Chytej.cz

KAPR necteno

7.1.2005 | Radim | 2.381 zobrazení | 6 odpovědí

jake boilies by ste mi doporucili na 7ha rybnik kde se na boilies jeste nikdy nelovilo?

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Sobota 8. ledna 2005 v 1:41 ® silur

Radim- jestli chceš začít z jara, tak bych s tim boilie byl opatrnej. Začal bych nějakou masovou směsí jako je oliheň-chobotnice, mix ryba nebo játra. Mezi to bych dal RedFish-Robin Red (obsahuje hodně složek na trávení )a dá se použít celoročně a když se začne oteplovat tak zkus pomalu něco ovocnýho- jahoda , banán, vanilka. Dával bych raděj míň tak 20 ks ob den a zkusit po týdnu jestli půjdou. Prohazoval bych to namočenýma granulema pro kachny,má to vitamíny a 50 kg stojí kolem 200 korun. Nesmíš je přežrat ale otestovat- to je moje rada

reagovat
Sobota 8. ledna 2005 v 0:28 ® Klon
Klon

jinak samozřejmě neříkám že to je pravidlo a 100% jistota

reagovat
Sobota 8. ledna 2005 v 0:26 ® Klon
Klon

Vyhulmektravy: Souhlas ano i ne,z mé zkušenosti to je tak že jsem byl na 4 vodních lokalit a neznali tam ještě boilies a krásně jsem si zachytal,co nahos tak ryba,né žádní obři ale bylo to tak na všech 4. Podle mého názoru jsou odvážnější k něčemu co neznaj a zvlášť když z naj jen přirozenou potravu a když tam hodíš Voňavou kouli tak je to určitě musí zaujmout,a slupnou to.

reagovat
Pátek 7. ledna 2005 ve 22:30 ® Vyhulmektrava

Radim: skus vanilku nebo jahodu ty dou dobře

Klon: to nemusí být vždy pravda když nebudeš jíst tejden a já před tebe dám živou oliheň tak taky nebudeš jíst a radši si počkáš na něco lepšího co znáš a máš to vyskoušený

reagovat
Pátek 7. ledna 2005 v 17:04 ® Radim

zkusim Korenenou sunku

reagovat
Pátek 7. ledna 2005 v 16:24 ® Klon
Klon

nevím co bych ti doporučil ale názor je takový že jestli se tam nikdy nechytalo tak to bude asi jedno,když to neznaj tak by měli jít po čem koliv voňavím

reagovat