Chytej.cz

spánek u vody? necteno

1.1.2010 | Ciffik | 58.849 zobrazení | 491 odpovědí

Zdravím všechny, jaký je váš pohled na rybáře, co si nahodí, dají pruty do pípáků a odeberou se do bivaku spat? (přes večerní a ranní hodiny) a tímto stylem chytají třeba týden…za jakékoliv reakce díky…

Na hlavní větev fóra reagujte zde, na konkrétní odpovědi přímo u nich.

pridat prispevek
Pondělí 11. ledna 2010 v 18:15 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

Ciffik…cemu se zas nedivis?!!!

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 17:34 ® RedBass reakce na …

PatIaIoš> :-D DD asi tak nějak…

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 15:40 ® PatIaIoš
PatIaIoš

Dobře,přiznávám,že jsem totálně mimo!

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 ve 14:37 ® Patlaloš
Patlaloš

Robur> bohužel jsem si nevšiml že to bylo zodpovězeno a to jsem to přečetl ještě jednou ,nevadí odpovím si sám …

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 ve 13:48 ® timbab reakce na …
timbab

bohužel jsem o spani 4 hodiny deně nic neříkal

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 ve 12:47 ® Robur
Robur

hoši vy provokujete a chcete se neustále bavit o něčem, co bylo 100*řečeno, takže neodpovím

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 11:49 ® Patlaloš
Patlaloš

Robur // Tím chceš říct že každý kdo kapry neloví nebo spíš kdo u vody nekrmí je vlastně lepším rybářem a ochráncem přírody a to že se stal vláčkařem,muškařem atd. je dáno tím že se nechtěl účastnit devastaci našich vod ?

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 11:30 ® Ciffik reakce na …
Ciffik

Filoušek( CS )> to se nedivím…

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 11:23 ® Patlaloš reakce na …
Patlaloš

Jak.novi> chlape radši toho nech ať si nenalítneš na vidle :-)

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 11:21 ® Patlaloš reakce na …
Patlaloš

timbab> Víš pokud jedeš třeba na týden na ryby,pokud se ti povede na to vyšetřit čas,tak bohužel nejsem schopný týden nespat.Někdy si dám šlofíka přes den nějakou hoďku jindy v noci,je to běžná lidská činost.Je to jako jíst.

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 11:18 ® Patlaloš reakce na …
Patlaloš

džigit> Vždyť ty ani neodpovíš na zcela jednoduchou otázku,je to pro tebe mesmyslný dotaz,jak ty chceš obhajovat svou pravdu ? Pokud to zatím sleduji tak z obhájců ti opravdu téma ujelo nejdál. Nevšiml jsem si že bych psal něco o opisování a nevím co to sem cpeš je to něco k tématu ? Proč tě irituje moje orientace,ovlivní to nějak spánek v bivaku s nahozenými pruty.

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 8:49 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

OMG timbab: a jak chces vydrzet na tydeni vyprave spat 4hod. dene???

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 8:46 ® Filoušek( CS ) reakce na …
Filoušek( CS )

ciffik: Taky že ja nechytam 10 roku jak ostatni :p:p:p… a jak jsme byli my 3 na antkách tak to byl ale LUXUS ! ! !…PROSTE NEJLEPSIIIIII

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 1:03 ® Ciffik
Ciffik

Filoušek( CS )> se divíš, že zcuter rudne a chytá nerva, když chytá v tvojí přítomnosti? když jsem bráchu a renka odvážel z antek nechápal jsem co do něj vjelo, ale po lučině chápu…adam s lukem ok, ale jakmile seš tam ty tak ty dva stáhneš k sobě a s rybařinou už to má pramálo společného…o to víc se divím, že si tady troufáš rozdávat rozumy…co vím, některé tvoje příhody u vody mluví za vše…

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 0:59 ® džigit reakce na …

PatIaIoš> Zlato a o svou orientaci se neboj,tady je to o rybách…

reagovat
Pondělí 11. ledna 2010 v 0:50 ® džigit reakce na …

Patlaloš> nebudu odpovídat zvlášť na každý tvůj nesmyslný dotaz.Jednak neopisuj ohledně ústnatosti,když jste před nějakou řádkou psali o opisování.Druhák-pokud nedokážeš respektovat daná pravidla NECHYTEJ na „veřejném“.Vzhledem k daným pravidlům pro SM a Slezsko ,nenaváděj nezletilého k porušování!!! Názor na jeho „zvláštní a Vámi podpořený“ postoj mu noty nezachrání-můžete mu pak s místním Pedálem dát právní podporu.Bude mu to akorát k /za fishe/ HOVNU!!! Pouze jste předvedli absolutní neschopnost při výchově nového ,snad nadějného rybáře.Ten si svým,Vámi podporovaným napadáním řekl o „zvláštní péči“ příslušných orgánů.Stále tady ve fóru nejde o spaní,jako takové,ale zašití se v bivaku obecně!Pokud chceš rejt,beru,ale k rozebírání právních základů/můj pocit/nemáš potřebné vědomosti.Možná se mýlím,ale dle netu nelze zjistit,jenže VY se za tu netovou anonymitu tak krásně schováváte-až je to k smíchu.A ne­boj,pokud budeš směrem ke mně mít dotaz,nebojím se a odpovím.Dost dlouho jezdím na čundr,vodu a jiné aktivity v přírodě,abych si vytvořil nějaký názor.Navíc jsem byl nějak prarodiči ke slušnému vztahu k přírodě a psaným i nepsaným pravidlům vychován/E.T.Se­aton/.Možná nepochopíš hned mé příspěvky,ale zatím mi nestojíš o upřesnění.Pořádně si přečti zadání fóra a řešme jen TOTO=SPANÍ V BIVAKU S NASTRAŽENÝMA UDICEMA A NÁZOR NA TOTO TÉMA!!!Nikdo neřeší chcaní,sraní,náhlou nevolnost,vaření kávy,přerušovanou soulož a jiné podobné aktivity.Opravdu tady šlo jen o rybáře,kteří si nahodí a jdou spát do bivaku!!!Stále jezdím po ČR i SR na tramp a vodu/omezený úrazem/a mám docela slušný obraz o chování kolem vody a názory na rybáře.Vím proč TOHLE NEE !!!Pokud máš dotaz ohledně jiných postřehů a pohledů,napiš osobku.Klidně si pokecáme…

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 23:41 ® osprey reakce na …
osprey

RedBass> To je právě ten důvod, proč jsem na boilies nikdy nechytal – lov je to tak napínavý, že u toho jeden i usne:-)

Ale samozřejmě – nikdy jsem nechytil velkého kapra.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 23:30 ® RedBass reakce na …

timbab> Pokud boiliesaříš, tak nemusíš u prutů pořád sedět. Někdy bývá jen pár záběrů za výpravu, někdy ani to ne. A myslím, že nikdo nemá tolik sil aby to vydržel celou dobu nespat.. A prosím neargumentujte se tím, že tu všichni začnete psát, jak máte v oblibě „tak stáhnu pruty, když jsi jdu lehnout“…

10m :/… 3m od prutů do bivaku a no problem

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 22:51 ® Jak.novi
Jak.novi

timbab> Oni jdou spát, aby si s někým užily. :-))

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 22:50 ® Jak.novi
Jak.novi

Když chce někdo na rybách spát, tak ať si lehne k prutům a ne deset metrů do bivaku.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 22:48 ® timbab reakce na …
timbab

Tak když spím tak si toho moc neužiju.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 22:47 ® Adam.46
Adam.46

Zcuter: A nejsi??? :-D DDDD Však jsme ti to na rybách říkali furt..... :-D DDDDDD

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 22:23 ® RedBass reakce na …

timbab> A tímto si ten rybolov neužiješ jo?

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 22:21 ® timbab reakce na …
timbab

tak když máš tak málo času tak proč tam spíš?Myslel jsem že si ten rybolov chceš užít.Ale je mi jedno jestli spíš nebo ne to je tvoje věc mě jen zajímaj důvody proč to tak děláš.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 22:08 ® Patlaloš
Patlaloš

timbab> Něco ti řeknu ty to děláš tak jiný onak,chceš vnucovat tu svou pózu že je ta pravá a zařadit se pod ty „lepší“ rybáře níže.Prosím nic není nemožné. Nebudu to tu vysvětlovat nemá to cenu !!! PS – Ať je to zvláštní tak mi stačí opravdu málo záběrů např. za týden , toto není o četnosti záběrů. Potřebuji si honit ego trofejní rybou,to je základ .

A jen tak mimochodem,mám na ryby tak málo času že je pro mne každá hodina potencionálního lovu k nezaplacení.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 20:46 ® timbab
timbab

a to ty záběry tak nutně potřebuješ,že to nestáhneš?Nevim když jdu na ryby tak chci chytat a ne chrápat,když jedu na dyl na sumce tak chytám třeba přes noc(pokud je dovoleno) a ráno stáhnu a jdu spát.Až vstanu nandám nástražky,vyvezu a je to.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 20:14 ® cormoran
cormoran

Patlaloš> Však ať je, kdo dneska není? Teda kromě mě:-)

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 ve 20:05 ® PatIaIoš
PatIaIoš

Mohu potvrdit,mám vlastní zkušenost.

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 19:51 ® Patlaloš
Patlaloš

cormoran> To džigit ví bo je také docela ústnatý :-)

reagovat
Neděle 10. ledna 2010 v 19:50 ® Patlaloš
Patlaloš

džigit> a proč mu vlastně vezmou ty papíry,vysvětlíš to už konečně ? Rozumě ,podloženými jednoznačnými fak­ty…

reagovat