
Shimano911

Dawee> A náhodou o soukromém revíru v Březí nic nevíš?

reagovat
Neděle 4. dubna 2010 v 19:08 ® Shimano911 reakce na …
Shimano911

Dawee> Neboj. Já nejsem rybář prase. Dokonce si i před chytáním někdy uklidim po ostatních prasatech. Tak díky za informace. Snad se mi zadaří.

reagovat
Neděle 4. dubna 2010 v 11:30 ® Dawee
Dawee

Chtěl bych všechny co pojedou na Bonětice poprosit ať si po sobě uklízí a nenechávají odpad na břehu protože to tam místama vypadá jako na skládce :-(( a kdyby ste někdo odvezl víc než ste si přivezli tak to nikomu neuškodí ale prospěje. Petrův zdar!

reagovat
Neděle 4. dubna 2010 v 11:27 ® Dawee reakce na …
Dawee

nejradši tam chytam na průběžnou montáž s jednim háčkem krmítko s dlouhou tyčkou a háček velikost 2–6 podle nástrahy a osvědčila se mi kukuřice z plechovky rohlíkový boilies všelijaký peletky a rohlíky, občas i rousnice dál dobře funguje srkačka někdy chytam na anglickej splávek na hnojáky a sem tam se splete pěknej okoun nebo tloušť Ale někdy se stane že tam třeba sedíme celej den a nechytnem ve třech lidech ani ploutev. I to ale k rybařině patří:-)

reagovat
Sobota 3. dubna 2010 ve 20:38 ® Shimano911 reakce na …
Shimano911

Dawee> A na co tam chytáš? Jsou potřeba koule,nebo stačí klasika…Kukuřice a tak… Jel bych tam na více dnů,tak abych tam nebyl 3 dny za vola…

reagovat
Sobota 3. dubna 2010 v 19:56 ® Dawee reakce na …
Dawee

no na břehu nějakej tábor je, a stou návštěvností je to jak kdy a jak kde, na levím břehu kde je přístup ze silnice Střáž-Bonětice je to vobčas dost narvaný hlavně teda když jsou svátky nebo nějaký volna, jinak to de, já radši chodim na pravej břeh do toho lesa sice musí člověk nechat auto na začátku lesa a pak šlapat cca 2km pěšo ale zase tam vobčas nepotkám živou duši za celej den, jediný mínus je že to tam loni k podzimu začaly kácet

reagovat
Sobota 3. dubna 2010 ve 13:25 ® standa76 reakce na …

Zdravim, je to ten rybník, co jsme na něj koukali z pionýrského tábora ? Tam je fakt moc hezky, jakej je přístup k vodě ? A jaká je tam návštěvnost ? Já jsem tam nebyl asi už 15 let a před tím jsem tam moc rybářů nevídal. Díky

reagovat
Sobota 3. dubna 2010 v 0:01 ® Dawee
Dawee

ahoj rybník Bonětice je revír číslo 04 231 001 a platí na něm západočeská krajská povolenka a taky celosvazoá povolenka, jinak chytání je tam spíš o větším čekání na rybu jelikož je to velká voda, já tam jezdim rád protože je tam pěkná příroda a když se nějaká ryba splete tak je většinou pěkná, kapří cca 45–55 spousty malejch vokounů pěkný štiky, bílá ryba jako jsou perlíni plotice, cejni asi vůbec a pěkní líni, občas nějakej tloušť nebo amur a candát,

vřele doporučuju návštěvu

reagovat